Nazoorif Cep Saati

Antika Saatler ve Cep Saatleri Üzerine Paylaşımlar

Re: Nazoorif

Mesaj Clk » 15 May 2010, 17:08

Olmaz öyle sey kardesim. Mal bizim degil mi? :) Kullanamazlar öyle istedikleri gibi resmini...
TÜRK'üm!!! Ülkem TÜRKIYE CUMHURIYETI, bayragim TÜRK BAYRAGI ve milli icecegim RAKI'dir...
Kullanıcı avatarı
Clk

Mesaj Customs » 15 May 2010, 17:56

(mal bizim degil mi?)

:) iste bu cok guzel olmus clk, forumdaki bu aidiyet duygusu gercekten sasırtıcı herhalde forumdaki ulasılmak istenilen de bu.

benim saati temsili olarak mı? kullanmıs bilmiyorum benim saate benzeyen bir saat simdiye kadar sadece fransız bir saat forumunda bir koleksiyoncuda gordum kapaksız nazoorif
Kullanıcı avatarı
Customs

Mesaj Clk » 15 May 2010, 18:10

Customs, biribirimizi cok yakindan tanimasakta özel mesajlar ile genel mesajlar ile hep forum üyeleri ile temas icerisindeyiz ve bir arkadaslik ortami olusuyor. Bu arkadaslik ortaminda birbirimizin arkasinda durmamiz destek olmamiz cok önemli. Aidiyet buradan geliyor bence ...
TÜRK'üm!!! Ülkem TÜRKIYE CUMHURIYETI, bayragim TÜRK BAYRAGI ve milli icecegim RAKI'dir...
Kullanıcı avatarı
Clk

Mesaj Bond » 17 May 2010, 02:25

Durum ne Customs, gelişme varmı? Satıcının başka ilanları ve telefon bilgiside varmış şimdi dikkat ettim.
Kullanıcı avatarı
Bond
Administrator

Mesaj Customs » 20 May 2010, 17:15

hayır bond bir gelisme yok sahibinden.com olaya tamamen kayıtsız benimde bu gereksiz olayla ilgilenecek zamanım yok.
Kullanıcı avatarı
Customs

Mesaj faltin » 23 Eki 2011, 13:33

merhaba bir akrabama ait nazoorif marka saatim var satmak isyiyorum nekadar fiyat istemeliyim
yardımcı olursanız sevinirim iyi günler.
Kullanıcı avatarı
faltin

Mesaj trenton » 24 Eki 2011, 10:55

güzel bir saat fakat kadranı el boyaması değil emaye kadran ve üzerindeki resimler baskı... el boyaması porselen ve belki bazı istisnalarda metal- gümüş veya altın- kadranlarda kullanılmıştır, benzer örnekleri düşününce bu kadran emaye ve baskı olduğunu hemen belli ediyor hatta çok uzaklara gitmeye gerek yok osmanlı pazarı için yapılmış serkisoflarda boyama kadranlara iyi bir örnek. zaten iki parçayı yan yana getirdiğinizde aradaki farkı çok rahat görürsünüz. saatin yapıldığı metal konusunda bizleri aydınlatacak bir fotoğraf göremedim kapağın içinde gümüş damgası var mı? internette bu saat markasına ait en ufak bir bilgi yok ve 30 seneden daha eski bir saat değil belki daha bile yeni olabilir
İrkilmez Ata çocuğu irkilmez:
Zapt edilmez, Atam, zapt edilmez
Biz varken senin hisarının burçları:
Bakışlarımız kılıç uçları,
Bekliyoruz devrimini biz.
Çökmeyeceğiz diz...
Kullanıcı avatarı
trenton

Mesaj caybars » 09 Eki 2012, 11:19

arkadaşlar selamlar,

bu saatin aynısından bir tanede bende var. sanırım doğduğumda hediye olarak gelmiş. buda kendisini 40 yaşında bir delikanlı konumuna getiriyor. internette bu marka ile ilgili hiç bir bilgiye ulaşamadım, markayı/saati tanıyan bilen varsa paylaşımlarını bekliyorum.
Kullanıcı avatarı
caybars

ÖncekiSonraki

Dön TSF Antika Saatler & Cep Saatleri - Vintage & Pocket Watches

Kimler çevrimiçi

Bu forumu gezen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 36 misafir

TSF Partner Brands & Medias
Ancon
Arnold & Son
Ateliers deMonaco
Audemars Piguet
Badollet Geneve
Bell & Ross
Breitling
Chopard
Concord
Gucci
Hautlence
Hublot
Linde Werdelin
Maîtres du Temps
Manufacture Royale
Oris
Parmigiani Fleurier
Snyper Geneve
Steinhart
Watchonista

Facebook  Twitter  Instagram  Youtube  RSS Portal    |    Gallery    |    Blog    |     Advertise / Reklam / Contact      

All brand names and trademarks are the property of their respective owners