Click To Discover The New Ulyyse Nardin Marine Torpilleur  / Yeni Ulyyse Nardin Marine Torpilleur Modelini Ke┼čfetmek ─░├žin T─▒klay─▒n─▒z

Merhabalar

Yeni ├ťyelerin Kendilerini Tan─▒tabilecekleri B├Âl├╝m
Forum kurallar─▒
Say─▒n ├ťyeler TSF'ye Ho┼č Geldiniz. L├╝tfen Forum Kurallar─▒m─▒za ├ľzen G├Âsterelim. T├╝m Kurallar Sizin Daha Rahat ve Seviyeli Bir Ortamda Payla┼č─▒m Yapabilmeniz ─░├žindir.

Forumlar─▒m─▒za Kay─▒t Olduktan Sonra Kendinizi Tan─▒tman─▒z T├╝m ├ťyelerimizi Memnun Edecektir.

─░yi Forumlar Dileriz

TSF

Merhabalar

Mesaj neyzen38 » 10 A─ču 2017 11:28

De─čerli forum ├╝yeleri, hepinize selamlar. Aran─▒za Kayseri'den kat─▒l─▒yorum, ya┼č─▒m 31. Aslen Edebiyat ├Â─čretmeniyim 2 sene ├žal─▒┼čt─▒ktan sonra baz─▒ nedenlerden dolay─▒ b─▒rak─▒p, 2012 de kendi i┼čimi kurdum. ├ťretim sekt├Âr├╝nde hizmet veriyorum.

Saat konusuna gelecek olursak, ├Â─črencilik y─▒llar─▒mdan beri bir├žok moda giyim firmalar─▒n─▒n saatlerine gereksiz harcamalar yapt─▒m. Bu forumla tan─▒┼čt─▒ktan sonra ne kadar yanl─▒┼č yapt─▒─č─▒m─▒ anlad─▒m. Saate bak─▒┼č a├ž─▒m de─či┼čti. Foruma ├žok ├Ânceden ├╝ye oldum ama yazmak bug├╝ne k─▒smetmi┼č.

Ho┼čland─▒─č─▒m saat t├╝r├╝ asl─▒nda dress ama forumu okuduk├ža diver saatlerde ilgimi ├žok ├žekmeye ba┼člad─▒. ├çok tak─▒m elbise giyen birisi de─čilim, genelde klasik-spor dedi─čimiz tarzda giyiniyorum ve g├╝zel bir dress ya da diver ile ba┼člamak istiyorum. ikinci el de olabilir ┼čimdilik 3000-4000 kadar b├╝t├že ay─▒rabilirim.
G├Ânl├╝mdeki saat longines'in ┼ču modeli
Resim
Kullan─▒c─▒ avatar─▒
neyzen38

Kay─▒t: 03 A─ču 2016 14:21

Bilgi ve Tasar─▒m Konusu ─░├žin T─▒klay─▒n─▒z

Re: MERHABALAR..

Mesaj azizkaya » 11 A─ču 2017 09:31

Ho┼čgeldiniz.

SM-N910C cihaz─▒mdan Tapatalk kullan─▒larak g├Ânderildi
Kullan─▒c─▒ avatar─▒
azizkaya

Kay─▒t: 14 Nis 2017 01:02

Re: MERHABALAR..

Mesaj SeiKinetic » 13 A─ču 2017 19:50

Ho┼čgeldiniz. G├Ânl├╝n├╝zdeki model, do─čru model :thumbup:
Tutto ha una maniera.
Kullan─▒c─▒ avatar─▒
SeiKinetic

Kay─▒t: 08 Tem 2016 10:14

Bilgi ve Tasar─▒m Konusu ─░├žin T─▒klay─▒n─▒z

D├Ân TSF ├ťyelerimiz & Tan─▒┼čma - Member Introductions

Kimler ├ževrimi├ži

Bu forumu gezen kullan─▒c─▒lar: Hi├ž bir kay─▒tl─▒ kullan─▒c─▒ yok ve 2 misafir

TSF Partner Brands & Medias
Ancon
Arnold & Son
Ateliers deMonaco
Audemars Piguet
Badollet Geneve
Bell & Ross
Breitling
Chopard
Concord
Gucci
Hautlence
Hublot
Linde Werdelin
Maîtres du Temps
Manufacture Royale
Oris
Parmigiani Fleurier
Snyper Geneve
Steinhart
Watchonista

Facebook  Twitter  Instagram  Youtube  RSS Portal    |    Gallery    |    Blog    |     Advertise / Reklam / Contact      

All brand names and trademarks are the property of their respective owners