TSF Palmer Track Day Event / Bedford Autodrome England

TSF Club ve Saat Markalar─▒ ├ľzel Etkinlikleri ─░le ─░lgili B├Âl├╝m

Re: TSF Palmer Track Day Event / Bedford Autodrome England

Mesaj serdarfb » 29 Nis 2013, 10:36

Beyler herkese te┼čekk├╝rler. :thumbup:

├ľncelikle Kadim dostum mrbars'a bu s├╝per organizasyona kat─▒lmama ├Ânc├╝l├╝k etti─či i├žin ├žok te┼čekk├╝rler. :thumbup: Ger├žekten ├žok ├Âzel ve g├╝zel bir tecr├╝r├╝be idi. Bu i┼če ay─▒racak zaman─▒ ve b├╝t├žesi olan herkese tavsiye ederim. :thumbup: :thumbup:

Sevgili Bond Ba┼čkan'a da bu g├╝zel gezimizi sizlerle payla┼čabilme f─▒rsat─▒n─▒ verdi─či i├žin te┼čekk├╝rler. :champ:

Benim as─▒l mesle─čimi if┼ča eden eden yorumlar─▒ yapan arkada┼člar─▒ da pistlerde g├Ârmek isteriz. :lol: :lol: Bakal─▒m o zaman da b├Âyle konu┼čabilecekler mi ?? :lol: :lol:

├ľzellikle sa─čdan direksiyon kullanmak, pistte bile bile olsa insan─▒ zorluyor. :roll: 450 bg M3'ten fazla heyecan vermedi─či i├žin ┼čikayet├ži oldu─čunuz bir organizasyonda di─čer ara├žlarla neler ya┼čad─▒─č─▒n─▒z─▒ anlatmak pek kolay de─čil. Ama konu┼čmak bedava tabi. :lol: :lol:

En k─▒sa s├╝rede daha kalabal─▒k bir ekiple, beraberce gidip bu e─členceyi ya┼čamak isterim. :thumbup: :thumbup:

G├╝n├╝n en ├Ânemli anlar─▒ndan birinde e─čitmen arkada┼č─▒m─▒z sorar :

- Aran─▒zda korkudan alt─▒na etmek ├╝zere olan var m─▒ ??...

Resim

:lol: :lol: :lol:
En son serdarfb taraf─▒ndan 29 Nis 2013, 11:06 tarihinde d├╝zenlendi, toplamda 1 kere d├╝zenlendi.
Kullan─▒c─▒ avatar─▒
serdarfb

Ya┼č: 49
Kay─▒t: 17 Haz 2012, 18:26

Mesaj mlm » 29 Nis 2013, 11:02

Serdar abi :lol:
Maradona ├ça─čatay Destek Konu Ba┼čl─▒─č─▒ ÔĆę [url]http://www.forum.saatforumu.com/viewtopic.php?t=32740#axzz6BaxjtuPq[/url]
Kullan─▒c─▒ avatar─▒
mlm

Ya┼č: 39
Kay─▒t: 03 A─ču 2010, 02:59

Mesaj avsu07 » 29 Nis 2013, 11:32

SerdarFB yazd─▒:Benim as─▒l mesle─čimi if┼ča eden eden yorumlar─▒ yapan arkada┼člar─▒ da pistlerde g├Ârmek isteriz. :lol: :lol: Bakal─▒m o zaman da b├Âyle konu┼čabilecekler mi ?? :lol: :lol:

├ľzellikle sa─čdan direksiyon kullanmak, pistte bile bile olsa insan─▒ zorluyor. :roll: 450 bg M3'ten fazla heyecan vermedi─či i├žin ┼čikayet├ži oldu─čunuz bir organizasyonda di─čer ara├žlarla neler ya┼čad─▒─č─▒n─▒z─▒ anlatmak pek kolay de─čil. Ama konu┼čmak bedava tabi. :lol: :lol:

Adli tatil zaman─▒na denk getirin de konu┼čup konu┼čmayaca─č─▒m─▒z anla┼č─▒ls─▒n. Yaln─▒z ├╝steki mesajdan da anla┼č─▒laca─č─▒ ├╝zere rekabetin tohumlar─▒n─▒ T├╝rkan ┼×oray'a g├Âz s├╝zenler att─▒─č─▒ i├žin mesarife de kendileri katlanmal─▒ derim. :lol: :lol: :lol:
Kullan─▒c─▒ avatar─▒
avsu07

Ya┼č: 50
Kay─▒t: 25 Mar 2011, 15:02

Mesaj mrbars » 29 Nis 2013, 12:56

"d├╝┼č├╝nenler" i├žin misal cuma ak┼čam gidi┼č, cumartesi palmersport, pazar d├Ân├╝┼č uygun bir organizasyon oluyor.
├žok ucuz bir etkinlik de─čil, neticede d├╝nyan─▒n en iyi motorsporlar─▒ orginazasyonlar─▒ndan birinden bahsediyoruz. ilgilenenler i├žin i┼čin b├╝t├že taraf─▒n─▒ s├Âylememde bir s─▒k─▒nt─▒ g├Ârm├╝yorum:

1- ist-london, london-ist: 700 TL civar─▒na denk d├╝┼č├╝r├╝lebiliyor.
2- otel bedford: 200 TL
3- otel london: 300 TL
4- london bedford london i├žin araba kiras─▒: 900 TL / ki┼či say─▒s─▒
5- palmersport: 2.200 TL gibi.
6- vize: 6 ayl─▒k vize 250 TL gibi.

3 ki┼čide minimumda 4000 TL gibi bir rakam telaffuz edilebilir. gerisi yemek, al─▒┼čveri┼č, "ben gitmi┼čken 2 g├╝n daha kalacam", "lan londrada publarda 3-4 i├žki ─▒smarlay─▒nca k─▒zlar teklif ediyormu┼č", "lap danceda boru mu var yoksa masa m─▒" vs. sonsuza do─čru giden bir durum. (ben genelde i┼č toplant─▒s─▒ndan sonraya denk getirmeye ├žal─▒┼č─▒yorum. u├žak, araba kiras─▒, otel falan "bedavaya" geliyor :D bir di─čer hadise de, her zaman ge├žerli olan "lan d├╝nyaya bir kere geliyoruz beeee" bahanesi)

otomobil ve motorsporlar─▒ ile ilgilenen herkesin hayat─▒n─▒n en enteresan deneyimlerinden birini ya┼čayabilece─či bir organizasyon. benim gibi ayran yerine 97 oktan benzinle beslenen otomobil nerdleri i├žinse, direk adriana lima tad─▒nda. serdar dostumun dedi─či gibi, zaman─▒ ve b├╝t├žesi olan arkada┼člara ┼čiddetle tavsiye edilir.

bu arada bir ├Ânemli k─▒s─▒m; ingilizce k─▒sm─▒. ak─▒c─▒ konu┼čmak ├žok m├╝him de─čil ancak pistte instructorlar─▒n direktiflerini net anlayabilmek i├žin ak─▒c─▒ ingilizceyi (burada british ingilizceden bahsediyorum) anlayabilmek fark yarat─▒yor. ancak ingilizcem zay─▒f dedi─činizde de anlay─▒┼čla kar┼č─▒lay─▒p, geyi─če girmeden k─▒sa ve ├Âz direktiflerle y├Ânlendiriyorlar.

bir ufak tavsiye daha. kesinlikle tek gitmeyin. ne kadar kalabal─▒k o kadar zevkli.
palmersportta; "oohoo m3'te ne koydum sana", "lan o nas─▒l spin ahahea", "olm ben bu atomdan bir poh anlamad─▒m", "vay hayvan 71 saniye yapm─▒┼č. kesin yalan, instructora para vermi┼čtir lam o d├╝d├╝k makarnas─▒", "lan bak konu┼čma caterhamda seni piste g├Âmecem lavuk" muhabbeti ne kadar bolsa o kadar zevk al─▒n─▒yor. :D
En son mrbars taraf─▒ndan 29 Nis 2013, 13:03 tarihinde d├╝zenlendi, toplamda 1 kere d├╝zenlendi.
Kullan─▒c─▒ avatar─▒
mrbars

Ya┼č: 45
Kay─▒t: 07 Mar 2012, 12:39

Mesaj Emre » 29 Nis 2013, 13:02

Beyler harikas─▒n─▒z :champ:
T S F = P A Y L A ┼× I M
Kullan─▒c─▒ avatar─▒
Emre
Editor

Kay─▒t: 28 Kas 2010, 10:20

Mesaj tarkani » 29 Nis 2013, 22:21

Buraya saatler i├žin gelmi┼čtim, dostluklar ve bu tarz heyecanlar i├žin kald─▒m. Bravo :thumbup:
Kullan─▒c─▒ avatar─▒
tarkani

Kay─▒t: 26 Ara 2012, 11:14

Mesaj Baran » 30 Nis 2013, 21:31

Feci k─▒skan─▒p kat─▒lamad─▒─č─▒m bir organizasyon sizlerde aksi gibi super e─členmi┼čsiniz ikinizide cok seviyorum insallah birdahakine daha kalabal─▒k gideriz :champ:
Kullan─▒c─▒ avatar─▒
Baran

Ya┼č: 35
Kay─▒t: 02 ┼×ub 2011, 23:10

Mesaj 2fast4u » 30 Nis 2013, 22:41

Key─▒fl─▒ ,├Âgretici ve unutulmayacak b─▒r yurtd─▒s─▒ etk─▒nl─▒g─▒ :champ: tebrikler mrbars.nedense bu t─▒p motorsporlar─▒ etk─▒nl─▒kler─▒ avrupada dogdugu i├žin mi nedir cok daha farkl─▒ oluyor zaten b─▒z─▒m yerel y├Ânet─▒c─▒lerde ayn─▒ f─▒k─▒rde olacak k─▒ bu konuda en ufak caba sarfetmiyorlar. :( hele ki ingiltere motors─▒klet olsun ,araba olsun 4 mevs─▒m yagan yagmura ragmen bu i┼čin yatag─▒ durumunda .Giden arkadaslar─▒m tekrar tekrar gidiyorlar insallah f─▒rsat olur b─▒zde ayn─▒ keyf─▒ yasar─▒z.mrbars :thumbup: serdarfb :thumbup: b─▒rde su ing─▒ltere yak─▒nlar─▒nda adada yap─▒lan TT motor yar─▒slar─▒n─▒ canl─▒ canl─▒ ─▒zlemek di─čer hedeflerim i├žinde diyeb─▒lirim
The world is yours .
" serial flipper"
Kullan─▒c─▒ avatar─▒
2fast4u

Kay─▒t: 11 Ara 2009, 11:50

Mesaj Bg17 » 01 May 2013, 00:16

Evet hic bir iddiam olmamasina ragmen bir dahakine katilmak isterim...
Time is too precious to be measured by a cheap instrument...
Kullan─▒c─▒ avatar─▒
Bg17

Kay─▒t: 27 Oca 2012, 07:42

Mesaj Emre » 01 May 2013, 00:19

Bu arada senelerdir hayalim ─░stanbul Park'ta b├Âyle bir organizasyonun kurulmas─▒. Abu Dhabi'de YAS Motorsport var, ─░ngiltere'de Palmer. ─░stanbul bunun i├žin bulunmaz nimet bence. Asyayla Avrupay─▒...... neyse :D
T S F = P A Y L A ┼× I M
Kullan─▒c─▒ avatar─▒
Emre
Editor

Kay─▒t: 28 Kas 2010, 10:20

Mesaj Baran » 01 May 2013, 08:05

As─▒l Italyaya gitmek laz─▒mda Ralli i├žin uffff uf 8-)
Kullan─▒c─▒ avatar─▒
Baran

Ya┼č: 35
Kay─▒t: 02 ┼×ub 2011, 23:10

Mesaj whiskey » 05 May 2013, 21:29

Bu ba┼čl─▒─č─▒ ka├ž─▒rm─▒┼č─▒m ben. :shock:

Adamlar ya┼čam─▒┼č. Bizde hala hattrick'te foto─čraf payla┼čal─▒m. :lol:

G├╝zel dostluklar ve g├╝zel an─▒lar. Tebrikler beyler. Keyifleriniz daim olsun. :champ:
Kullan─▒c─▒ avatar─▒
whiskey

Kay─▒t: 10 Kas 2011, 11:14

├ľncekiSonraki

D├Ân TSF Club ├ľzel Etkinlikler - Special Events

Kimler ├ževrimi├ži

Bu forumu gezen kullan─▒c─▒lar: Hi├ž bir kay─▒tl─▒ kullan─▒c─▒ yok ve 94 misafir

TSF Partner Brands & Medias
Ancon
Arnold & Son
Ateliers deMonaco
Audemars Piguet
Badollet Geneve
Bell & Ross
Breitling
Chopard
Concord
Gucci
Hautlence
Hublot
Linde Werdelin
Maîtres du Temps
Manufacture Royale
Oris
Parmigiani Fleurier
Snyper Geneve
Steinhart
Watchonista

Facebook  Twitter  Instagram  Youtube  RSS Portal    |    Gallery    |    Blog    |     Advertise / Reklam / Contact      

All brand names and trademarks are the property of their respective owners