TSF Saatolog 2012 Armband Uhren Hediyeli Fotoğraf Yarışması

TSF Club ve Saat Markaları Özel Etkinlikleri İle İlgili Bölüm

Re: TSF Saatolog 2012 Armband Uhren Hediyeli Fotoğraf Yarışm

Mesaj drk » 29 Şub 2012, 02:04

conbay yazdı:Peki yarışmaya katılan fotoğraftaki ürün gerçek mi :)

Evet, gerçek.
Kullanıcı avatarı
drk

Mesaj Bond » 29 Şub 2012, 02:04

Audemars Piguet RO CC fotosu orijinal ürüne ait. NY'ta yaşayan ve oradaki saat firması ile bağlantılı olduğu muhtemel olan yeni üyeye ben mesaj attım vakti olursa tanıtım yapması için. Belki ilerde saatin ekstra fotolarını inceleme konusuna yükler. Daha önce yüklediği fotoğraflar NY'ta bir saat firması serverı altına yüklenmiş. Kendi mağazaları olabilir, arkadaşı olabilir bu önemli değil.

Yarışma konsepti kolda saat fotoğrafı saatin size ait olması gerekmiyor. Zaten yarışmaya oylamasına alınmıyor 25 mesajı olmadığı için. Sonuçta foto paylaşmak istemiş. Super bir model, bence iyi yapmış. :thumbup: Diğer paylaşımlarını bekliyoruz

Bu arada Conbay forumda zaten sahte ürün paylaşımı kesinlikle yasak. Fark edilmesi halinde kaldırılıyor biliyorsun.

Saatolog için yıllık bir yayının fiyatı gayet makul bence. Aynı katalog için yurt dışı fiyatı hemen hemen aynı veya biraz daha pahalı. D&R bu tarz katalogları ithal ettiği zaman çok daha pahalı satıyordu. Bu sebeple bence firmanın bu kalitede bir yayını ülkemize getirip Türkçe olarak yayınlaması gayet iyi bir başlangıç.
Kullanıcı avatarı
Bond
Administrator

Mesaj conbay » 29 Şub 2012, 02:16

Bond yazdı:Audemars Piguet RO CC fotosu orijinal ürüne ait. NY'ta yaşayan ve oradaki saat firması ile bağlantılı olduğu muhtemel olan yeni üyeye ben mesaj attım vakti olursa tanıtım yapması için. Belki ilerde saatin ekstra fotolarını inceleme konusuna yükler. Daha önce yüklediği fotoğraflar NY'ta bir saat firması serverı altına yüklenmiş. Kendi mağazaları olabilir, arkadaşı olabilir bu önemli değil.

Yarışma konsepti kolda saat fotoğrafı saatin size ait olması gerekmiyor. Zaten yarışmaya oylamasına alınmıyor 25 mesajı olmadığı için. Sonuçta foto paylaşmak istemiş. Super bir model, bence iyi yapmış. :thumbup: Diğer paylaşımlarını bekliyoruz

Bu arada Conbay forumda zaten sahte ürün paylaşımı kesinlikle yasak. Fark edilmesi halinde kaldırılıyor biliyorsun.

Saatolog için yıllık bir yayının fiyatı gayet makul bence. Aynı katalog için yurt dışı fiyatı hemen hemen aynı veya biraz daha pahalı. D&R bu tarz katalogları ithal ettiği zaman çok daha pahalı satıyordu. Bu sebeple bence firmanın bu kalitede bir yayını ülkemize getirip Türkçe olarak yayınlaması gayet iyi bir başlangıç.

Ayrıntılı bilgilendirme için teşekkürler Bond... Eğer saat kendisinin olsaydı gidip biat edecektim :D
"Dalgalandığın yerde ne korku, ne keder...
Gölgende bana da, bana da yer ver !
Sabah olmasın, günler doğmasın ne çıkar.
Yurda ay yıldızın ışığı yeter."
Arif Nihat Asya
Kullanıcı avatarı
conbay

Mesaj Bond » 29 Şub 2012, 02:22

Belki kendisine aittir bilemiyorum. Olabilir sonuçta. Paylaşım önemli bizim için kendisine aitse daha iyi hatta. Konu açar, inceler ve çeşitli fotoğraflar çekip tanıtırsa memnun oluruz. Kendisine ait değilse bağlantı sebebi ile firmada çekme inceleme imkanı varsa bu da gayet iyi olacaktır.

Carbon Concept Tektaş'a geldiyse biz inceleriz aslında ama Nicky yoğun bu aralar tırmanışlarda genelde, gitmesi zor olur :D Ankara'ya gelmedi bu model yoksa Drk affetmez. Özel modeller il sınırlarından girince Drk'a hemen telefon geliyor :D
Kullanıcı avatarı
Bond
Administrator

Mesaj conbay » 29 Şub 2012, 02:33

Bond yazdı:Belki kendisine aittir bilemiyorum. Olabilir sonuçta. Paylaşım önemli bizim için kendisine aitse daha iyi hatta. Konu açar, inceler ve çeşitli fotoğraflar çekip tanıtırsa memnun oluruz. Kendisine ait değilse bağlantı sebebi ile firmada çekme inceleme imkanı varsa bu da gayet iyi olacaktır.

Carbon Concept Tektaş'a geldiyse biz inceleriz aslında ama Nicky yoğun bu aralar tırmanışlarda genelde, gitmesi zor olur :D Ankara'ya gelmedi bu model yoksa Drk affetmez. Özel modeller il sınırlarından girince Drk'a hemen telefon geliyor :D

Evet kesinlikle değerli bir paylaşım ve inceleme gelirse daha da değerli olur.

Drk'ya da saygılar o zaman :D
"Dalgalandığın yerde ne korku, ne keder...
Gölgende bana da, bana da yer ver !
Sabah olmasın, günler doğmasın ne çıkar.
Yurda ay yıldızın ışığı yeter."
Arif Nihat Asya
Kullanıcı avatarı
conbay

Mesaj ciocio » 29 Şub 2012, 02:56

Ben bu forumu sevdim :)
Sana verilen işin %100 nü yaptı isen başarısızsındır.
Kullanıcı avatarı
ciocio

Mesaj Eterna » 29 Şub 2012, 10:28

Resim
Kullanıcı avatarı
Eterna

Mesaj nickynick » 29 Şub 2012, 10:34

Bond yazdı:Belki kendisine aittir bilemiyorum. Olabilir sonuçta. Paylaşım önemli bizim için kendisine aitse daha iyi hatta. Konu açar, inceler ve çeşitli fotoğraflar çekip tanıtırsa memnun oluruz. Kendisine ait değilse bağlantı sebebi ile firmada çekme inceleme imkanı varsa bu da gayet iyi olacaktır.

Güzel bir inceleme var aklımda, yakında reyiz ;)
Time is a great teacher, but unfortunatelly it kills all its pupils.
Kullanıcı avatarı
nickynick

ÖncekiSonraki

Dön TSF Club Özel Etkinlikler - Special Events

Kimler çevrimiçi

Bu forumu gezen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 62 misafir

TSF Partner Brands & Medias
Ancon
Arnold & Son
Ateliers deMonaco
Audemars Piguet
Badollet Geneve
Bell & Ross
Breitling
Chopard
Concord
Gucci
Hautlence
Hublot
Linde Werdelin
Maîtres du Temps
Manufacture Royale
Oris
Parmigiani Fleurier
Snyper Geneve
Steinhart
Watchonista

Facebook  Twitter  Instagram  Youtube  RSS Portal    |    Gallery    |    Blog    |     Advertise / Reklam / Contact      

All brand names and trademarks are the property of their respective owners