Cep saati tavsiyesi

Antika Saatler ve Cep Saatleri ├ťzerine Payla┼č─▒mlar

Cep saati tavsiyesi

Mesaj zagah » 30 Haz 2019, 02:15

Merhaba arkada┼člar. Foruma yeni ├╝ye oldum. Uzun zamand─▒r bir cep saati almak istiyorum. S├╝rekli niyetlenmeme ra─čmen birt├╝rl├╝ nasip olmad─▒. asl─▒nda forumdaki hemen hemen her ├╝ye gibi benimde dedemde( ya┼č─▒yor) bir TCDD Zenith var. Hep ho┼čuma giderdi saati. Neyse konuya gireyim. GG ve S.. sitesinden saatlere bak─▒yorum bir├žok farkl─▒ model farkl─▒ fiyatlara mevcut. Sizden ricam buralardan satan yada o al─▒┼čveri┼č sitelerini takip eden varsa 1000TL civar─▒ cep saati tavsiyesi. Ama TCDD olmas─▒n─▒ istemiyorum. Zaten elimde TCDD var say─▒l─▒r. Ayr─▒ca Longines-Omega vs markalardan hangisi iyidir 1000tl gibi bir rakama.
Kullan─▒c─▒ avatar─▒
zagah

Kay─▒t: 29 Haz 2019, 22:20

Re: Cep saati tavsiyesi

Mesaj azizkaya » 30 Haz 2019, 10:16

Ho┼čgeldiniz.

SM-N960F cihaz─▒mdan Tapatalk kullan─▒larak g├Ânderildi
Al─▒nca ya da sat─▒nca pi┼čman olmad─▒─č─▒m bir saat olmad─▒.
Kullan─▒c─▒ avatar─▒
azizkaya

Kay─▒t: 14 Nis 2017, 01:02

Mesaj Ankthas » 30 Haz 2019, 11:15

zagah yazd─▒:Merhaba arkada┼člar. Foruma yeni ├╝ye oldum. Uzun zamand─▒r bir cep saati almak istiyorum. S├╝rekli niyetlenmeme ra─čmen birt├╝rl├╝ nasip olmad─▒. asl─▒nda forumdaki hemen hemen her ├╝ye gibi benimde dedemde( ya┼č─▒yor) bir TCDD Zenith var. Hep ho┼čuma giderdi saati. Neyse konuya gireyim. GG ve S.. sitesinden saatlere bak─▒yorum bir├žok farkl─▒ model farkl─▒ fiyatlara mevcut. Sizden ricam buralardan satan yada o al─▒┼čveri┼č sitelerini takip eden varsa 1000TL civar─▒ cep saati tavsiyesi. Ama TCDD olmas─▒n─▒ istemiyorum. Zaten elimde TCDD var say─▒l─▒r. Ayr─▒ca Longines-Omega vs markalardan hangisi iyidir 1000tl gibi bir rakama.

Tavsiyem tan─▒mad─▒─č─▒n─▒z birinden almaman─▒z y├Ân├╝nde. Hem fiyatlar─▒ ┼či┼čiriyorlar hem de bunlar ├žok eski saatler ve d─▒┼č─▒ ├žok temiz gibi g├Âr├╝nse de mekanizmalar─▒ s─▒k─▒nt─▒l─▒ olabiliyor. E─čer Istanbul'daysan─▒z, Sirkeci'ye gidip saat ustalar─▒ndan bakabilirsiniz. ┼×ah As Han'da pek ├žok d├╝kkan var, bir s─▒k─▒nt─▒ olursa gene d├╝kkana g├Ât├╝r├╝p yard─▒m isteyebilirsiniz, fiyat olarak da daha uygun olacakt─▒r hem de ├╝r├╝nleri elde g├Âr├╝rs├╝n├╝z. Ama ben olsam e─čer dedem kullanm─▒yorsa dedemin saatine bak─▒m yapt─▒r─▒r onu al─▒rd─▒m. Hem ├žok daha ├Âzel olur hem de daha az maliyetli olurdu.
Deniz
Kullan─▒c─▒ avatar─▒
Ankthas

Ya┼č: 30
Kay─▒t: 09 May 2017, 19:29

Mesaj zagah » 30 Haz 2019, 11:18

Ankthas yazd─▒:
zagah yazd─▒:Merhaba arkada┼člar. Foruma yeni ├╝ye oldum. Uzun zamand─▒r bir cep saati almak istiyorum. S├╝rekli niyetlenmeme ra─čmen birt├╝rl├╝ nasip olmad─▒. asl─▒nda forumdaki hemen hemen her ├╝ye gibi benimde dedemde( ya┼č─▒yor) bir TCDD Zenith var. Hep ho┼čuma giderdi saati. Neyse konuya gireyim. GG ve S.. sitesinden saatlere bak─▒yorum bir├žok farkl─▒ model farkl─▒ fiyatlara mevcut. Sizden ricam buralardan satan yada o al─▒┼čveri┼č sitelerini takip eden varsa 1000TL civar─▒ cep saati tavsiyesi. Ama TCDD olmas─▒n─▒ istemiyorum. Zaten elimde TCDD var say─▒l─▒r. Ayr─▒ca Longines-Omega vs markalardan hangisi iyidir 1000tl gibi bir rakama.

Tavsiyem tan─▒mad─▒─č─▒n─▒z birinden almaman─▒z y├Ân├╝nde. Hem fiyatlar─▒ ┼či┼čiriyorlar hem de bunlar ├žok eski saatler ve d─▒┼č─▒ ├žok temiz gibi g├Âr├╝nse de mekanizmalar─▒ s─▒k─▒nt─▒l─▒ olabiliyor. E─čer Istanbul'daysan─▒z, Sirkeci'ye gidip saat ustalar─▒ndan bakabilirsiniz. ┼×ah As Han'da pek ├žok d├╝kkan var, bir s─▒k─▒nt─▒ olursa gene d├╝kkana g├Ât├╝r├╝p yard─▒m isteyebilirsiniz, fiyat olarak da daha uygun olacakt─▒r hem de ├╝r├╝nleri elde g├Âr├╝rs├╝n├╝z. Ama ben olsam e─čer dedem kullanm─▒yorsa dedemin saatine bak─▒m yapt─▒r─▒r onu al─▒rd─▒m. Hem ├žok daha ├Âzel olur hem de daha az maliyetli olurdu.

tavsiye i├žin te┼čekk├╝rler hocam. istanbulda de─čilim malesef ├žorumday─▒m. d├╝n bakt─▒m bir ka├ž saat├žiye malesef tam anlam─▒yla adam kaz─▒klamaya ├žal─▒┼č─▒yorlar. a─čz─▒ g├Âz├╝ da─č─▒lm─▒┼č demiryolu zenith saate 2000TL istedi ├žok sa─člam iyi saat diye. netten almak daha olas─▒ g├Âr├╝n├╝yor benim i├žin.
dedemin saatine gelince kendisi hala kullan─▒yor bak─▒m gereksinimide yok. ├žok istedim vermedi ben ├Âld├╝kten sonra al─▒rs─▒n diye :)
Kullan─▒c─▒ avatar─▒
zagah

Mesaj Xhantos » 30 Haz 2019, 11:51

zagah yazd─▒:dedemin saatine gelince kendisi hala kullan─▒yor bak─▒m gereksinimide yok. ├žok istedim vermedi ben ├Âld├╝kten sonra al─▒rs─▒n diye :)

Allah uzun ├Âm├╝r versin. ├çok ho┼č. Ben olsam ├Ân├╝mde bu ├Ârnek varken ayn─▒ marka/modelden bakard─▒m :)
Kullan─▒c─▒ avatar─▒
Xhantos

Kay─▒t: 30 Nis 2019, 22:00

Mesaj zagah » 30 Haz 2019, 12:11

Resim

Resim

Resim

bir sorum daha olacak sizlere. foto─čraflar─▒n─▒ ekledi─čim saate 1000-1200 tl verilirmi sizce.
Kullan─▒c─▒ avatar─▒
zagah

Mesaj alen38 » 26 A─ču 2019, 22:47

Vallahi Edward prior var bende birazdan resimler geliyor
Kullan─▒c─▒ avatar─▒
alen38

Kay─▒t: 03 ┼×ub 2014, 12:09

Mesaj alen38 » 26 A─ču 2019, 22:47

Zen─▒th k├Âstekli 1931 geliyor
Kullan─▒c─▒ avatar─▒
alen38

Mesaj alen38 » 26 A─ču 2019, 22:48

Prior NadideÔÇÖdir ama g├Ârsel ─░├žin teklifleri isterim :)
Kullan─▒c─▒ avatar─▒
alen38

D├Ân TSF Antika Saatler & Cep Saatleri - Vintage & Pocket Watches

Kimler ├ževrimi├ži

Bu forumu gezen kullan─▒c─▒lar: Hi├ž bir kay─▒tl─▒ kullan─▒c─▒ yok ve 3 misafir

TSF Partner Brands & Medias
Ancon
Arnold & Son
Ateliers deMonaco
Audemars Piguet
Badollet Geneve
Bell & Ross
Breitling
Chopard
Concord
Gucci
Hautlence
Hublot
Linde Werdelin
Maîtres du Temps
Manufacture Royale
Oris
Parmigiani Fleurier
Snyper Geneve
Steinhart
Watchonista

Facebook  Twitter  Instagram  Youtube  RSS Portal    |    Gallery    |    Blog    |     Advertise / Reklam / Contact      

All brand names and trademarks are the property of their respective owners