Watch Strap Pliers

Saat Mekanizmaları ve Teknik Bilgiler Konusunda Paylaşım Bölümü
Forum kuralları
Sayın Üyeler TSF'ye Hoş Geldiniz, Saat Mekanizmaları Bölümünde Birçok Mekanizma Üreticisi Firmanın Model, Kalbre ve Makine Verilerine Detaylı Fotoğrafları ile Ulaşabilirsiniz. Ayrıca Saatlerde Kullanılan Teknolojileri Açıklayan Detaylı Bilgilendirme Konularını Okuyabilirsiniz.

İyi Forumlar Dileriz

TSF

Re: Watch Strap Pliers

Mesaj Umutt » 27 Mar 2018, 09:26

Asy Cengiz Hocam, teşekkürler cevap için, başından bu yana sizin destek ve yönlendirmeniz ile oldu, tekrar teşekkürler bu vesile ile,

tespitiniz doğru giderek daha fazla merak salıyorum bu aparatlara. Aslında yanlızca kordon değişim kısaltma vb.. degil, giderek tamir ve bakım tarafı da ilgimi çekiyor ama, o taraf çok derin bir konu ve kişisel mesai ile ilerlemek çok zor. Keşke bir kurs vb.. imkan olsa da faydalansak

wus ta açayım ben konuyu, selametle
Kullanıcı avatarı
Umutt

Re: Watch Strap Pliers

Mesaj Mandos » 23 Nis 2018, 22:04

Geçen gün bu amaçla Doğubank'a gittim. Bir aparat önerildi çok uygun bir fiyat ama her saat için uymaz dendi. Hepsine uyan ürün için Bergeon kalemi gösterdi. Bergeon kalem tek başına hepsine nasıl uyuyor? Yanına aparatlar almam mı gerekiyor başlık değiştirerek?
Kullanıcı avatarı
Mandos

Önceki

• Similar topics
    Cevaplar
    Görüntüleme
    Yazar

Dön TSF Saat Mekanizmaları & Teknik Bilgiler - Movements & Technical Info

Kimler çevrimiçi

Bu forumu gezen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 21 misafir

TSF Partner Brands & Medias
Ancon
Arnold & Son
Ateliers deMonaco
Audemars Piguet
Badollet Geneve
Bell & Ross
Breitling
Chopard
Concord
Gucci
Hautlence
Hublot
Linde Werdelin
Maîtres du Temps
Manufacture Royale
Oris
Parmigiani Fleurier
Snyper Geneve
Steinhart
Watchonista

Facebook  Twitter  Instagram  Youtube  RSS Portal    |    Gallery    |    Blog    |     Advertise / Reklam / Contact      

All brand names and trademarks are the property of their respective owners