maradona hastaneye kald覺r覺lm覺!!

Yeni yelerin Kendilerini Tan覺tabilecekleri B繹l羹m
Forum kurallar覺
Say覺n yeler TSF'ye Ho Geldiniz. L羹tfen Forum Kurallar覺m覺za zen G繹sterelim. T羹m Kurallar Sizin Daha Rahat ve Seviyeli Bir Ortamda Payla覺m Yapabilmeniz 襤癟indir.

Forumlar覺m覺za Kay覺t Olduktan Sonra Kendinizi Tan覺tman覺z T羹m yelerimizi Memnun Edecektir.

襤yi Forumlar Dileriz

TSF

Re: maradona hastaneye kald覺r覺lm覺!!

Mesaj manil » 22 Ara 2019, 17:13

En k覺sa s羹rede sal覺覺na kavuur inallah. Tekrardan b羹y羹k ge癟mi olsun.

Sent from my CLT-L09 using Tapatalk
Some people feel the rain. Others just get wet.

Bob Marley
Kullan覺c覺 avatar覺
manil

Kay覺t: 14 ub 2014, 12:33

Mesaj ibrahim223 » 22 Ara 2019, 21:19

Duac覺y覺z..

LG-H815 cihaz覺mdan Tapatalk kullan覺larak g繹nderildi
Kullan覺c覺 avatar覺
ibrahim223

Kay覺t: 12 Oca 2018, 22:11

Mesaj mturann » 23 Ara 2019, 08:32

Maradona yazd覺:Merhaba
Ben aatay'覺n ei idem...
O g羹zel mesajlar覺n覺z i癟in 癟ok teekk羹r ederim...
Benim can覺m eim 繹yle hayat dolu ki bu g羹nler ge癟ecek eminim... Hi癟 merak etmeyin.
Bir saat sipari etmiti, elime ulat覺. Kendine iyileme hediyesi 覺smarlam覺 meer can 繹z羹m...
Hasan bey 癟ok teekk羹r ederiz. ok ama 癟ok mutlu olacak... Saatler kadar onu mutlu eden baka bir ey yok. Onun mutluluunu izlemek de benim en b羹y羹k mutluluum...
Bug羹n hastaneye ta nerelerden gelen Umut bey ve Alp beye ayr覺ca teekk羹r ederim. Hediyeniz k覺z覺ma 癟ok yak覺t覺. Babas覺 g繹r羹nce bay覺lacak. Ziyaret saati tam belli olmad覺覺ndan beklettiim i癟in de 癟ok 癟ok 繹z羹r dilerim.
Y羹rei p覺r p覺r eden t羹m dostlar覺na ve yine bizi hi癟 yaln覺z hissettirmeyen C羹neyt beye de sonsuz teekk羹rler. Buras覺 yaln覺zca bir saat forumu deil ayn覺 zamanda g羹zel insanlar覺n bir araya geldii bir yer. Eimin 癟ok sevip keyif ald覺覺 bir yer buras覺.
Emin olun buray覺 da beni de k覺z覺m覺z覺 da b覺rakmayacak. O hayat dolu, nee dolu, 癟ok g羹癟l羹 ve inat癟覺d覺r.
Yak覺n bir doktor arkada覺 diyor ki u an yaad覺覺 enfeksiyon ve solunum sorunu mutlaka ge癟ecek. Belki biraz zaman alacak ama ge癟ecek.
Hep beraber sabredicez. Sonra o hem size hem saatlerine hem de k覺z覺mla bizim masal覺m覺za geri d繹necek.
G羹zel haberler vermek 羹zere...
Tekrar 癟ok teekk羹r ederim...

Dua ediyorum hep inallah en yak覺n zamanda iyileir.
Allah ifa versin.
Kullan覺c覺 avatar覺
mturann

Kay覺t: 13 Kas 2014, 18:00

Mesaj Tlg » 23 Ara 2019, 08:38

Sabah akam bu bal覺a bak覺yorum. Yeni mesaj g繹r羹nce bu sefer iyi haber diyorum.
Umar覺m biran 繹nce sal覺覺na kavuur.
Tekrar ge癟mi olsun.
Kullan覺c覺 avatar覺
Tlg

Kay覺t: 18 Haz 2014, 00:05

Mesaj Ahmetrefik » 24 Ara 2019, 12:05

Maradona yazd覺:Merhaba
Ben aatay'覺n ei idem...
O g羹zel mesajlar覺n覺z i癟in 癟ok teekk羹r ederim...
Benim can覺m eim 繹yle hayat dolu ki bu g羹nler ge癟ecek eminim... Hi癟 merak etmeyin.
Bir saat sipari etmiti, elime ulat覺. Kendine iyileme hediyesi 覺smarlam覺 meer can 繹z羹m...
Hasan bey 癟ok teekk羹r ederiz. ok ama 癟ok mutlu olacak... Saatler kadar onu mutlu eden baka bir ey yok. Onun mutluluunu izlemek de benim en b羹y羹k mutluluum...
Bug羹n hastaneye ta nerelerden gelen Umut bey ve Alp beye ayr覺ca teekk羹r ederim. Hediyeniz k覺z覺ma 癟ok yak覺t覺. Babas覺 g繹r羹nce bay覺lacak. Ziyaret saati tam belli olmad覺覺ndan beklettiim i癟in de 癟ok 癟ok 繹z羹r dilerim.
Y羹rei p覺r p覺r eden t羹m dostlar覺na ve yine bizi hi癟 yaln覺z hissettirmeyen C羹neyt beye de sonsuz teekk羹rler. Buras覺 yaln覺zca bir saat forumu deil ayn覺 zamanda g羹zel insanlar覺n bir araya geldii bir yer. Eimin 癟ok sevip keyif ald覺覺 bir yer buras覺.
Emin olun buray覺 da beni de k覺z覺m覺z覺 da b覺rakmayacak. O hayat dolu, nee dolu, 癟ok g羹癟l羹 ve inat癟覺d覺r.
Yak覺n bir doktor arkada覺 diyor ki u an yaad覺覺 enfeksiyon ve solunum sorunu mutlaka ge癟ecek. Belki biraz zaman alacak ama ge癟ecek.
Hep beraber sabredicez. Sonra o hem size hem saatlerine hem de k覺z覺mla bizim masal覺m覺za geri d繹necek.
G羹zel haberler vermek 羹zere...
Tekrar 癟ok teekk羹r ederim...

Maradona (Sevgili aatay) ile y羹z y羹ze g繹r羹medik fakat birka癟 yaz覺mam覺z oldu, Saatler ve Maradona sevgisi bizi hemen yak覺nlat覺rd覺, inallah eski sal覺覺na kavuacak, g羹zel g羹nler gelecektir.Umar覺m en k覺sa zamanda saatlere, foruma d繹ner, o harika Maradona Belgeselini izler 羹zerinde uzun uzun konuuruz.
Allah yard覺mc覺n覺z olsun..
zaman o kadar tuhaft覺r ki; gen癟ken, 癟ocukken hi癟 繹nemi yoktur, sonra g羹n gelir ka癟 yaz'覺n覺n kald覺覺n覺 saymaya balars覺n.
Kullan覺c覺 avatar覺
Ahmetrefik

Ya: 53
Kay覺t: 19 Nis 2010, 12:04

Mesaj mrmataraci » 24 Ara 2019, 20:26

Allah tez ifa versin inallah
Kullan覺c覺 avatar覺
mrmataraci

Ya: 60
Kay覺t: 22 Oca 2016, 14:08

Mesaj vysaknc » 26 Ara 2019, 21:20

Yokmu arkadalar Maradonadan bir haber..

HTC One cihaz覺mdan Tapatalk kullan覺larak g繹nderildi
H覺rs sebebi hasarettir..
Kullan覺c覺 avatar覺
vysaknc

Ya: 51
Kay覺t: 07 Mar 2017, 17:01

Mesaj iskampavya » 26 Ara 2019, 21:34

merhaba arkadaalar bu sabah itibariyle hacettepeye nakl簾 yap覺lacakt覺, cierlerin durumu g羹n ge癟tik癟e daha iyiye gidiyor,yak覺n zamanda uyand覺r覺p solunum cihaz覺ndan ay覺racaklar覺n覺 s繹ylediler.

SM-G950F cihaz覺mdan Tapatalk kullan覺larak g繹nderildi
Kullan覺c覺 avatar覺
iskampavya

Ya: 51
Kay覺t: 22 Ara 2017, 09:42

ncekiSonraki

D繹n TSF yelerimiz & Tan覺ma - Member Introductions

Kimler 癟evrimi癟i

Bu forumu gezen kullan覺c覺lar: Hi癟 bir kay覺tl覺 kullan覺c覺 yok ve 19 misafir

TSF Partner Brands & Medias
Ancon
Arnold & Son
Ateliers deMonaco
Audemars Piguet
Badollet Geneve
Bell & Ross
Breitling
Chopard
Concord
Gucci
Hautlence
Hublot
Linde Werdelin
Maîtres du Temps
Manufacture Royale
Oris
Parmigiani Fleurier
Snyper Geneve
Steinhart
Watchonista

Facebook  Twitter  Instagram  Youtube  RSS Portal    |    Gallery    |    Blog    |     Advertise / Reklam / Contact      

All brand names and trademarks are the property of their respective owners