Bir de Benim İletim Olsun

Yeni Üyelerin Kendilerini Tanıtabilecekleri Bölüm
Forum kuralları
Sayın Üyeler TSF'ye Hoş Geldiniz. Lütfen Forum Kurallarımıza Özen Gösterelim. Tüm Kurallar Sizin Daha Rahat ve Seviyeli Bir Ortamda Paylaşım Yapabilmeniz İçindir.

Forumlarımıza Kayıt Olduktan Sonra Kendinizi Tanıtmanız Tüm Üyelerimizi Memnun Edecektir.

İyi Forumlar Dileriz

TSF

Re: Bir de Benim İletim Olsun

Mesaj drk » 22 Ağu 2011, 18:49

O halde, sanıyorum ki saatinizin sahte olduğunun farkında değilsiniz.
Kullanıcı avatarı
drk

Mesaj m4ng0 » 22 Ağu 2011, 21:21

Görmüş olduğunuz saat (ve saatlerimin büyük kısmı) hediye olarak aldığım ve replica mı yoksa orjinal mi diye çok fazla merak ettmediğim kalitesinden ve kullanımından keyif aldığım saatler. Bu bağlamda "sahte" saat sahibi olduğumu öğrenmiş oldum; teşekkür ederim.
Kullanıcı avatarı
m4ng0

Mesaj Bond » 25 Ağu 2011, 20:58

Rica ederiz M4ng0. Fotoğraftan saatin orijinal olmadığı hemen anlaşılıyordu zaten ben daha önce mesaj silinmesi sebebi ile gerginlik olmuş diye bunun üzerine fotoğrafları kaldırmayıp düzenlemenin bireysel olarak yapılmasını rica etmiştim. Replika kelimesi saatçilikte farklı bir manaya geldiğinden halk arasında kullanılan şekli olarak açıklamayı bilgi olarak yazmıştım. Konu ile yakından ilgisi olmayan kişiler tarafından karıştırılması yada bilinmemesi çok doğal. Forumda bu konuyla ilgili detaylı açıklamalar mevcut, ilgilenilmesi halinde bu bilgiye rahatlıkla ulaşılabilir. :thumbup:

Yukarıda bilgisini verdiğim şekilde sahte, imitasyon, yada taklit olan saatlerin TSF forum kurallarımız ve bu ürünlere karşı duruşumuz sebebi ile paylaşılması yasak olduğundan ilk mesajda yüklenen fotoğraflar iletiden çıkartılmıştır. Orijinal saatler ve puro konusunda paylaşımları ve değerli bilgileri her zaman bekliyoruz. İyi forumlar dilerim.
Kullanıcı avatarı
Bond
Administrator

Önceki

Dön TSF Üyelerimiz & Tanışma - Member Introductions

Kimler çevrimiçi

Bu forumu gezen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 17 misafir

TSF Partner Brands & Medias
Ancon
Arnold & Son
Ateliers deMonaco
Audemars Piguet
Badollet Geneve
Bell & Ross
Breitling
Chopard
Concord
Gucci
Hautlence
Hublot
Linde Werdelin
Maîtres du Temps
Manufacture Royale
Oris
Parmigiani Fleurier
Snyper Geneve
Steinhart
Watchonista

Facebook  Twitter  Instagram  Youtube  RSS Portal    |    Gallery    |    Blog    |     Advertise / Reklam / Contact      

All brand names and trademarks are the property of their respective owners