TSF ├ťyelerine ├ľzel ─░ndirimli Sat─▒l─▒k Oris Modellerini ─░ncelemek ─░├žin T─▒klay─▒n─▒z

T├╝m Saat Severlere Selamlar

Yeni ├ťyelerin Kendilerini Tan─▒tabilecekleri B├Âl├╝m
Forum kurallar─▒
Say─▒n ├ťyeler TSF'ye Ho┼č Geldiniz. L├╝tfen Forum Kurallar─▒m─▒za ├ľzen G├Âsterelim. T├╝m Kurallar Sizin Daha Rahat ve Seviyeli Bir Ortamda Payla┼č─▒m Yapabilmeniz ─░├žindir.

Forumlar─▒m─▒za Kay─▒t Olduktan Sonra Kendinizi Tan─▒tman─▒z T├╝m ├ťyelerimizi Memnun Edecektir.

─░yi Forumlar Dileriz

TSF

T├╝m Saat Severlere Selamlar

Mesaj drk » 22 Nis 2010, 22:50

Merhabalar. Ad─▒m Doruk, ─░stanbul'da oturuyorum. Yeditepe ├╝niversitesinde okuyorum. Nihayet ├Âzenle haz─▒rlanm─▒┼č T├╝rk├že bir saat forumu buldu─čum i├žin ├žok mutlu oldum. Bir ka├ž sene ├Ânce ba┼člayan (kaliteli!) saat merak─▒m─▒ ┼ču zamana kadar yabanc─▒ forumlar─▒ takip ederek geli┼čtirdim. ┼×u anda kulland─▒─č─▒m bir ka├ž saatim var. S─▒kl─▒kla kulland─▒─č─▒m saatlerden biri seiko sportura di─čeri ise dedemin hediyesi 40 seneden daha ya┼čl─▒ A. Schild mekanizmal─▒ otomatik bir saat. Y─▒pranmadan dolay─▒ kadran─▒nda hi├žbir yaz─▒ kalmam─▒┼č, saatin markas─▒ hakk─▒nda en ufak bir fikrim yok ama mekanizma sapasa─člam ├žal─▒┼č─▒yor.Almay─▒ istedi─čim saatlerden biri ise rolex 116610ln. Buradaki bilgili ve ilgili ├╝yeler sayesinde yeni ┼čeyler ├Â─črenebilece─čimi umuyorum, ben de elimden gelebildi─čince ve bilgim dahilinde sohbetlere kat─▒lmaya ├žal─▒┼ča├ža─č─▒m.Ayr─▒ca t├╝m eme─či ge├ženlere de b├Âyle bir forumun haz─▒rlanmas─▒nda katk─▒da bulunduklar─▒ i├žin te┼čekk├╝rler.
Kullan─▒c─▒ avatar─▒
drk

Kay─▒t: 20 Nis 2010, 23:24

Re: T├╝m saat severlere selamlar

Mesaj Clk » 22 Nis 2010, 23:05

Aramiza hosgeldin Doruk.

Saatlerinin resimlerini paylasabilirsen foruma renk katmis olursun.

Iyi forumlar dilerim.
T├ťRK'├╝m!!! ├ťlkem T├ťRKIYE CUMHURIYETI, bayragim T├ťRK BAYRAGI ve milli icecegim RAKI'dir...
Kullan─▒c─▒ avatar─▒
Clk

Kay─▒t: 17 Kas 2009, 02:03

Mesaj Frax » 22 Nis 2010, 23:09

Ho┼čgeldiniz foruma :)
Kullan─▒c─▒ avatar─▒
Frax

Kay─▒t: 27 Ara 2009, 15:36

Mesaj drk » 22 Nis 2010, 23:51

Ho┼čbulduk, te┼čekk├╝rler.
┼×u anda yan─▒mda olmad─▒─č─▒ i├žin foto─čraflayamad─▒─č─▒m Seiko 5 ve Swatch saatimin foto─čraf─▒n─▒ da daha sonra koyabilirim.

Resim

Kalitesiz ├žekim i├žin ├Âz├╝r dilerim.
En son drk taraf─▒ndan 22 Nis 2010, 23:56 tarihinde d├╝zenlendi, toplamda 2 kere d├╝zenlendi.
Kullan─▒c─▒ avatar─▒
drk

Mesaj Bond » 22 Nis 2010, 23:52

Doruk TSF'ye ve aram─▒za ho┼čgeldin. Kendini samimi ┼čekilde tan─▒tt─▒─č─▒n i├žin te┼čekk├╝r ederiz. Aktif olman dile─či ile iyi forumlar.

22 Nisan 2010 04:37'de TSF'nin 1000. ├╝yesi kay─▒t oldu. Y├Ânetim olarak bu tarihten sonra kendini ilk tan─▒tan ├╝yemize bir hediye vermeye karar vermi┼čtik. Bu durumda ┼čansl─▒ ├╝yemiz sen oldun ve 1 y─▒ll─▒k Saat D├╝nyas─▒ dergisi aboneli─či kazand─▒n. Tebrikler.

Resim

Ki┼čisel bilgilerini ├Âzel mesaj yolu ile bize g├Ânderirsen, dergi aboneli─či ile ilgili i┼člemlerin en k─▒sa s├╝rede yap─▒lacak ve dergi adresine postalanacakt─▒r. Forumuzda da teknik uzman olarak yaz─▒lar─▒ ile ├╝yelerimizi derinlemesine bilgilendiren de─čerli ├╝yemiz Alan Hosman Bey'de (modern60) Saat D├╝nyas─▒ dergisinde edit├Âr ve yurtd─▒┼č─▒ ili┼čkiler kordinat├Âr├╝ olarak g├Ârev yapmaktad─▒r. Kendisinin yaz─▒lar─▒n─▒ dergide de zevkle okuyaca─č─▒na eminiz. ├ťyelerimize benzer s├╝priz hediyelerimiz devam edecektir.

TSF - T├╝rkiye Saat Forumu
Kullan─▒c─▒ avatar─▒
Bond
Administrator

Ya┼č: 46
Kay─▒t: 14 Eki 2009, 21:36

Mesaj drk » 23 Nis 2010, 00:01

├çok te┼čekk├╝r ediyorum, g├╝zel bir s├╝rpriz oldu, Bu dergiyi de f─▒rsat bulduk├ža takip ediyordum, ger├žekten mutlu oldum. Site Y├Ânetimine ├žok te┼čekk├╝rler :D
Kullan─▒c─▒ avatar─▒
drk

Mesaj nickynick » 23 Nis 2010, 00:08

Doruk TSF'ye ho┼čgeldin,
Saat D├╝nyas─▒ Dergisini bir y─▒l boyunca keyifle okuman dile─čiyle, Tebrikler :)
Time is a great teacher, but unfortunatelly it kills all its pupils.
Kullan─▒c─▒ avatar─▒
nickynick

Kay─▒t: 16 Kas 2009, 22:44

Mesaj drk » 23 Nis 2010, 00:14

Ho┼čbulduk
Te┼čekk├╝rler :)
Kullan─▒c─▒ avatar─▒
drk

Re: T├╝m Saat Severlere Selamlar

Mesaj herofb » 23 Nis 2010, 11:15

Tebrikler umar─▒m bir 116610ln'ye sahip olmakta da ┼čans─▒n bu kadar yaver gider. :D ve s├╝rpriz olacak kadar k─▒sa zamanda g├╝zel ve uygun bir rolex'e sahip olabilirsin
Kullan─▒c─▒ avatar─▒
herofb

Ya┼č: 39
Kay─▒t: 11 Nis 2010, 16:12

Re: T├╝m Saat Severlere Selamlar

Mesaj drk » 23 Nis 2010, 11:30

Te┼čekk├╝rler. ┼×imdilik tek yapabilece─čim beklemek. San─▒r─▒m yaz aylar─▒nda sat─▒┼ča sunulacak. Ondan sonraki a┼č─▒lmas─▒ gereken sorun ise rolex'in ├ž─▒lg─▒n fiyatlar─▒. Belki o zaman da bir s├╝rpriz olabilir :D
Kullan─▒c─▒ avatar─▒
drk

Sonraki

D├Ân TSF ├ťyelerimiz & Tan─▒┼čma - Member Introductions

Kimler ├ževrimi├ži

Bu forumu gezen kullan─▒c─▒lar: Hi├ž bir kay─▒tl─▒ kullan─▒c─▒ yok ve 9 misafir

TSF Partner Brands & Medias
Ancon
Arnold & Son
Ateliers deMonaco
Audemars Piguet
Badollet Geneve
Bell & Ross
Breitling
Chopard
Concord
Gucci
Hautlence
Hublot
Linde Werdelin
Maîtres du Temps
Manufacture Royale
Oris
Parmigiani Fleurier
Snyper Geneve
Steinhart
Watchonista

Facebook  Twitter  Instagram  Youtube  RSS Portal    |    Gallery    |    Blog    |     Advertise / Reklam / Contact      

All brand names and trademarks are the property of their respective owners