Click To Discover The New Ulyyse Nardin Marine Torpilleur  / Yeni Ulyyse Nardin Marine Torpilleur Modelini Kefetmek 襤癟in T覺klay覺n覺z

Seiko Lord Marvel Hakk覺nda Bilgi

Antika Saatler ve Cep Saatleri zerine Payla覺mlar

Mesaj Samurai » 25 Oca 2016 00:53

Merhabalar 9 ya覺mda dedemin bir Seiko 5 hediye etmesiyle balayan "Mekanik" saat ak覺m, sevgim, internette gezinirken Seiko Lord Marvel gormem ile Vintage taraf覺na dogru kayd覺.

renmek istediim Ankarada hangi fiyat araliginda ve nereden bu t羹r vintage saatleri bulabilirim ilgim sadece Lord Marvel'a degil bir tanede Omega istiyorum lakin bu mevzuda cok yeniyim bilgim yok beni aydinlata bilirseniz cok sevinirim.

Saygilar...
Kullan覺c覺 avatar覺
Samurai

Ya: 25
Kay覺t: 25 Oca 2016 00:41

Bilgi ve Tasar覺m Konusu 襤癟in T覺klay覺n覺z

Re: Seiko Lord Marvel Hakk覺nda Bilgi

Mesaj Salute » 25 Oca 2016 13:05

Evet ben de 癟ok merak ettim. Sincan'da hemen hemen t羹m saat癟ileri ziyaret ettim ve Sincan'da bu tarz bir saat bulunamayaca覺na emin oldum. Nerede bulunur bilmiyorum Ankara'da ama nerede bulunmaz 癟ok iyi biliyorum :D

Ankara'da bu tarz saat satan yerleri bilen varsa 癟ok makbule ge癟er.

Ayr覺ca salam bir saat ustas覺 da bilsek fena olmaz. Forum i癟inde biraz arat覺rd覺m ama Ankara'da tavsiye edilen bir usta bulamad覺m.
l羹m羹n "Saat"i Yok...
Kullan覺c覺 avatar覺
Salute

Ya: 33
Kay覺t: 14 Ara 2015 14:00

Mesaj abice » 25 Oca 2016 13:54

Ankara'y覺 bilemem ama ben 襤stanbul'da da kapal覺 癟ar覺 sirkeci taraflar覺n覺 gezdim eski saat satan yerlerde de Seiko Lord Marvel veya King Seiko'ya rastlamad覺m. 襤nternette ebay'de veya vintage saat satan genelde uzak dou merkezli sitelerde bulabilirsiniz. 襤yi durumda ve orijinal par癟alar覺yla sat覺lan覺 bulmak olduk癟a zor olur. ncesinde iyi bir arat覺rma yap覺p t羹m detaylar覺n覺 繹renmenizi tavsiye ederim.

Saat ustas覺na da gelirsek forumun 癟ok iyi tan覺d覺覺 benim de bizzat tan覺t覺覺m bengisaat Cengiz Usta'y覺 tavsiye ederim. Elindeki saatleri genelde zaten ehir d覺覺ndan kargo ile kendisine g繹nderiyorlar, siz de g繹n羹l rahatl覺覺yla g繹nderebilirsiniz.
Kullan覺c覺 avatar覺
abice

Ya: 30
Kay覺t: 06 Eki 2015 09:54

Bilgi ve Tasar覺m Konusu 襤癟in T覺klay覺n覺z

D繹n TSF Antika Saatler & Cep Saatleri - Vintage & Pocket Watches

Kimler 癟evrimi癟i

Bu forumu gezen kullan覺c覺lar: Hi癟 bir kay覺tl覺 kullan覺c覺 yok ve 9 misafir

TSF Partner Brands & Medias
Ancon
Arnold & Son
Ateliers deMonaco
Audemars Piguet
Badollet Geneve
Bell & Ross
Breitling
Chopard
Concord
Gucci
Hautlence
Hublot
Linde Werdelin
Maîtres du Temps
Manufacture Royale
Oris
Parmigiani Fleurier
Snyper Geneve
Steinhart
Watchonista

Facebook  Twitter  Instagram  Youtube  RSS Portal    |    Gallery    |    Blog    |     Advertise / Reklam / Contact      

All brand names and trademarks are the property of their respective owners