Mekanik Saat Nas覺l al覺覺r - Detayl覺 Anlat覺m ve Video

Saat Mekanizmalar覺 ve Teknik Bilgiler Konusunda Payla覺m B繹l羹m羹
Forum kurallar覺
Say覺n yeler TSF'ye Ho Geldiniz, Saat Mekanizmalar覺 B繹l羹m羹nde Bir癟ok Mekanizma reticisi Firman覺n Model, Kalbre ve Makine Verilerine Detayl覺 Fotoraflar覺 ile Ulaabilirsiniz. Ayr覺ca Saatlerde Kullan覺lan Teknolojileri A癟覺klayan Detayl覺 Bilgilendirme Konular覺n覺 Okuyabilirsiniz.

襤yi Forumlar Dileriz

TSF

Re: Mekanik Saat Nas覺l al覺覺r - Detayl覺 Anlat覺m ve Video

Mesaj gargamell » 16 Eyl 2016, 12:30

asymptote yazd覺:Ya 16, daha gen癟sin. Azmedersen atomu bile par癟alars覺n.. :) ;) :thumbup:

Bu cevaba hi癟 a覺rmad覺m desem?
The Time-Tested, Battle-Hardened.
Kullan覺c覺 avatar覺
gargamell

Kay覺t: 15 Haz 2013, 13:39

Mesaj gargamell » 16 Eyl 2016, 12:35

talhardac yazd覺:Merhaba 繹ncelikle iyi forumlar.forumda yeniyim bir sorum olacakt覺 ben mekanizmas覺na kadar kendi saatimi yapmak istiyorum adamlar y覺llar 繹nce imkans覺zl覺klar i癟inde yapm覺 ben imdi bu teknolojide denemek istiyorum balamak bitirmenin yar覺s覺d覺r diye d羹羹n羹yorum ama nas覺l bal覺yaca覺m覺 neler temin etmem gerektiini sizlere sormak istedim sizin bilgileriniz benim i癟in 癟ok 繹nemli

Merhaba sevgili arkada覺m. 襤lk olarak, yabanc覺 dil biliyorsan eer, yabanc覺 forumlarda benzer sorular覺 sormal覺s覺n. Bu yalarda "Iphone7 mi 癟覺km覺? Snapchat, periscope yay覺n覺 vs." diye d羹羹nmek yerine b繹yle bir ilgin olmas覺 癟ok iyi. Tebrik ederim. Nacizane bir 繹nerim 3D Yaz覺c覺lar覺 incelemen. Aa覺daki videoda buna benzer iler mevcut. Keyifli seyirler.

https://www.youtube.com/watch?v=8KMbHNoY5zc

ayr覺ca denemekten yorulduunda izlemeni tavsiye ederim :thumbup: http://www.dailymotion.com/video/x1y3wxm_bu-ayip-bize-100-yil-yeter-vecihi-hurkus_tech
Kullan覺c覺 avatar覺
gargamell

Mesaj asymptote » 16 Eyl 2016, 13:00

gargamell yazd覺:
asymptote yazd覺:Ya 16, daha gen癟sin. Azmedersen atomu bile par癟alars覺n.. :) ;) :thumbup:

Bu cevaba hi癟 a覺rmad覺m desem?

襤stediinizi diyebilir ve istediinizi d羹羹nebilirsiniz. Bu cevap, ger癟ekten tevik edici niyetle kurulmu bir c羹mle. Ancak siz niyet okuyarak bu c羹mle 羹zerinde istediiniz hayali elbette kurabilirsiniz.. :thumbup:

Gen癟 arkada覺m覺z halihaz覺rda saat yap覺m覺yla ilgili bir konu a癟t覺覺 ve o konu i癟erisinde kendisine 癟ok say覺da deerli 繹neri sunulduu i癟in bu bal覺k 羹zerinden tekrar bir tavsiye ya da y繹nlendirme yapmay覺 gereksiz buldum.

asymptote yazd覺:
talhardac yazd覺:..balamak bitirmenin yar覺s覺d覺r diye d羹羹n羹yorum ama nas覺l bal覺yaca覺m覺 neler temin etmem gerektiini sizlere sormak istedim sizin bilgileriniz benim i癟in 癟ok 繹nemli

Ulu Manitu yard覺mc覺n olsun.. :D :thumbup:
http://watchmaking.weebly.com/introduction.html

Siz ilgili bal覺kta benim 繹nerdiim kayna覺n ne kadar deerli bir kaynak olduunu biliyor musunuz? Linki a癟覺p incelediniz mi?

Sizinle ya da baka herhangi bir 羹yeyle tart覺ma niyetinde deilim, l羹tfen yanl覺 anlamay覺n. Ancak bu gereksiz niyet okumalar覺ndan ve satamalardan art覺k usand覺覺m覺 bilmenizi isterim. Forum ortam覺nda birbirimizi 癟ok iyi tan覺man覺n olana覺 yok. Bu y羹zden b羹t羹n mesajlar覺 iyi niyet 癟er癟evesinde okuyup yorumlaman覺z覺 na癟izane 繹neririm. Ben 繹yle yap覺yorum.. :thumbup:
"Evrende en b羹y羹k ziyan, sorgulama yeteneini yitirmi bir beyindir." - A. Einstein
Kullan覺c覺 avatar覺
asymptote

Kay覺t: 11 Ara 2010, 14:28

Mesaj gargamell » 16 Eyl 2016, 13:24

:super:
Kullan覺c覺 avatar覺
gargamell

Mesaj rekliox » 22 Oca 2017, 15:28

hd video yu hipnotize olmu gibi 2 defa izledim yemei yakt覺k iyi mi :D
Kullan覺c覺 avatar覺
rekliox

Kay覺t: 31 May 2015, 11:05

Mesaj vysaknc » 03 Nis 2018, 21:59

Otomatik saatlerde s覺k s覺k 21 tal覺,23 tal覺 veya m羹cevherli gibi tan覺mlamalar okuyorum,tam olarak ne kastediliyor bilen arkadalar payla覺rsa sevinirim.Selamlar...
H覺rs sebebi hasarettir..
Kullan覺c覺 avatar覺
vysaknc

Ya: 51
Kay覺t: 07 Mar 2017, 17:01

Mesaj Alk覺m » 20 Tem 2019, 12:22

Izlemenizi tavsiye ederim. [emoji1303]

https://www.reddit.com/r/BeAmazed/comme ... the_world/

Tapatalk kullanarak iPhone arac覺l覺覺yla g繹nderildi
Kullan覺c覺 avatar覺
Alk覺m

Kay覺t: 10 Oca 2019, 16:42

Mesaj dogodenizli » 20 Tem 2019, 16:47

alkm33 yazd覺:Izlemenizi tavsiye ederim. [emoji1303]

https://www.reddit.com/r/BeAmazed/comme ... the_world/

Tapatalk kullanarak iPhone arac覺l覺覺yla g繹nderildi

Bunlar saatse bizim kolumuzdakiler ne :D :lol:
aka bir yana dehet verici g羹zel saatler. M羹kemmel derecede el i癟ilii s繹z konusu.

33. Saniyedeki ku fig羹rl羹 Jaquet-Droz'u 癟覺plak g繹zle g繹rme erefine nail olmutum. Nutkum tutulmutu.
Fiyat konusuna hi癟 girmiyorumki bakalar覺n覺n da nutku tutulmas覺n :D :lol: :lol: :lol:
Kullan覺c覺 avatar覺
dogodenizli

Kay覺t: 26 ub 2018, 01:55

ncekiSonraki

D繹n TSF Saat Mekanizmalar覺 & Teknik Bilgiler - Movements & Technical Info

Kimler 癟evrimi癟i

Bu forumu gezen kullan覺c覺lar: Hi癟 bir kay覺tl覺 kullan覺c覺 yok ve 34 misafir

TSF Partner Brands & Medias
Ancon
Arnold & Son
Ateliers deMonaco
Audemars Piguet
Badollet Geneve
Bell & Ross
Breitling
Chopard
Concord
Gucci
Hautlence
Hublot
Linde Werdelin
Maîtres du Temps
Manufacture Royale
Oris
Parmigiani Fleurier
Snyper Geneve
Steinhart
Watchonista

Facebook  Twitter  Instagram  Youtube  RSS Portal    |    Gallery    |    Blog    |     Advertise / Reklam / Contact      

All brand names and trademarks are the property of their respective owners