TSF BSB Zekeriyak├Ây Bulu┼čmas─▒

TSF Club ve Saat Markalar─▒ ├ľzel Etkinlikleri ─░le ─░lgili B├Âl├╝m

Re: B S B Zekeriyak├Ây Bulu┼čmas─▒

Mesaj whiskey » 15 Eyl 2012, 08:54

M├╝kemmel bir bulu┼čma olmu┼č. Afiyet olsun herkese. :champ: Foto─čraflarda dikkatimi ├žektide Serdarfb'de Tar─▒k Akan gibi adam nazar de─čmesin :D

Ayr─▒ca, o─član baya bir erkenden ba┼člam─▒┼č :D
Kullan─▒c─▒ avatar─▒
whiskey

Kay─▒t: 10 Kas 2011, 11:14

Mesaj serdarfb » 15 Eyl 2012, 09:12

asymptote yazd─▒:G├╝zel bulu┼čma olmu┼č :thumbup: yaln─▒z mbars'─▒n i├žkisine ila├ž kat─▒lm─▒┼č sanki, s├╝rekli bir uyku hali.. :D

mrbars bizim TT lerin pesinde diye sakinlessin istedik biraz. Fazla kacirmisiz ilaci. :lol:
herojd11 yazd─▒:Beyler afiyet olsun , Allah muhabbetinizi artt─▒rs─▒n :champ:

Selamlar rumuz : Bursa'dan yaln─▒z adam :)

Herojd :D senin icin ozel bir gece duzelicez baskan. :D Sazl─▒ s├Âzl├╝.. :lol:

seRxx yazd─▒:Beyler afiyet olsun :champ:

Bu arada bizim forum vatanda┼člar─▒ hep yak─▒┼č─▒kl─▒, en iyisi ben bulu┼čmalara kat─▒lm─▒yay─▒m :)

seRxx, herojd la yapacagimiz aksama senide bekliyoruz.msesin guzelmis oyle duyduk. ;)

Drk yazd─▒:Afiyet olsun, g├╝zel bir bulu┼čma olmu┼č :champ: ├ça─č─▒rmad─▒─č─▒n─▒z i├žin teess├╝f ederim :D

Buyuk Baksan, aradik seni telefonun kapaliydi. :lol: :lol:

whiskey yazd─▒:M├╝kemmel bir bulu┼čma olmu┼č. Afiyet olsun herkese. :champ: Foto─čraflarda dikkatimi ├žektide Serdarfb'de Tar─▒k Akan gibi adam nazar de─čmesin :D

Ayr─▒ca, o─član baya bir erkenden ba┼člam─▒┼č :D

Whiskey :champ: napicaz biz bu ufakligi ?? :D :D

Beyler, hepinize :champ: :champ: Devamini getirecegiz insallah. mrbars ve RazZ baskanlara cok tesekkur ediyorum. Biz bir adim atik gerisini diger dostlardan bekliyoruz. Bir sonraki bulusmada farklimyuzleri ifsa etmeyi planliyoruz. Listede 2fast4u ile VinceFB var. :thumbup: onlarida ├╝nl├╝ yapal─▒m sonrasina bakicaz. :lol: :lol:

Bu arada Baran sanirim kalp krizi falan gecirdi. :lol: :lol: :lol:
Kullan─▒c─▒ avatar─▒
serdarfb

Ya┼č: 48
Kay─▒t: 17 Haz 2012, 18:26

Mesaj whiskey » 15 Eyl 2012, 09:15

Vincefb zaten ├╝nl├╝. :D Siz as─▒l Bond'u de┼čifre edin. :lol:
Kullan─▒c─▒ avatar─▒
whiskey

Mesaj Bond » 15 Eyl 2012, 09:27

TSF arac─▒l─▒─č─▒ ile kal─▒c─▒ dostluklar─▒n olu┼čmas─▒ gayet memnuniyet verici. :thumbup: Payla┼č─▒m i├žin te┼čekk├╝rler :champ: Afiyet olsun :champ:

Whiskey de┼čifrelik bir ┼čey yok bu bir tercih meselesi, ki┼čisel foto─čraflar─▒n ├Âzellikle tan─▒mad─▒─č─▒n─▒z sah─▒┼člar─▒n eri┼čimine a├ž─▒k mesaj panolar─▒nda payla┼č─▒lmas─▒n─▒ ben ├Ânceki tecr├╝belerden sizlere de tavsiye etmiyorum ama elbette herkesin kendi se├žimidir ;) :champ:
Kullan─▒c─▒ avatar─▒
Bond
Administrator

Ya┼č: 45
Kay─▒t: 14 Eki 2009, 21:36

Mesaj Baran » 15 Eyl 2012, 09:46

Vay vaay Barans─▒z mangal yak─▒l─▒p alkol al─▒nm─▒┼č..Bunun cezas─▒ a─č─▒r serdar abi..Burak abi belliki cagr─▒lm─▒┼č ses c─▒kartamam─▒s aftan faydalanabilir.Baybars abi bunun sen─▒n ├╝zerinde Lezze arac─▒l─▒─č─▒yla belli yapt─▒r─▒mlar─▒ olacak :lol: Afiyet olsun beyler :champ:
Kullan─▒c─▒ avatar─▒
Baran

Ya┼č: 34
Kay─▒t: 02 ┼×ub 2011, 23:10

Mesaj serdarfb » 15 Eyl 2012, 10:35

Baran, butun aksam seni konustuk reyiz. :)

Sent from my BlackBerry 9790 using Tapatalk
Kullan─▒c─▒ avatar─▒
serdarfb

Mesaj whiskey » 15 Eyl 2012, 10:42

Bond yazd─▒:TSF arac─▒l─▒─č─▒ ile kal─▒c─▒ dostluklar─▒n olu┼čmas─▒ gayet memnuniyet verici. :thumbup: Payla┼č─▒m i├žin te┼čekk├╝rler :champ: Afiyet olsun :champ:

Whiskey de┼čifrelik bir ┼čey yok bu bir tercih meselesi, ki┼čisel foto─čraflar─▒n ├Âzellikle tan─▒mad─▒─č─▒n─▒z sah─▒┼člar─▒n eri┼čimine a├ž─▒k mesaj panolar─▒nda payla┼č─▒lmas─▒n─▒ ben ├Ânceki tecr├╝belerden sizlere de tavsiye etmiyorum ama elbette herkesin kendi se├žimidir ;) :champ:

Hakl─▒s─▒n Bond. Bende zaten ├Âyle dalgas─▒na demi┼čtim. Umar─▒m al─▒nma olmam─▒┼čt─▒r. :roll:

Ayr─▒ca ┼čimdi akl─▒ma geldi san─▒r─▒m Serdarfb'nin o─člu hattrick k├Â┼česine bir g├Âz atm─▒┼č. :D
Kullan─▒c─▒ avatar─▒
whiskey

Mesaj Frax » 15 Eyl 2012, 11:02

Afiyet olsun B S B :champ: sizden bol katilimli TSF belgrad ormanlari bulusmasi bekliyoruz bir dahakine :D
Kullan─▒c─▒ avatar─▒
Frax

Kay─▒t: 27 Ara 2009, 15:36

Mesaj mrbars » 15 Eyl 2012, 11:03

ben foto koyduydum, koyar─▒m da.
├ž├╝nk├╝:

:D :D
Kullan─▒c─▒ avatar─▒
mrbars

Ya┼č: 44
Kay─▒t: 07 Mar 2012, 12:39

Mesaj Bond » 15 Eyl 2012, 11:27

Whiskey elbette al─▒nacak bir durum olmad─▒ :thumbup: :champ:

MrBars tebrikler :champ:

TSF kay─▒tl─▒ kullan─▒c─▒lar─▒n─▒n ki┼čisel foto payla┼č─▒m─▒ konusunda herhangi bir k─▒s─▒tlama bulunmuyor. Arzu edenler ki┼čiler forum kurallar─▒na uygun payla┼č─▒mlarda elbette bulunabilirler.
Kullan─▒c─▒ avatar─▒
Bond
Administrator

Ya┼č: 45
Kay─▒t: 14 Eki 2009, 21:36

Mesaj serdarfb » 15 Eyl 2012, 11:36

whiskey yazd─▒:Ayr─▒ca ┼čimdi akl─▒ma geldi san─▒r─▒m Serdarfb'nin o─člu hattrick k├Â┼česine bir g├Âz atm─▒┼č. :D

whiskey :lol: :lol:

Bond yazd─▒:TSF arac─▒l─▒─č─▒ ile kal─▒c─▒ dostluklar─▒n olu┼čmas─▒ gayet memnuniyet verici. :thumbup: Payla┼č─▒m i├žin te┼čekk├╝rler :champ: Afiyet olsun :champ:

Bence TSF ile ilgili en buyuk kazanimimiz budur zaten. Hem lezze bulusmasinda hemde bu ufak organizasyonumuzda cok guzel zaman gecitdigimizi, cok degerli insanlar tanidimizia dusunuyorum. Saatlerimiz cok guzel, harika bir hobi. Bu hobinin bizleri boyle dostluklara tasimasi da ayrica guzel tabi. :champ:

Seninde katilacagin bir organizasyonu sabirla bekliyoruz Bond. :thumbup:
Kullan─▒c─▒ avatar─▒
serdarfb

Mesaj serdarfb » 15 Eyl 2012, 20:52

Frax yazd─▒:Afiyet olsun B S B :champ: sizden bol katilimli TSF belgrad ormanlari bulusmasi bekliyoruz bir dahakine :D

Burda gizliden bir mesaj var gibime geldi. :lol: :lol:
Kullan─▒c─▒ avatar─▒
serdarfb

├ľncekiSonraki

D├Ân TSF Club ├ľzel Etkinlikler - Special Events

Kimler ├ževrimi├ži

Bu forumu gezen kullan─▒c─▒lar: Hi├ž bir kay─▒tl─▒ kullan─▒c─▒ yok ve 3 misafir

TSF Partner Brands & Medias
Ancon
Arnold & Son
Ateliers deMonaco
Audemars Piguet
Badollet Geneve
Bell & Ross
Breitling
Chopard
Concord
Gucci
Hautlence
Hublot
Linde Werdelin
Maîtres du Temps
Manufacture Royale
Oris
Parmigiani Fleurier
Snyper Geneve
Steinhart
Watchonista

Facebook  Twitter  Instagram  Youtube  RSS Portal    |    Gallery    |    Blog    |     Advertise / Reklam / Contact      

All brand names and trademarks are the property of their respective owners