Billodes Serkisof Constantinople saatim hakk覺nda

Antika Saatler ve Cep Saatleri zerine Payla覺mlar

Billodes Serkisof Constantinople saatim hakk覺nda

Mesaj leadertr » 06 Tem 2019, 16:13

Konu kapanabilir. Yard覺m eden insanlara 癟ok teekk羹r ederim. Sayg覺s覺z insanlari da kendi hallerine b覺rak覺yorum. 襤yi akamlar dilerim.
En son leadertr taraf覺ndan 06 Tem 2019, 22:05 tarihinde d羹zenlendi, toplamda 2 kere d羹zenlendi.
Kullan覺c覺 avatar覺
leadertr

Kay覺t: 06 Tem 2019, 16:05

Re: Billodes Serkisof Constantinople saatim hakk覺nda

Mesaj Okanito » 06 Tem 2019, 18:27

Benim bildiim bu t羹r Osmanl覺 zaman覺 cep saatleri mekanizmalar覺n覺n vs. 襤svi癟reden ithal edilip liman ehirlerinde (襤zmir, 襤stanbul gibi) kadranlar覺na sat覺c覺n覺n adlar覺n覺n damgaland覺覺 modellerdir. Saatler bu bak覺mdan horolojik olarak fazla deer ta覺maz. Maddi deerleri de fazla olmaz bu y羹zden...

Tapatalk kullanarak iPhone arac覺l覺覺yla g繹nderildi
"The sky has never been the limit. We are our own limits."
instagram: mrokanito / Okan (eski: Brera)
Kullan覺c覺 avatar覺
Okanito

Ya: 24
Kay覺t: 10 May 2012, 13:49

Mesaj leadertr » 06 Tem 2019, 18:30

Brera yazd覺:Benim bildiim bu t羹r Osmanl覺 zaman覺 cep saatleri mekanizmalar覺n覺n vs. 襤svi癟reden ithal edilip liman ehirlerinde (襤zmir, 襤stanbul gibi) kadranlar覺na sat覺c覺n覺n adlar覺n覺n damgaland覺覺 modellerdir. Saatler bu bak覺mdan horolojik olarak fazla deer ta覺maz. Maddi deerleri de fazla olmaz bu y羹zden...

Anlad覺m hocam. Peki tam olarak emin olmak i癟in ne yapmam gerekir?
Kullan覺c覺 avatar覺
leadertr

Mesaj dogodenizli » 06 Tem 2019, 20:00

Mekanizman覺n fotoraf覺n覺 atarsan覺z saatin net deerini s繹yleyecek 羹stadlar muhakkak vard覺r forumda.

Ancak unu kesin olarak s繹yleyebilirim ki 癟ok bir beklentiniz olmas覺n. Say覺n @brera nin da belirttii 羹zere fazla bir ''maddi'' deeri olduunu d羹羹nm羹yorum.
Kullan覺c覺 avatar覺
dogodenizli

Kay覺t: 26 ub 2018, 01:55

Mesaj leadertr » 06 Tem 2019, 20:23

dogodenizli yazd覺:Mekanizman覺n fotoraf覺n覺 atarsan覺z saatin net deerini s繹yleyecek 羹stadlar muhakkak vard覺r forumda.

Ancak unu kesin olarak s繹yleyebilirim ki 癟ok bir beklentiniz olmas覺n. Say覺n @brera nin da belirttii 羹zere fazla bir ''maddi'' deeri olduunu d羹羹nm羹yorum.

Att覺m hocam fotoraf覺n覺. Sadece net bir deer bekliyorum o kadar. Uzman birisi ya da birileri ayd覺nlat覺rsa beni 癟ok sevinirim.
Kullan覺c覺 avatar覺
leadertr

Mesaj dogodenizli » 06 Tem 2019, 20:38

襤yimser bir tahminle en fazla 400-500 tl eder
Kullan覺c覺 avatar覺
dogodenizli

Mesaj leadertr » 06 Tem 2019, 20:48

Peki bu fiyat覺n mant覺覺 ne? Ayn覺 saatler sahibinden'de 275bin tl'ye kadar var. Beni ayd覺nlat覺rsan覺z sevinirim.. Rastgele fiyat vermenin bi yarar覺 yok bana, sadece a癟覺klaman覺z覺 istiyorum. Neden 400 tl ?
Kullan覺c覺 avatar覺
leadertr

Mesaj Okanito » 06 Tem 2019, 20:56

1970 y覺llar覺ndan kalma Seiko 5 saatlere de o fiyatlar覺 bi癟en 癟ok var malum sitelerde. O sitelerin fiyat seviyelerinin doruluuna referans olmas覺 m羹mk羹n deil, bilgisizi 癟ok. Forumda bu saatlerle olduk癟a bilgili birka癟 羹ye vard覺. Antika saatler b繹l羹m羹nden veya arama k覺sm覺nda o isimleri bulup onlarla iletiime ge癟ip neden fazla deerli olmad覺覺n覺 繹renebilirsiniz diye d羹羹n羹yorum. Kolay gelsin

"The sky has never been the limit. We are our own limits."
instagram: mrokanito / Okan (eski: Brera)
Kullan覺c覺 avatar覺
Okanito

Ya: 24
Kay覺t: 10 May 2012, 13:49

Mesaj Maradona » 06 Tem 2019, 20:56

Daha ge癟en g羹n 2015 model Opel Astra ile takaslanm覺t覺 bu saatlerden biri yanl覺 hat覺rlam覺yorsam... Sizinki de gayet temiz, daha aa覺s覺na b覺rak覺lmaz bence...
Kullan覺c覺 avatar覺
Maradona

Ya: 42
Kay覺t: 30 May 2010, 05:43

Mesaj dogodenizli » 06 Tem 2019, 20:56

Malum sitede bir fiyat s覺n覺rlamas覺 yok. Ben elimdeki d羹meyi milyon dolarlara sat覺a 癟覺karabilirim. Yani benim,elimdeki d羹meye x milyon dolar demi olmam sizin d羹gmenizi milyon dolarl覺k yapmaz.

Rastgele fiyat istediiniz i癟in fiyat verdim. Buna benzer saatlerle ilgili ve hatta bu saatle ilgili forumda bir癟ok bilgi halihaz覺rda mevcut. Tabi eer amac覺n覺z bilgi edinmekse
Kullan覺c覺 avatar覺
dogodenizli

Mesaj dogodenizli » 06 Tem 2019, 21:00

Maradona yazd覺:Daha ge癟en g羹n 2015 model Opel Astra ile takaslanm覺t覺 bu saatlerden biri yanl覺 hat覺rlam覺yorsam... Sizinki de gayet temiz, daha aa覺s覺na b覺rak覺lmaz bence...

Ben de aatay bey nerede diyordum :) Bu bal覺klar覺n m羹davimlerindensiniz :)
Cok yaay覺n akam akam g羹ld羹rd羹n羹z yine :) :D

aka bir yana ciddiye ald覺覺m i癟in kendime k覺z覺yorum bir yandan. Mant覺k hep ayn覺 nede olsa.
Kullan覺c覺 avatar覺
dogodenizli

Mesaj leadertr » 06 Tem 2019, 21:08

Brera yazd覺:1970 y覺llar覺ndan kalma Seiko 5 saatlere de o fiyatlar覺 bi癟en 癟ok var malum sitelerde. O sitelerin fiyat seviyelerinin doruluuna referans olmas覺 m羹mk羹n deil, bilgisizi 癟ok. Forumda bu saatlerle olduk癟a bilgili birka癟 羹ye vard覺. Antika saatler b繹l羹m羹nden veya arama k覺sm覺nda o isimleri bulup onlarla iletiime ge癟ip neden fazla deerli olmad覺覺n覺 繹renebilirsiniz diye d羹羹n羹yorum. Kolay gelsin

o isimlerden bildikleriniz var m覺 hi癟 ? ben yeni olduum i癟in kimseyi tan覺m覺yorum.
Kullan覺c覺 avatar覺
leadertr

Sonraki

D繹n TSF Antika Saatler & Cep Saatleri - Vintage & Pocket Watches

Kimler 癟evrimi癟i

Bu forumu gezen kullan覺c覺lar: Hi癟 bir kay覺tl覺 kullan覺c覺 yok ve 1 misafir

TSF Partner Brands & Medias
Ancon
Arnold & Son
Ateliers deMonaco
Audemars Piguet
Badollet Geneve
Bell & Ross
Breitling
Chopard
Concord
Gucci
Hautlence
Hublot
Linde Werdelin
Maîtres du Temps
Manufacture Royale
Oris
Parmigiani Fleurier
Snyper Geneve
Steinhart
Watchonista

Facebook  Twitter  Instagram  Youtube  RSS Portal    |    Gallery    |    Blog    |     Advertise / Reklam / Contact      

All brand names and trademarks are the property of their respective owners