Viyana'dan Selamlar Arkadaslar

Yeni Üyelerin Kendilerini Tanıtabilecekleri Bölüm
Forum kuralları
Sayın Üyeler TSF'ye Hoş Geldiniz. Lütfen Forum Kurallarımıza Özen Gösterelim. Tüm Kurallar Sizin Daha Rahat ve Seviyeli Bir Ortamda Paylaşım Yapabilmeniz İçindir.

Forumlarımıza Kayıt Olduktan Sonra Kendinizi Tanıtmanız Tüm Üyelerimizi Memnun Edecektir.

İyi Forumlar Dileriz

TSF

Viyana'dan Selamlar Arkadaslar

Mesaj Asit » 08 Haz 2018, 01:28

Viyana'dan herkese merhabalar Arkadaslar,araniza yeni katildim ismim Ali ihsan,aslen Izmirliyim uzun bir zamandır Viyanada yaşıyorum,aslinsa forumu 3 aydır misafir olarak takip ediyordum tanışmak bugüne nasipmiş ,Bu zaman zarfında forum sayesinde ilk mekanik saatimi Fortis Terrestis Hedonist almış bulunmaktayım :thumbup: herkese iyi forumlar diliyorum...
diger konularda görüsmek üzere :thumbup:
Kullanıcı avatarı
Asit

Re: Viyana'dan Selamlar Arkadaslar

Mesaj Bond » 08 Haz 2018, 05:10

Hoş geldin Asit :champ: Yeni saatini güle güle kullan :champ: Fortis için tanıtımı bekliyoruz :thumbup: İyi forumlar :thumbup:
Kullanıcı avatarı
Bond
Administrator

Mesaj mturann » 08 Haz 2018, 10:03

Merhabalar
Kullanıcı avatarı
mturann

Mesaj azizkaya » 08 Haz 2018, 10:59

Hoşgeldiniz. Selamlar.

SM-N910C cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
Alınca ya da satınca pişman olmadığım bir saat olmadı.
Kullanıcı avatarı
azizkaya

Mesaj Archimed » 08 Haz 2018, 13:27

Aramıza hoşgeldiniz. 1994'de 1,5 ay kadar Viyana'da kalmıştım; Universitaet Wien'de Almanca dil kursuna katıldım. Çok beğendiğim ve güzel anılarımın olduğu bir şehir. O sırada birkaç Türk ile tanıştım ve orada öğrenci olmakla ilgili fikir edindim. Keşke biraz daha cesur olsaydım ve üniversite eğitimimi orada alsaydım... Şimdilerde havalar da ısınıyor ve Viyana bana göre en güzel günlerine hazırlanıyor. Kaertner Strasse, Donau Insel, Schwedenplatz, Stefansplatz aklıma gelen ilk yerlerden. P1, U4, Atoll Beach Club gibi eğlence yerleri vardı; bilmiyorum halen faaliyetteler mi. Keza Rathaus'un önündeki açık alanda da yazın güzel gösteriler olurdu. Öğrenciler, kalabalık meydanlarda Mozart vs zamanının tarihi kostümlerini giyip konser bileti satarlardı.

Yaşadığınız yerin kıymetini bilin, aramıza tekrar hoş geldiniz...
Kullanıcı avatarı
Archimed

Mesaj Asit » 09 Haz 2018, 00:07

Teşekkür ederim arkadaslar,hosbulduk :champ:
Kullanıcı avatarı
Asit

Mesaj Asit » 09 Haz 2018, 00:51

Archimed yazdı:Aramıza hoşgeldiniz. 1994'de 1,5 ay kadar Viyana'da kalmıştım; Universitaet Wien'de Almanca dil kursuna katıldım. Çok beğendiğim ve güzel anılarımın olduğu bir şehir. O sırada birkaç Türk ile tanıştım ve orada öğrenci olmakla ilgili fikir edindim. Keşke biraz daha cesur olsaydım ve üniversite eğitimimi orada alsaydım... Şimdilerde havalar da ısınıyor ve Viyana bana göre en güzel günlerine hazırlanıyor. Kaertner Strasse, Donau Insel, Schwedenplatz, Stefansplatz aklıma gelen ilk yerlerden. P1, U4, Atoll Beach Club gibi eğlence yerleri vardı; bilmiyorum halen faaliyetteler mi. Keza Rathaus'un önündeki açık alanda da yazın güzel gösteriler olurdu. Öğrenciler, kalabalık meydanlarda Mozart vs zamanının tarihi kostümlerini giyip konser bileti satarlardı.

Yaşadığınız yerin kıymetini bilin, aramıza tekrar hoş geldiniz...

Tesekkürler,hosbulduk Archimed
Aradan 24 yıl gecmis ama Viyana ayni biraktigiz gibi :thumbup: Evet yurtdisinda okumak isteyen türk ögrenciler arasında bir hayli popüler Viyana üniversiteleri özellikle Viyana üniversitesi ve Viyana teknik üniversitesi.Aslinda ufak bir sehir ama turizm cok kuvvetli,saraylar ,müzeler , opera binaları ve degerli eserleriyle unutulmaz anlar yasatan bir sehir.
Kullanıcı avatarı
Asit

Mesaj amusaoglu » 09 Haz 2018, 02:18

Hoşgeldiniz :thumbup:
amusaoglu

Dön TSF Üyelerimiz & Tanışma - Member Introductions

Kimler çevrimiçi

Bu forumu gezen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 27 misafir

TSF Partner Brands & Medias
Ancon
Arnold & Son
Ateliers deMonaco
Audemars Piguet
Badollet Geneve
Bell & Ross
Breitling
Chopard
Concord
Gucci
Hautlence
Hublot
Linde Werdelin
Maîtres du Temps
Manufacture Royale
Oris
Parmigiani Fleurier
Snyper Geneve
Steinhart
Watchonista

Facebook  Twitter  Instagram  Youtube  RSS Portal    |    Gallery    |    Blog    |     Advertise / Reklam / Contact      

All brand names and trademarks are the property of their respective owners