M覺knat覺s Sorunu / Demanyetizasyon

Saat Mekanizmalar覺 ve Teknik Bilgiler Konusunda Payla覺m B繹l羹m羹
Forum kurallar覺
Say覺n yeler TSF'ye Ho Geldiniz, Saat Mekanizmalar覺 B繹l羹m羹nde Bir癟ok Mekanizma reticisi Firman覺n Model, Kalbre ve Makine Verilerine Detayl覺 Fotoraflar覺 ile Ulaabilirsiniz. Ayr覺ca Saatlerde Kullan覺lan Teknolojileri A癟覺klayan Detayl覺 Bilgilendirme Konular覺n覺 Okuyabilirsiniz.

襤yi Forumlar Dileriz

TSF

Re: M覺knat覺s Sorunu / Demanyetizasyon

Mesaj krstarica » 10 Ara 2012, 23:54

Ele avuca gelenlerden bizim ki yahu. Kerata ite kouturup duruyor, biz de bir zamanlar 繹yleydik az m覺 kar覺t覺rm覺zd覺r ortal覺覺.
Ne 鱉alim 禳to su drugi pokrali moje ideje, ali 鱉alim 禳to nemaju svoje.(Bakalar覺n覺n benim fikirlerimi 癟almas覺ndan 繹t羹r羹 羹z羹lm羹yorum, ac覺yorum 癟羹nk羹 kendi fikirleri yok.)-Nikola Tesla
Beograd-Serbia
Kullan覺c覺 avatar覺
krstarica

Kay覺t: 10 Au 2012, 08:21

Re: M覺knat覺s sorunu

Mesaj krstarica » 14 Ara 2012, 22:15

asymptote yazd覺:ok benzer bir sorunu daha 繹nce baka bir 羹yemiz yaam覺t覺:
http://forum.saatforumu.com/viewtopic.php?f=76&t=776&p=10529&hilit=end%C3%BCstri+meslek#p9601
Sizin saatiniz 癟ok fazla etkilenmemie benziyor, eer sapma miktar覺 artar ise demanyetizasyon ilemi yapt覺r覺rs覺n覺z..

Hocam, youn bir haftadan dolay覺 saati g繹t羹remedim ama bug羹ne kadar hep, eksi y繹nde 7 saniye sapma yapan saat, art覺k art覺 y繹nde sapma yap覺yor, hem de test etmi oldum yanl覺z bu rakam 2 -3 g羹nd羹r sabitlendi, saati b覺rak覺rsam bezel 羹st羹 ve tersi, saat g羹nde 5 saniye art覺 y繹nde kullan覺rsam da + y繹nde 2-3 saniye sapma yap覺yor g羹nde. Sizce saatin gelecei i癟in yine de demanyetize ettirmeli miyim? u an benim i癟in sorun yok, saat eskisinden daha iyi bile hatta sadece art覺 y繹nde sap覺yor.
Ne 鱉alim 禳to su drugi pokrali moje ideje, ali 鱉alim 禳to nemaju svoje.(Bakalar覺n覺n benim fikirlerimi 癟almas覺ndan 繹t羹r羹 羹z羹lm羹yorum, ac覺yorum 癟羹nk羹 kendi fikirleri yok.)-Nikola Tesla
Beograd-Serbia
Kullan覺c覺 avatar覺
krstarica

Mesaj asymptote » 14 Ara 2012, 23:22

Hi癟 ellemeyin bence.. ;) Bu arada konuyla ilgisi yok ama sormamda sak覺nca yoksa costa rica hayranl覺覺 nereden geliyor? :D
"Evrende en b羹y羹k ziyan, sorgulama yeteneini yitirmi bir beyindir." - A. Einstein
Kullan覺c覺 avatar覺
asymptote

Kay覺t: 11 Ara 2010, 14:28

Mesaj krstarica » 15 Ara 2012, 12:55

asymptote yazd覺:Hi癟 ellemeyin bence.. ;) Bu arada konuyla ilgisi yok ama sormamda sak覺nca yoksa costa rica hayranl覺覺 nereden geliyor? :D

Tamam sapma deerleri gayet iyi gibi bir daha saati daha emniyetli yere konuland覺r覺r覺m. Yak覺n zamanda bir Longines veya bir victorinox modeli hayalimde var belki bir tane de koleksiyona katar覺m.

Estafurullah, tabi ki sak覺ncas覺 yok. Yaln覺z Costa Rica deil hocam, S覺rbistan o. :D Baba taraf覺ndan Makedon ve S覺rpl覺k var, ana dilim S覺rp癟a. 襤steristemez yak覺nl覺k oluyor tabi. Ama T羹rkiye'nin yeri bambaka g繹nl羹m羹zde. :thumbup:
Beograd-Serbia
Kullan覺c覺 avatar覺
krstarica

Mesaj asymptote » 15 Ara 2012, 20:52

imdi okudum da kostarica ile ilgisi yok nickin, nas覺l 繹yle okumuum hayret :) Milliyet ve din 繹nemli deil hocam, yok birbirimizden fark覺m覺z.. :thumbup:
"Evrende en b羹y羹k ziyan, sorgulama yeteneini yitirmi bir beyindir." - A. Einstein
Kullan覺c覺 avatar覺
asymptote

Kay覺t: 11 Ara 2010, 14:28

nceki

D繹n TSF Saat Mekanizmalar覺 & Teknik Bilgiler - Movements & Technical Info

Kimler 癟evrimi癟i

Bu forumu gezen kullan覺c覺lar: Hi癟 bir kay覺tl覺 kullan覺c覺 yok ve 19 misafir

TSF Partner Brands & Medias
Ancon
Arnold & Son
Ateliers deMonaco
Audemars Piguet
Badollet Geneve
Bell & Ross
Breitling
Chopard
Concord
Gucci
Hautlence
Hublot
Linde Werdelin
Maîtres du Temps
Manufacture Royale
Oris
Parmigiani Fleurier
Snyper Geneve
Steinhart
Watchonista

Facebook  Twitter  Instagram  Youtube  RSS Portal    |    Gallery    |    Blog    |     Advertise / Reklam / Contact      

All brand names and trademarks are the property of their respective owners