NATO marka vintage saat hakk覺nda bilgi ricas覺 ile

Antika Saatler ve Cep Saatleri zerine Payla覺mlar

NATO marka vintage saat hakk覺nda bilgi ricas覺 ile

Mesaj emrevintage » 25 Nis 2016, 11:57

Deerli forum 羹yeleri,

襤lk mesaj覺m ve ilk bal覺覺m olduu i癟in 繹ncelikle herkese merhaba demek istiyorum. Uzun s羹redir saatleri seven, son 10 y覺ld覺r da ufak ufak kendisine bir kolleksiyon yapmay覺 hedefleyen biriyim. Breitling Navitimer, Omega Seamaser (176.007), Rolex Submariner (16610) beendiim ve ge癟tiimiz d繹nemde sat覺n ald覺覺m baz覺 saatlerim.
Bunlar覺n d覺覺nda da 1970'lerden kalma Citizen Diver, Raketa, Seiko5 gibi 癟ok keyifli saatlerim de kutular覺nda dinleniyorlar.

Bunlar覺 ald覺ktan sonra, yak覺n zamanda kaybettiim rahmetli babam ve dedemden eski kutularda neler kalm覺 olabilir diye arat覺rmaya balad覺m. Babam覺n bir OLMA's覺n覺 buldum. Manevi deeri sonsuz, maddi deeri normal seviyelerde bir saat. OLMA'n覺n tarih癟esi de ilgin癟mi, merka edenler i癟in linki paylaay覺m: http://www.sometimeago.com/the-smaller- ... ands-olma/

Kutular覺 kar覺t覺rmaya devam ederken dedem kalan NATO marka bir saat buldum. Bilgi deryas覺 Google NATO marka saat konusunda bana bir bilgi veremedi? :)

Saatin 繹n y羹z羹nde; NATO, Ancre 17 Rubis ve Antimagnetic yaz覺yor. 6 y繹n羹nde bir small second var. Arkas覺 ise daha ilgin癟; Fond Acier, Inoxydable d覺覺nda "Made in Israel" ve 1136Z seri numaras覺 net okunuyor... Fotoraf eklemeyi bulamad覺m, bulunca fotoraflar覺n覺 da ekleyeceim.

Saat hakk覺nda bilgisi olan forum 羹yeleri beni ayd覺nlat覺rsa 癟ok sevinirim.

Read more: viewtopic.php?f=45&t=21949#ixzz46pLCYtG3
Kullan覺c覺 avatar覺
emrevintage

Kay覺t: 22 Nis 2016, 13:36

D繹n TSF Antika Saatler & Cep Saatleri - Vintage & Pocket Watches

Kimler 癟evrimi癟i

Bu forumu gezen kullan覺c覺lar: Hi癟 bir kay覺tl覺 kullan覺c覺 yok ve 36 misafir

TSF Partner Brands & Medias
Ancon
Arnold & Son
Ateliers deMonaco
Audemars Piguet
Badollet Geneve
Bell & Ross
Breitling
Chopard
Concord
Gucci
Hautlence
Hublot
Linde Werdelin
Maîtres du Temps
Manufacture Royale
Oris
Parmigiani Fleurier
Snyper Geneve
Steinhart
Watchonista

Facebook  Twitter  Instagram  Youtube  RSS Portal    |    Gallery    |    Blog    |     Advertise / Reklam / Contact      

All brand names and trademarks are the property of their respective owners