Cortebert 15 rubis Cal.532

Antika Saatler ve Cep Saatleri Üzerine Paylaşımlar

Re: Cortebert 15 rubis Cal.532

Mesaj tarkani » 10 Ağu 2016, 10:52

Araba takas yaklaşımı süper oldu. Eskiden yanından geçmediğim bu başlıklar, şimdi en merakla okuduklarım oldu. [emoji106]

"Komple tavan hariç" [emoji23][emoji23]

Baran yazdı:Saatinizin degeri kondisyonu gözönünde bulundurulursa yaklaşık 100.000tl civarında.Malesef 200tl yada 200.000 gibi rakamlar gerceği yansıtmıyor.Ben otomobil alıp satıyorum elimde 2004 model e46 m3 var smg sonradan düze cevirme kazası yok temizlik boyası var komple tavan hariç.Düşünürseniz takas yapabiliriz ilan no gönderebilirim yerim bağcılarda.Manevi degeri sebebiyle satmak istemeyebilirsiniz onada saygı duyarım.

Sent from my iPhone using Tapatalk
Kullanıcı avatarı
tarkani

Mesaj darkavenger » 10 Ağu 2016, 20:17

creeindian yazdı:Cortebert İsviçre saatleri arasında tabiri caizse en "kofti" markalardan birisi. Fotoğraflar yüklenmedi, gerek de yok açıkçası. 100₺ den fazla(evet yüz Türk Lira' sı) edeceğini düşünmüyorum.
Sanırım her hafta "dededen kalma saatim, satmayı düşünmüyorum ama yine de kaç para eder? 200.000₺ eder diyen var" konulu başlıklardan birine maruz kalıyoruz.
Asıl merak ettiğim, insanımız neden hep bu beklentidedir?
Bilgisizlik? Aç gözlülük?
Neyse ki dededen kalma bir saatim yok, sadece babadan kalma 20-25 yaşında bir Orient 'im var, gözüm gibi bakarım, satsam 50₺ vermezler.

Konunun basinda da saatten hic anlamadigimi belirttim. O yuzden foruma uye oldum ve bu konuda bilgi sahibi olan insanlarin bulundugu bir platformda sorumu sordum. Ha dalga gecip araba teklif eden de oldu su kadar vereyim diyen de oldu. Ben saati dedemden kaldi o yuzden ne teklif olursa satmayi dusunmuyorum vs demedim. Kullanmadigim ve bir kosede duran bir seyi tabi ki degerlendirmeyi dusunebilirim. Dedemi anmak icin saatine bakmam gerekmez. Duami okurum onu yine anarim. Ha bazilarina yanlis gelebilir ama oyle takintilarim yok. Ha uc bes kurusa da vermem tabi ki. Dursun bi kosede.
Beni yazdigim bir kac cumleyle yorumlayip acgozlu, bilgisiz diyemezsin. Hosuna gitmiyosa yorum yapma oku gec. Ha konuyla ilgili bi bilgin varsa soyle eyvallah. Yoksa benim hakkimda iyi kotu yorum yapma. Beni tanimiyorsun ben de seni tanimiyorum.
Kullanıcı avatarı
darkavenger

Mesaj Baran » 10 Ağu 2016, 21:16

Arac alım satımı yapanlar galericiler ve emlakcılar türkiyede hor görülüyor ve her böle konu acıldıgında üzülüyorum işimi severek yapıyorum.

Kullanıcı avatarı
Baran

Mesaj darkavenger » 10 Ağu 2016, 23:55

Baran yazdı:Arac alım satımı yapanlar galericiler ve emlakcılar türkiyede hor görülüyor ve her böle konu acıldıgında üzülüyorum işimi severek yapıyorum.

Isinizi severek yapmaniza saygim var. Ben sadece Arac alip satmanizla bu konunun ilgisini cozemedim ve boyle konu acilinca niye uzuluyosunuz? Cidden soruyorum. Ha forumun daimi uyeleri olarak aranizda bi espriyse o ayri. Ama konu sacmaysa silebilirsiniz problem yok.
Kullanıcı avatarı
darkavenger

Mesaj creeindian » 11 Ağu 2016, 00:41

darkavenger yazdı:Beni yazdigim bir kac cumleyle yorumlayip acgozlu, bilgisiz diyemezsin. Hosuna gitmiyosa yorum yapma oku gec. Ha konuyla ilgili bi bilgin varsa soyle eyvallah. Yoksa benim hakkimda iyi kotu yorum yapma. Beni tanimiyorsun ben de seni tanimiyorum.

Tamam ben bunları bir düşüneyim,
Sen de baran ın araba takas teklifini kaçırma madem, en isabetli teklif o olmuş, benim Orient le takaslayacağını bilsem ben girerdim.
Kullanıcı avatarı
creeindian

Mesaj Bg17 » 11 Ağu 2016, 00:44

Baran yazdı:Arac alım satımı yapanlar galericiler ve emlakcılar türkiyede hor görülüyor ve her böle konu acıldıgında üzülüyorum işimi severek yapıyorum.

Gozlerim yasardi, memlekette alin terine saygi kalmamis
Time is too precious to be measured by a cheap instrument...
Kullanıcı avatarı
Bg17

Mesaj Baran » 11 Ağu 2016, 07:04

Bakın devam ediyorsunuz hor görmeye.

Kullanıcı avatarı
Baran

Mesaj darkavenger » 11 Ağu 2016, 10:42

Zamanınızı aldığım için kusura bakmayın arkadaşlar. Hepinize iyi forumlar, iyi günler diliyorum. Saatle ilgili yorumu, düşüncesi olan özelden de yazabilir. Kimseyi rahatsız etmek istemem.
Kullanıcı avatarı
darkavenger

Önceki

Dön TSF Antika Saatler & Cep Saatleri - Vintage & Pocket Watches

Kimler çevrimiçi

Bu forumu gezen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 25 misafir

TSF Partner Brands & Medias
Ancon
Arnold & Son
Ateliers deMonaco
Audemars Piguet
Badollet Geneve
Bell & Ross
Breitling
Chopard
Concord
Gucci
Hautlence
Hublot
Linde Werdelin
Maîtres du Temps
Manufacture Royale
Oris
Parmigiani Fleurier
Snyper Geneve
Steinhart
Watchonista

Facebook  Twitter  Instagram  Youtube  RSS Portal    |    Gallery    |    Blog    |     Advertise / Reklam / Contact      

All brand names and trademarks are the property of their respective owners