Click To Discover The New Ulyyse Nardin Marine Chronograph / Yeni Ulyyse Nardin Marine Chronograph'─▒ Ke┼čfetmek ─░├žin T─▒klay─▒n─▒z

Frederique Constant

Hakk─▒nda Bilgi Almak ─░stedi─činiz Saatleri Burada Sorabilirsiniz
Forum kurallar─▒
Say─▒n ├ťyeler TSF'ye Ho┼č Geldiniz, Saat Dan─▒┼čma Platforumu B├Âl├╝m├╝nde Yeni Saatinizle ─░lgili B├╝t├že ve Marka/Model Bazl─▒ Tavsiye ve Kullan─▒c─▒ Tecr├╝besi Talebinde Bulunabilirsiniz. D├╝┼č├╝n├╝len Kriterlerin Detayl─▒ Olarak Belirtilmesi ├ťyelerin Daha Rahat Tavsiyelerde Bulunmas─▒n─▒ ve Tecr├╝belerini Payla┼čmalar─▒n─▒ Sa─člayacakt─▒r. L├╝tfen A├žt─▒─č─▒n─▒z Konulara Sadece X Model Yorumunuz Nedir ┼×eklinde Yazmay─▒n─▒z. Sorulan Saatin Model Foto─čraf─▒, ├ľzellikleri ve ├ľncelikle Kendi Yorumlar─▒n─▒z─▒ Ekleyerek Sorunuz.

─░yi Forumlar Dileriz

TSF

Frederique Constant

Mesaj ertan081 » 17 Haz 2017 11:39

merhabalar arkada┼člar
baya─č─▒ bir eski ├╝ye olmama ra─čmen foruma ilk aktif kat─▒l─▒┼č─▒m bug├╝ne k─▒smetmi┼č, bug├╝ne kadar forumun b├╝t├╝n yaz─▒lar─▒n─▒ okudum neredeyse forumla tan─▒┼čmam bir Tagheuer carrera calibre16 sahibi olmamla ba┼člam─▒┼čt─▒ og├╝n bug├╝nd├╝r s├╝rekli takipteyim. Arada yo─čun i┼č temposundan dolay─▒ baya─č─▒ bir ihmal ettim ancak saat ka┼č─▒nt─▒s─▒ ba┼člay─▒nca yeniden m├╝davim olduk.
Bir hafta kadar ├Ânce o─čluma do─čum g├╝n├╝ hediyesi bakarken "Frederique Costant FCO-FC718MC4H6 Worldtimer" (birt├╝rl├╝ link atamad─▒m) saati g├Ârd├╝m ve ├žok ho┼čuma gitti. Ancak foruma dikkat etti─čimde Frederique Constant ile ilgili fazla bir payla┼č─▒m bulamd─▒m acaba markayla alakal─▒ bir sorun mu vardiye endi┼če ettim. Saatin fiyat─▒ yakla┼č─▒k olarak 8.500TL. biliyorum sizin tavsiyeleriniz genelde omega, rolex, IWC olacak ama bu saat i├žin hem fiyat hemde kalite a├ž─▒s─▒ndan g├Âr├╝┼č ve tavsiyeleriniz benim i├žin ├žok ama ├žok ├Ânemli
Kullan─▒c─▒ avatar─▒
ertan081

Kay─▒t: 07 Haz 2011 18:13

Re: Frederique Constant

Mesaj TSayiR » 17 Haz 2017 14:19

Sanirim bu saatten bahsetmektesiniz.
FC markas─▒ aslinda forumda cok sevilen ve takdir edilen bir marka ancak baz─▒ markalar var (bende bunu burada tecrube edindim) herkes ├Âneriyor ancak cogu kimse almiyor :) FC de b├Âyle bir marka. Aldiginiz fiyat, FC gibi bir marka ├Âzelinde WorldTimer ├Âzelligide eklenince bence ├žok iyi. Ben olumlu yaklasiyorum. Hayirlisi olsun insallah.Resim

SM-J700F cihaz─▒mdan Tapatalk kullan─▒larak g├Ânderildi
@WatchesTNC
Kullan─▒c─▒ avatar─▒
TSayiR

Ya┼č: 32
Kay─▒t: 18 ┼×ub 2016 14:17

Mesaj ertan081 » 17 Haz 2017 14:39

evet saat bu ama hala teredd├╝tl├╝y├╝m
Kullan─▒c─▒ avatar─▒
ertan081

Mesaj eraslani » 17 Haz 2017 16:34

Benzerlerinin fiyat seviyesi nas─▒l pek bilgim yok ancak bu model iyi g├Âr├╝n├╝yor :thumbup:
FC ├Âzellikle vintage rally koleksiyonuyla ilgilendi─čim bir marka..Fiyat olarak Tag heuer a de─čmedi─či s├╝rece tercih edebilirim.
Kullan─▒c─▒ avatar─▒
eraslani

Ya┼č: 40
Kay─▒t: 26 Oca 2012 13:03

Mesaj tugberk » 17 Haz 2017 18:15

Guzel bir saat. Biraz tuzlu evet ama worldtimer olunca herhalde biraz normallesiyor fiyati :)

Kullanmadim, ancak Fc sahibiyim gayet kaliteli oldugunu soyleyebilirim. Yeni bir marka ama kaliteli isler cikariyor.
Kullan─▒c─▒ avatar─▒
tugberk

Ya┼č: 27
Kay─▒t: 23 May 2016 21:39

Mesaj Cruciatus » 17 Haz 2017 18:19

Tam olarak g├Ârseldeki saati denemi┼č ve alman─▒n e┼či─činden d├Ânm├╝┼č biri olarak fiyat─▒n hemen hemen heryerde ayn─▒ oldu─čunu s├Âyleyebilirm... saatin ├žap─▒ 40 veya 41mm idi san─▒r─▒m... Al─▒n─▒r bence..

Tapatalk kullanarak iPhone arac─▒l─▒─č─▒yla g├Ânderildi
Kullan─▒c─▒ avatar─▒
Cruciatus

Kay─▒t: 18 Oca 2017 13:49

Frederique Constant

Mesaj kuyur » 17 Haz 2017 18:44

Daha ├Ânce bir ka├ž Fc modelini kulland─▒m ve ├žok da memnun kald─▒m. Tam bir f/p ├╝r├╝n├╝ ve kesinlikle tercih edilesi bir marka oldu─čunu d├╝┼č├╝n├╝yorum. Buna kar┼č─▒l─▒k s├Âyledi─činiz modelin fiyat─▒ komplikasyondan ├Ât├╝r├╝, markan─▒n ait oldu─ču fiyat skalas─▒n─▒n biraz ├╝zerinde. ├ľzellikle worldtimer ar─▒yorsan─▒z mant─▒kl─▒ olabilir ama bu fiyatta ben ├žok sevmeme ra─čmen Fc yerine farkl─▒ alternatiflere y├Ânelirdim.
Kullan─▒c─▒ avatar─▒
kuyur

Kay─▒t: 01 Oca 2011 23:13

Mesaj cagatay1903 » 18 Haz 2017 10:30

Ben bu saati saat&Ya┼čar de denedim hatta o vakit foruma da yazm─▒┼čt─▒m ├žok rahat ve g├Âr├╝nt├╝s├╝ g├╝Zel bir saat

Bana 10.000 tl ├žekmi┼člerdi indirim sonras─▒ ama o fiyat zor hatta 8500 de y├╝ksek yani o b├╝t├želere ba┼čka saatler bak─▒labilir

Sadece wordtimer olarak bakarsak ise alternatifleri daha pahal─▒ olsa gerek
Kullan─▒c─▒ avatar─▒
cagatay1903

Ya┼č: 35
Kay─▒t: 10 Mar 2014 15:52

Mesaj ertan081 » 19 Haz 2017 13:51

de─čerli g├Âr├╝┼čleriniz i├žin ├žok te┼čekk├╝r ederim. alaca─č─▒m sanki bu saati
Kullan─▒c─▒ avatar─▒
ertan081

Mesaj eyimen » 19 Haz 2017 16:55

Asl─▒nda i┼činiz ├žok kolay: ─░leride satmay─▒ d├╝┼č├╝nm├╝yorsan─▒z al─▒n, ama satma ihtimaliniz varsa bu fiyat skalas─▒nda kesinlikle FC tercih etmeyin :D
Kullan─▒c─▒ avatar─▒
eyimen

Ya┼č: 36
Kay─▒t: 13 Tem 2015 22:54

Mesaj EnderE » 19 Haz 2017 17:49

Bu modelde inhouse mekanizma var diye hat─▒rl─▒yorum .

Benimde oyum satmayacaksaniz evet

SM-G900FQ cihaz─▒mdan Tapatalk kullan─▒larak g├Ânderildi
Ender Erdogan / Eski Kullan─▒c─▒ Ad─▒ Forestsoul
Kullan─▒c─▒ avatar─▒
EnderE

Ya┼č: 36
Kay─▒t: 20 ┼×ub 2016 23:59

Mesaj ertan081 » 20 Haz 2017 12:36

satmay─▒ d├╝┼č├╝nm├╝yorum kesinlikle ald─▒─č─▒m hi├žbir ├╝r├╝n├╝ (araba hari├ž) satmaktan ho┼članmam
Kullan─▒c─▒ avatar─▒
ertan081

Sonraki

D├Ân TSF Saat Dan─▒┼čma Platformu - Ask Your Next Watch

Kimler ├ževrimi├ži

Bu forumu gezen kullan─▒c─▒lar: Bing [Bot] ve 12 misafir

Coming Soon

TSF Partner Brands & Medias
Ancon
Arnold & Son
Ateliers deMonaco
Audemars Piguet
Badollet Geneve
Bell & Ross
Breitling
Chopard
Concord
Gucci
Hautlence
Hublot
Linde Werdelin
Maîtres du Temps
Manufacture Royale
Oris
Parmigiani Fleurier
Snyper Geneve
Steinhart
Watchonista

Facebook  Twitter  Instagram  Youtube  RSS Portal    |    Gallery    |    Blog    |     Advertise / Reklam / Contact      

All brand names and trademarks are the property of their respective owners