Hankook 24H Dubai 2015 / Optimum Motorsport Ginetta G55 GT4

TSF Club ve Saat Markalar─▒ ├ľzel Etkinlikleri ─░le ─░lgili B├Âl├╝m

Re: Hankook 24H Dubai 2015 / Optimum Motorsport Ginetta G55

Mesaj Bg17 » 06 Nis 2015, 01:01

Gecmis olsun diyelim. Ama yine de basarili olacaginiza eminim...

Bol sans...
Time is too precious to be measured by a cheap instrument...
Kullan─▒c─▒ avatar─▒
Bg17

Kay─▒t: 27 Oca 2012, 07:42

Mesaj Bond » 06 Nis 2015, 01:48

Live timingden takip ettim g├╝n boyunca. Bir yamuk oldu─ču belli idi :roll: :? Yar─▒n yar─▒┼č─▒ canl─▒ verecek san─▒r─▒m, izleriz :thumbup:

Oval logolar super oldu :D :champ: Yeni olu┼čan ┼čartlara ra─čmen bol ┼čanslar ve ba┼čar─▒lar yar─▒n i├žin :super:

Resim
Kullan─▒c─▒ avatar─▒
Bond
Administrator

Ya┼č: 45
Kay─▒t: 14 Eki 2009, 21:36

Mesaj SalihY » 07 Nis 2015, 02:04

Sa─čolun arkada┼člar, ama pek izlenecek bir ┼čey sunamad─▒k sizlere :)

birinci yar─▒┼čta ilk turda hen├╝z, starttan hemen sonra ├Ân├╝mdeki aston martinin ├Ân├╝ne ge├žtim ilk virajda, ikinci virajda sola do─čru d├Ânecekken ayn─▒ ara├ž arkamdan ├žok sert ┼čekilde vurdu ve bana spin att─▒rd─▒, spin atarken arkadan gelen ba┼čka bir araba da kenardan vurup beni ├žak─▒llar─▒n oraya att─▒. Arabay─▒ oradan ├ž─▒kart─▒p pite g├Ât├╝rmek zorunda kald─▒m, 4 tur kaybettirdi bize. Yar─▒┼č─▒ 11.s─▒rada bitirebildik bu y├╝zden. ─░lk yar─▒┼čta baz─▒ bayrak uyar─▒lar─▒ konusunda ki kafa kar─▒┼č─▒kl─▒─č─▒ndan do─čan s─▒k─▒nt─▒lar (bu benim hatamd─▒ tamamen), art─▒ olarak ├žok ilgin├ž bir ┼čekilde spini benim kendi kendime yapt─▒─č─▒m─▒ iddia etmeleri ve etraftaki di─čer arabalar i├žin tehlikeli oldu─čum sonucuna varmalar─▒ sonucunda ikinci yar─▒┼čtan diskalifiye edildim. Daha sonra videodan olay─▒n do─črusunu izlettik, ancak karar verilmi┼č ve geri d├Ân├╝lemez bir durumdayd─▒, zaten yar─▒┼čta ba┼člamak ├╝zereydi. Olduk├ža b├╝y├╝k bir haks─▒zl─▒k ya┼čad─▒k anlayaca─č─▒n─▒z. Araba zaten hala d├╝zl├╝kte ├žok yava┼č, bir daha ki yar─▒┼ča kadar d├╝zeltilece─čini ├Âng├Âr├╝yorlar. Zaten d├╝zelmezse ortalarda debelenir dururuz ancak.

─░kinci yar─▒┼č 3 May─▒s, Rockingham. Durmak yok, devam :)
Kullan─▒c─▒ avatar─▒
SalihY

Kay─▒t: 03 Ara 2012, 00:39

Mesaj Thevenin » 07 Nis 2015, 02:19

Cetin mucadele. Yine de tebrikler, baya baya Senna'dan dinler gibi oldu :D Diger yarisa kadar TSF logosunun yanina bir de nazar boncugu cizelim bu arada :D :thumbup:
Thevenin
Kullan─▒c─▒ avatar─▒
Thevenin
Global Moderator

Ya┼č: 31
Kay─▒t: 31 Eki 2010, 04:30

Mesaj Bg17 » 07 Nis 2015, 02:27

Gecmis olsun Salih. Sanssizlik baslayinca devami gelmis...
Time is too precious to be measured by a cheap instrument...
Kullan─▒c─▒ avatar─▒
Bg17

Kay─▒t: 27 Oca 2012, 07:42

Mesaj Bond » 07 Nis 2015, 08:25

Sa─čl─▒k olsun :thumbup: Arac─▒n d├╝zl├╝k performans─▒ ayarlan─▒rsa sonraki yar─▒┼člar i├žin ekstra moral olacakt─▒r :champ: Daha ├žok yar─▒┼č var :thumbup: Optimum'un yeni Ginetta's─▒ san─▒r─▒m GT4'te bir yar─▒┼č─▒ birinci di─čerini ├╝├ž├╝nc├╝ bitirmi┼č bu konu onlara u─čurlu geliyor galiba :D Bilgileri ve takvimi toparlayay─▒m ayr─▒ konu a├žay─▒m Von Ryan / Es Motor McLaren i├žin :champ:
Kullan─▒c─▒ avatar─▒
Bond
Administrator

Mesaj Clk » 07 Nis 2015, 08:27

D├╝n sonuclari internet ├╝zerinden takip ederken ikinci yarista olmayisindan bir seylerin ters gittigini anlamistim zaten.

4 Tur kaybedip yarisi 11. sirada bitirmek basari. Birde olaya bu noktadan bak derim :thumbup: Podyum haberleri ve fotograflarini bekliyoruz :champ:
T├ťRK'├╝m!!! ├ťlkem T├ťRKIYE CUMHURIYETI, bayragim T├ťRK BAYRAGI ve milli icecegim RAKI'dir...
Kullan─▒c─▒ avatar─▒
Clk
Global Moderator

Kay─▒t: 17 Kas 2009, 02:03

Mesaj mlm » 07 Nis 2015, 09:32

Nazar boncu─ču iyi fikir:)
Ge├žmi┼č olsun, umar─▒m benzer aksilikler bir sonraki yar─▒┼čta ya┼čanmaz. Ba┼čar─▒lar :champ:
Kullan─▒c─▒ avatar─▒
mlm

Ya┼č: 38
Kay─▒t: 03 A─ču 2010, 02:59

Mesaj khef » 07 Nis 2015, 10:50

Zevkle ve heyecanla takip ediyoruz. :geek:

Bir sonraki yarista bol sanslar. :thumbup:
Kullan─▒c─▒ avatar─▒
khef

Ya┼č: 38
Kay─▒t: 07 Mar 2014, 13:02

Mesaj Bond » 07 Nis 2015, 10:57

Round 1 Oulton Park'tan bir ka├ž foto─črafta koyal─▒m :thumbup:

Resim

Resim
Kullan─▒c─▒ avatar─▒
Bond
Administrator

Mesaj SalihY » 08 Nis 2015, 02:25

Sa─čolun arkada┼člar, bir dahakine umar─▒m biraz ┼čans─▒m─▒z da yaver gider. Arac─▒n d├╝zl├╝k performans─▒ ayarlanmazsa zaten ┼čampiyonaya devam etmenin bile fazla bir anlam─▒ yok a├ž─▒k konu┼čmak gerekirse, ba┼čka yere s─▒├žramak laz─▒m. Pozitif d├╝┼č├╝nelim ┼čimdilik neredeyse 1 ay var di─čer yar─▒┼ča :) Yar─▒┼čtaki bayraklarla ilgili hatamdan sonra olduk├ža densiz densiz konu┼čan rakiplerim olmu┼č, onlara pistte gereken cevab─▒ vermekte gerekiyor a├ž─▒k├žas─▒ ┼ču durumda :lol:
Kullan─▒c─▒ avatar─▒
SalihY

Mesaj SalihY » 08 Nis 2015, 02:27

Biraz ritim bulduktan ve gerekli d├╝zeltmeler yap─▒ld─▒ktan sonra g├╝zel yerlere gelece─čimize inan─▒yorum. ├ľrnek vermek gerekirse d├╝n ilk yar─▒┼č─▒ ├╝├ž├╝nc├╝ bitiren ikiliden biz ikimizde her zaman, her yerde daha h─▒zl─▒y─▒z :) Ancak BMW o kadar h─▒zl─▒ ki, fark─▒ ├Âyle kapat─▒yorlar. Ka├ž sefer BMW ve Aston arkamdayken d├╝zl├╝kte yald─▒r yald─▒r geldiler :lol:

Optimum'un Ginetta's─▒ ikinci yar─▒┼čta da ikinci oldu, ikinci s─▒radaki Aston bir nedenden diskalifiye olmu┼č. ┼×anslar─▒ olduk├ža yaver gitti d├╝n. Benim geli┼čimime ├žok katk─▒lar─▒ oldu, umar─▒m ba┼čar─▒l─▒ olup ┼čampiyonay─▒ kazan─▒rlar kategorilerinde :champ:

Bond yazd─▒:Sa─čl─▒k olsun :thumbup: Arac─▒n d├╝zl├╝k performans─▒ ayarlan─▒rsa sonraki yar─▒┼člar i├žin ekstra moral olacakt─▒r :champ: Daha ├žok yar─▒┼č var :thumbup: Optimum'un yeni Ginetta's─▒ san─▒r─▒m GT4'te bir yar─▒┼č─▒ birinci di─čerini ├╝├ž├╝nc├╝ bitirmi┼č bu konu onlara u─čurlu geliyor galiba :D Bilgileri ve takvimi toparlayay─▒m ayr─▒ konu a├žay─▒m Von Ryan / Es Motor McLaren i├žin :champ:
Kullan─▒c─▒ avatar─▒
SalihY

├ľncekiSonraki

D├Ân TSF Club ├ľzel Etkinlikler - Special Events

Kimler ├ževrimi├ži

Bu forumu gezen kullan─▒c─▒lar: Hi├ž bir kay─▒tl─▒ kullan─▒c─▒ yok ve 2 misafir

TSF Partner Brands & Medias
Ancon
Arnold & Son
Ateliers deMonaco
Audemars Piguet
Badollet Geneve
Bell & Ross
Breitling
Chopard
Concord
Gucci
Hautlence
Hublot
Linde Werdelin
Maîtres du Temps
Manufacture Royale
Oris
Parmigiani Fleurier
Snyper Geneve
Steinhart
Watchonista

Facebook  Twitter  Instagram  Youtube  RSS Portal    |    Gallery    |    Blog    |     Advertise / Reklam / Contact      

All brand names and trademarks are the property of their respective owners