Watch Strap Pliers

Saat Mekanizmalar─▒ ve Teknik Bilgiler Konusunda Payla┼č─▒m B├Âl├╝m├╝
Forum kurallar─▒
Say─▒n ├ťyeler TSF'ye Ho┼č Geldiniz, Saat Mekanizmalar─▒ B├Âl├╝m├╝nde Bir├žok Mekanizma ├ťreticisi Firman─▒n Model, Kalbre ve Makine Verilerine Detayl─▒ Foto─čraflar─▒ ile Ula┼čabilirsiniz. Ayr─▒ca Saatlerde Kullan─▒lan Teknolojileri A├ž─▒klayan Detayl─▒ Bilgilendirme Konular─▒n─▒ Okuyabilirsiniz.

─░yi Forumlar Dileriz

TSF

Re: Watch Strap Pliers

Mesaj Cruciatus » 12 Oca 2018 08:20

ozankar yazd─▒:
Cruciatus yazd─▒:
Caner1983 yazd─▒:
Cruciatus yazd─▒:Sevgili arkada┼člar, bahsetti─činiz sitelerin hepsinden haberdar─▒m ancak ├Âzellikle T├╝rkiyeÔÇÖde nerede bulunur diye sormu┼čtum..

Tapatalk kullanarak iPhone arac─▒l─▒─č─▒yla g├Ânderildi

10 g├╝n civar─▒ndan cousinuk dan sorunsuz gelmi┼čti o y├╝zden bu siteyi ├Ânerdim ben

Fiyat a├ž─▒s─▒ndan muhtemelen g├╝mr├╝kte sorun ├ž─▒kacak da ondan dolay─▒ T├╝rkiyeÔÇÖde ar─▒yorum. G├╝mr├╝─če tak─▒lacak miktarlarda yurtd─▒┼č─▒ al─▒┼čveri┼č yapmad─▒m hi├ž, nas─▒l oluyor?

g├╝mr├╝k i┼či ┼čans i┼či abi, do─črudan gelebilir de. Ancak b├Âyle fatural─▒ ├╝r├╝nde ├╝zerine do─črudan de─čerini filan da yaz─▒nca muhtemelen vergi ├ž─▒kar. Oda Avrupa i├žin %18 + 4-5TL de pul ─▒v─▒r z─▒v─▒r ├Âd├╝yorsun. ─░┼čin g├╝zel yan─▒ bunu g├Âze ald─▒ysan yani herhangi bir itiraz─▒n (ki zaten s─▒k─▒nt─▒l─▒ bir s├╝re├ž) vs olmayacaksa do─črudan postac─▒ya ├Âdeyip ge├žiyorsun.

Paray─▒ veren d├╝d├╝─č├╝ ├žalar diyosun. O zaman paray─▒ vermeyi g├Âze ald─▒ysan gerisi ├žok da zor de─čil anlad─▒─č─▒m kadar─▒yla. Do─čru mudur Ozan─▒m?

Kullan─▒c─▒ avatar─▒
Cruciatus

Kay─▒t: 18 Oca 2017 13:49

Mesaj Cruciatus » 12 Oca 2018 08:21

coolfire yazd─▒:┼×iir de g├╝zelmi┼č :)

Sent from my SM-N920C using Tapatalk

Kendi ├žap─▒mda sa├žmalad─▒m i┼čte bir┼čeyler :) te┼čekk├╝rler [emoji1303]

Kullan─▒c─▒ avatar─▒
Cruciatus

Mesaj mturann » 12 Oca 2018 09:20

Luglara s─▒f─▒r oturan deri kay─▒┼člar─▒ ├ž─▒karmak zor oluyor ben b─▒├žakla ├ž─▒kar─▒yorum. :)
Denedim bir iki farkl─▒ saatte b─▒├žak en iyisi :)

Kolay gelsin
Kullan─▒c─▒ avatar─▒
mturann

Kay─▒t: 13 Kas 2014 18:00

Mesaj Cruciatus » 12 Oca 2018 09:28

mturann yazd─▒:Luglara s─▒f─▒r oturan deri kay─▒┼člar─▒ ├ž─▒karmak zor oluyor ben b─▒├žakla ├ž─▒kar─▒yorum. :)
Denedim bir iki farkl─▒ saatte b─▒├žak en iyisi :)

Kolay gelsin

Ben metal kordonu ├ž─▒kar─▒p deri takmaya ├žal─▒l─▒yorum. Yine de ├Âneri i├žin te┼čekk├╝rler..

Kullan─▒c─▒ avatar─▒
Cruciatus

Mesaj mlm » 12 Oca 2018 11:03

Bir kay─▒┼č yapt─▒k ┼čair etti seni Cruciatus :lol:
Kullan─▒c─▒ avatar─▒
mlm

Ya┼č: 37
Kay─▒t: 03 A─ču 2010 02:59

Mesaj ozankar » 12 Oca 2018 13:02

Cruciatus yazd─▒:
ozankar yazd─▒:
Cruciatus yazd─▒:
Caner1983 yazd─▒:
Cruciatus yazd─▒:Sevgili arkada┼člar, bahsetti─činiz sitelerin hepsinden haberdar─▒m ancak ├Âzellikle T├╝rkiyeÔÇÖde nerede bulunur diye sormu┼čtum..

10 g├╝n civar─▒ndan cousinuk dan sorunsuz gelmi┼čti o y├╝zden bu siteyi ├Ânerdim ben

Fiyat a├ž─▒s─▒ndan muhtemelen g├╝mr├╝kte sorun ├ž─▒kacak da ondan dolay─▒ T├╝rkiyeÔÇÖde ar─▒yorum. G├╝mr├╝─če tak─▒lacak miktarlarda yurtd─▒┼č─▒ al─▒┼čveri┼č yapmad─▒m hi├ž, nas─▒l oluyor?

g├╝mr├╝k i┼či ┼čans i┼či abi, do─črudan gelebilir de. Ancak b├Âyle fatural─▒ ├╝r├╝nde ├╝zerine do─črudan de─čerini filan da yaz─▒nca muhtemelen vergi ├ž─▒kar. Oda Avrupa i├žin %18 + 4-5TL de pul ─▒v─▒r z─▒v─▒r ├Âd├╝yorsun. ─░┼čin g├╝zel yan─▒ bunu g├Âze ald─▒ysan yani herhangi bir itiraz─▒n (ki zaten s─▒k─▒nt─▒l─▒ bir s├╝re├ž) vs olmayacaksa do─črudan postac─▒ya ├Âdeyip ge├žiyorsun.

Paray─▒ veren d├╝d├╝─č├╝ ├žalar diyosun. O zaman paray─▒ vermeyi g├Âze ald─▒ysan gerisi ├žok da zor de─čil anlad─▒─č─▒m kadar─▒yla. Do─čru mudur Ozan─▒m?

Aynen ├Âyle abi :)
fatura koymay─▒n de─čer yazmay─▒n dersen avantaj─▒na olur :)

ben en son bir plak ald─▒m 50 dolara, normalde 10 dolar vergi ├ž─▒kmas─▒ laz─▒m onuda ├ž─▒kmaz diye d├╝┼č├╝n├╝yodum. Bi geldi 78tl (20 dolar) sat─▒c─▒ya dedim ne yazd─▒n, ├Âdedi─čini dedi. Paypal vs ├ž─▒kt─▒lar─▒n─▒ ald─▒m gittim ben buna itiraz edicem diye, ettim de. Sonra bi bakt─▒k sat─▒c─▒ yazm─▒┼č 100 dolar :D ├Âyle olunca ├Âdedim mecbur ama sat─▒c─▒dan ald─▒m 10 dolar :D

de─čer yazmazsa bakan memurun bilgisine ve ara┼čt─▒rmas─▒na kal─▒yor. saat├ži olmayan biri bence buna bak─▒nca 30 eurodan fazla edece─čini d├╝┼č├╝nmez diyorum :) d├╝┼č├╝n├╝rsede internetten falan bak─▒yorlar a┼č─▒r─▒ bir ┼čey ├ž─▒kmaz.
Kullan─▒c─▒ avatar─▒
ozankar

Kay─▒t: 20 Oca 2015 12:28

Mesaj Cruciatus » 12 Oca 2018 13:15

ozankar yazd─▒:
Cruciatus yazd─▒:
ozankar yazd─▒:
Cruciatus yazd─▒:
Caner1983 yazd─▒:[quote="Cruciatus"]Sevgili arkada┼člar, bahsetti─činiz sitelerin hepsinden haberdar─▒m ancak ├Âzellikle T├╝rkiyeÔÇÖde nerede bulunur diye sormu┼čtum..

Aynen ├Âyle abi :)
fatura koymay─▒n de─čer yazmay─▒n dersen avantaj─▒na olur :)

ben en son bir plak ald─▒m 50 dolara, normalde 10 dolar vergi ├ž─▒kmas─▒ laz─▒m onuda ├ž─▒kmaz diye d├╝┼č├╝n├╝yodum. Bi geldi 78tl (20 dolar) sat─▒c─▒ya dedim ne yazd─▒n, ├Âdedi─čini dedi. Paypal vs ├ž─▒kt─▒lar─▒n─▒ ald─▒m gittim ben buna itiraz edicem diye, ettim de. Sonra bi bakt─▒k sat─▒c─▒ yazm─▒┼č 100 dolar :D ├Âyle olunca ├Âdedim mecbur ama sat─▒c─▒dan ald─▒m 10 dolar :D

de─čer yazmazsa bakan memurun bilgisine ve ara┼čt─▒rmas─▒na kal─▒yor. saat├ži olmayan biri bence buna bak─▒nca 30 eurodan fazla edece─čini d├╝┼č├╝nmez diyorum :) d├╝┼č├╝n├╝rsede internetten falan bak─▒yorlar a┼č─▒r─▒ bir ┼čey ├ž─▒kmaz.[/quote]

Tamamd─▒r o zaman..

Kullan─▒c─▒ avatar─▒
Cruciatus

Mesaj Stingray » 12 Oca 2018 13:51

Resim

dogubankta bu var,detaylari ├Âm olarak gonderdim.
Kullan─▒c─▒ avatar─▒
Stingray

Ya┼č: 51
Kay─▒t: 13 Haz 2011 09:15

Mesaj mGundogdu » 13 Oca 2018 00:14

┼×iir bana Umut Sar─▒kayaÔÇÖn─▒n Mont BeniÔÇÖyi an─▒msatt─▒ :D

Resim
Kullan─▒c─▒ avatar─▒
mGundogdu

Kay─▒t: 07 Mar 2016 00:18

Mesaj Cruciatus » 13 Oca 2018 00:51

mGundogdu yazd─▒:┼×iir bana Umut Sar─▒kayaÔÇÖn─▒n Mont BeniÔÇÖyi an─▒msatt─▒ :D

Resim

Direkt olarak ondan esinlendim zaten... :)

Kullan─▒c─▒ avatar─▒
Cruciatus

Mesaj Umutt » 26 Mar 2018 23:59

Arkada┼člar bu ├╝r├╝n nas─▒l sizce ? https://www.cousinsuk.com/product/cousins-swiss-style1
Kullan─▒c─▒ avatar─▒
Umutt

Kay─▒t: 01 Oca 2011 23:13

Mesaj asymptote » 27 Mar 2018 00:07

Cousin'in kendi ├╝r├╝nleri bazen ├žok iyi bazen de ├žok k├Ât├╝ ├ž─▒kabiliyor. Bu ├╝r├╝n├╝ al─▒p deneyen birini bulman─▒z laz─▒m. WUS'ta konu a├žarak ┼čans─▒n─▒z─▒ deneyin. Ya da do─črudan ├╝r├╝n├╝ alarak da ┼čans─▒n─▒z─▒ deneyebilirsiniz, tercih sizin.. :D

Bu arada kordon de─či┼čtirme aparatlar─▒na iyi sard─▒n─▒z. Yak─▒nda at├Âlyeyi kuracaks─▒n─▒z, ├Âyle g├Âr├╝n├╝yor.. ;) :thumbup:
"Evrende en b├╝y├╝k ziyan, sorgulama yetene─čini yitirmi┼č bir beyindir." - A. Einstein
Kullan─▒c─▒ avatar─▒
asymptote

Kay─▒t: 11 Ara 2010 14:28

├ľncekiSonraki

D├Ân TSF Saat Mekanizmalar─▒ & Teknik Bilgiler - Movements & Technical Info

Kimler ├ževrimi├ži

Bu forumu gezen kullan─▒c─▒lar: Hi├ž bir kay─▒tl─▒ kullan─▒c─▒ yok ve 5 misafir

Click To Discover Time Square Kanyon

TSF Partner Brands & Medias
Ancon
Arnold & Son
Ateliers deMonaco
Audemars Piguet
Badollet Geneve
Bell & Ross
Breitling
Chopard
Concord
Gucci
Hautlence
Hublot
Linde Werdelin
Maîtres du Temps
Manufacture Royale
Oris
Parmigiani Fleurier
Snyper Geneve
Steinhart
Watchonista

Facebook  Twitter  Instagram  Youtube  RSS Portal    |    Gallery    |    Blog    |     Advertise / Reklam / Contact      

All brand names and trademarks are the property of their respective owners