Mesh kay─▒┼č tavsiyesi

Hakk─▒nda Bilgi Almak ─░stedi─činiz Saatleri Burada Sorabilirsiniz
Forum kurallar─▒
Say─▒n ├ťyeler TSF'ye Ho┼č Geldiniz, Saat Dan─▒┼čma Platforumu B├Âl├╝m├╝nde Yeni Saatinizle ─░lgili B├╝t├že ve Marka/Model Bazl─▒ Tavsiye ve Kullan─▒c─▒ Tecr├╝besi Talebinde Bulunabilirsiniz. D├╝┼č├╝n├╝len Kriterlerin Detayl─▒ Olarak Belirtilmesi ├ťyelerin Daha Rahat Tavsiyelerde Bulunmas─▒n─▒ ve Tecr├╝belerini Payla┼čmalar─▒n─▒ Sa─člayacakt─▒r. L├╝tfen A├žt─▒─č─▒n─▒z Konulara Sadece X Model Yorumunuz Nedir ┼×eklinde Yazmay─▒n─▒z. Sorulan Saatin Model Foto─čraf─▒, ├ľzellikleri ve ├ľncelikle Kendi Yorumlar─▒n─▒z─▒ Ekleyerek Sorunuz.

─░yi Forumlar Dileriz

TSF

Mesh kay─▒┼č tavsiyesi

Mesaj atoprak » 15 May 2018, 22:10

Arkada┼člar merhaba,

Yaz geldi, deri kay─▒┼člar biraz zorlamaya ba┼člad─▒ malum.
Sinn 104 i├žin bir mesh kay─▒┼č aray─▒┼č─▒na girdim.

Yurt d─▒┼č─▒ sitelerde, StrapCode, WatchsGecko veya Ebay de olduk├ža farkl─▒ mesh kay─▒┼člar var....
fiyat segmentleride ├žok farkl─▒ ... 5usd ye de var.. 200usd ye de...

Daha ├Ânce b├Âyle bir kay─▒┼č almad─▒m.. nelere dikkat etmek laz─▒m .. veya kuland─▒─č─▒n─▒z ve tavsiye edebilece─činiz bir model var m─▒ ?
Bir soru daha.. T├╝rkiye de temin edebilece─čim bir yer var m─▒ ? Yurtd─▒┼č─▒ndan getirtmek e─čer ciddi maliyet avantaj─▒ yoksa ├žok tercih etti─čim bir yol de─čil ...

Te┼čekk├╝rler
Kullan─▒c─▒ avatar─▒
atoprak

Kay─▒t: 23 ┼×ub 2013, 22:50

Re: Mesh kay─▒┼č tavsiyesi

Mesaj Ankthas » 16 May 2018, 19:39

Yurtd─▒┼č─▒ndan denenmeden al─▒nacaksa iyice incelenmesini ve hakk─▒nda yorum okunmas─▒n─▒ tavsiye ederim. Ben bilmeden ayarlanamayan bir mesh kordon alm─▒┼čt─▒m(sadece micro ayar vard─▒ tokadaki) bu sebeple Dremel'le u├žlar─▒ndan 3er halka k─▒rpm─▒┼čt─▒m ve bu hi├ž kolay olmam─▒┼čt─▒.
Deniz
Kullan─▒c─▒ avatar─▒
Ankthas

Ya┼č: 28
Kay─▒t: 09 May 2017, 19:29

Mesaj atoprak » 17 May 2018, 20:10

Ankthas yazd─▒:Yurtd─▒┼č─▒ndan denenmeden al─▒nacaksa iyice incelenmesini ve hakk─▒nda yorum okunmas─▒n─▒ tavsiye ederim. Ben bilmeden ayarlanamayan bir mesh kordon alm─▒┼čt─▒m(sadece micro ayar vard─▒ tokadaki) bu sebeple Dremel'le u├žlar─▒ndan 3er halka k─▒rpm─▒┼čt─▒m ve bu hi├ž kolay olmam─▒┼čt─▒.

Merhaba,

Bir ka├ž mesh kay─▒┼č buldum, san─▒r─▒m en makbul├╝, en kolay ayarlanan, en basit mekanizmal─▒ olanlar─▒.
Alman markalar─▒ genelde tutuluyor bu konuda. T├╝rkiyeye g├Ânderim de yap─▒yorlar.

Yaln─▒z acaba parlak m─▒ alsam, mat m─▒ alsam ona karar veremiyorum.
Patlak olan─▒n ├žok parlamas─▒ndan, mat olan─▒ndan parlak kasa ile uyu┼čmamas─▒ndan korkuyorum.
Kullan─▒c─▒ avatar─▒
atoprak

Mesaj Ankthas » 17 May 2018, 22:33

Mattan kas─▒t brushed(f─▒r├žalanm─▒┼č) ise polished(parlat─▒lm─▒┼č) kasa saatlerle iyi bir uyum vermeyebilir, gene ├Ânemli bir husus da bu. Kasa yap─▒s─▒na uygun kay─▒┼č almak laz─▒m.

Bu arada bahsetti─čim zor ayarlanan kay─▒┼č bu:

https://www.amazon.com/StrapsCo-Stainless-Steel-Shark-Milanese/dp/B00MNPL7XO

Bu model ise en kolay ayarlananlardan, kalemle bile ayarlanabilir bile─če g├Âre:

https://www.amazon.co.uk/Geckota-Watch-GTA-MLE-WFH1018U-IPB-18/dp/B009NKO4D2?th=1
Deniz
Kullan─▒c─▒ avatar─▒
Ankthas

Ya┼č: 28
Kay─▒t: 09 May 2017, 19:29

Mesaj atoprak » 18 May 2018, 00:56

Ankthas yazd─▒:Mattan kas─▒t brushed(f─▒r├žalanm─▒┼č) ise polished(parlat─▒lm─▒┼č) kasa saatlerle iyi bir uyum vermeyebilir, gene ├Ânemli bir husus da bu. Kasa yap─▒s─▒na uygun kay─▒┼č almak laz─▒m.

Bu arada bahsetti─čim zor ayarlanan kay─▒┼č bu:

https://www.amazon.com/StrapsCo-Stainless-Steel-Shark-Milanese/dp/B00MNPL7XO

Bu model ise en kolay ayarlananlardan, kalemle bile ayarlanabilir bile─če g├Âre:

https://www.amazon.co.uk/Geckota-Watch-GTA-MLE-WFH1018U-IPB-18/dp/B009NKO4D2?th=1

Evet, basit olan modellerin ayarlamas─▒ kolay, Skagen marka bir saatim vard─▒, onunda mesh kay─▒┼č─▒ vard─▒ ve bu ┼čekilde ├žok basit├že ayarlan─▒yordu... he belki tak─▒p ├ž─▒karma konusunda di─čer mekanizmalar kadar kolay de─čil ama bencede gayet kullan─▒┼čl─▒.

San─▒r─▒m parlak modelleri se├žece─čim. Orijinal ├╝reticilerin modellerinde (├Ârne─čin Breitling SeperOcean) de parlak se├žilmi┼č.

Bu marka iyi deniyor, fiyat─▒ da korkun├ž de─čil
https://www.watch-band-center.com/watch ... delbe.html
Kullan─▒c─▒ avatar─▒
atoprak

D├Ân TSF Saat Dan─▒┼čma Platformu - Ask Your Next Watch

Kimler ├ževrimi├ži

Bu forumu gezen kullan─▒c─▒lar: Hi├ž bir kay─▒tl─▒ kullan─▒c─▒ yok ve 19 misafir

TSF Partner Brands & Medias
Ancon
Arnold & Son
Ateliers deMonaco
Audemars Piguet
Badollet Geneve
Bell & Ross
Breitling
Chopard
Concord
Gucci
Hautlence
Hublot
Linde Werdelin
Maîtres du Temps
Manufacture Royale
Oris
Parmigiani Fleurier
Snyper Geneve
Steinhart
Watchonista

Facebook  Twitter  Instagram  Youtube  RSS Portal    |    Gallery    |    Blog    |     Advertise / Reklam / Contact      

All brand names and trademarks are the property of their respective owners