Ebay'den Nas覺l Al覺veri Yap覺l覺r?

Forum Kurallar覺na Uygun Farkl覺 Konular zerine Sohbet ve Payla覺mlar
Forum kurallar覺
Sevgili yeler Forum Kurallar覺nda Tart覺覺lmas覺 Uygun Olmad覺覺 Belirtilen Konular Hakk覺nda Bu B繹l羹mde Payla覺m ve Fikir Bildirimi Yapmay覺n覺z. 襤nan癟lar, Politika, Fanatizm, Irk癟覺l覺k Vb. 襤癟eriklerde Konular A癟may覺n覺z. Ayr覺ca Kiisel Mahremiyet ve Ailesel Durumlar覺n覺z覺 襤癟eren Konular覺 Burada Paylamay覺n覺z. Birbirinize Sayg覺l覺 Olunuz L羹tfen.

Re: Ebay'den Nas覺l Al覺veri Yap覺l覺r?

Mesaj punk » 18 Ara 2010, 04:36

Ebay'de yapay yorum doldurtman覺n imkan覺 yoktur Archezia. O sat覺lar覺n hepsi m羹mk羹n. Orijinallik a癟覺s覺ndan bir ey doru olmaz fakat 羹r羹n kaliteli g繹r羹n羹yor ve fiyat fazlas覺yla iyi. Alternatif olmas覺 a癟覺s覺ndan baar覺l覺 g繹r羹n羹yor.

Ama ben sana "mesh" bilezik tavsiye ediyorum. Le Locle ile g羹zel bir ikili olabilirler ;)
Kullan覺c覺 avatar覺
punk

Ya: 33
Kay覺t: 25 Eki 2010, 09:58

Mesaj nickynick » 18 Ara 2010, 04:59

LeLocle ile mesh bracelet :roll:
Time is a great teacher, but unfortunatelly it kills all its pupils.
Kullan覺c覺 avatar覺
nickynick

Kay覺t: 16 Kas 2009, 22:44

Mesaj punk » 18 Ara 2010, 16:02

NickyNick yazd覺:LeLocle ile mesh bracelet :roll:

WUS'ta siyah mesh ile Le Locle kullanan biri vard覺. Hi癟 fena g繹r羹nm羹yordu ama :/
Kullan覺c覺 avatar覺
punk

Ya: 33
Kay覺t: 25 Eki 2010, 09:58

Mesaj Archezia » 22 Ara 2010, 01:19

Mesh bracelet bilemiyorum ya. Bi g繹rmek laz覺m 繹nce. WUS da bulamad覺m eer sen biliyorsan yani rahat bulabileceksen g繹rmek isterim o mesh le locleyi.
"I may be wrong (But I doubt it!)"
Steinhart Nav. B-Uhr TSF Special Edition 23/44
Kullan覺c覺 avatar覺
Archezia

Kay覺t: 20 Haz 2010, 22:41

Mesaj Wwtr » 22 Ara 2010, 02:23

punk yazd覺:Ebay'de yapay yorum doldurtman覺n imkan覺 yoktur Archezia. O sat覺lar覺n hepsi m羹mk羹n. Orijinallik a癟覺s覺ndan bir ey doru olmaz fakat 羹r羹n kaliteli g繹r羹n羹yor ve fiyat fazlas覺yla iyi. Alternatif olmas覺 a癟覺s覺ndan baar覺l覺 g繹r羹n羹yor.

Ama ben sana "mesh" bilezik tavsiye ediyorum. Le Locle ile g羹zel bir ikili olabilirler ;)

Asl覺nda var.400 adet olumlu yorum alm覺 kiilerin 350 tanesinin 0.01$'a 1000 adet jpg resmi ald覺klar覺n覺 g繹r羹yorum :) Feedback artt覺rmak i癟in iyi bir y繹ntem ve dikkatli olmak laz覺m.
Kullan覺c覺 avatar覺
Wwtr

Kay覺t: 20 Mar 2010, 14:02

Mesaj Eterna » 24 Ara 2010, 15:40

Vallahi in de ki birine insan覺n g羹venesi gelmiyor a癟覺kcas覺. cretsiz kargoda s覺k覺nt覺 yok. Bende ald覺m 羹cretsiz kargo ile salam ve g羹zel geldi. Ama in deyince korkuyor insan :)
Kullan覺c覺 avatar覺
Eterna

Ya: 49
Kay覺t: 28 May 2010, 13:44

Mesaj Tolgi06 » 29 Ara 2010, 01:02

Say覺n TheCooper in deyince korkman覺z normal ama o kordonlar覺n nerdeyse hepsi 癟inde 羹retiliyor. Burda dikkat etmen gereken ey kargodaki tracking olay覺.eer tracking number veriyorsa sorun yok ama en ucuz kargo servisiyle g繹nderirse(yani usps in first class mail inin 癟in versiyonu gibi) 羹r羹n hi癟bir kay覺t yap覺lmadan t羹rkiyeye gelir ki bu servislerde kargoda kaybolma vs 癟ok olur.kargo bakt覺n gelmiyor 繹deme yapt覺ktan sonraki 45 g羹n i癟inde paypalden dispute a癟man gerekiyor.bu ucuz kargo servisinin teslim s羹resi genelde 25-30 g羹n oluyor.endieli bekleyi seni yorabilir :) .Bu y羹zden ebayden 癟ok al覺veri yapan biri olarak sana EMS ile getirttirmeni 繹neririmki buda sana ekstra 25 dolar masraf 癟覺kar覺r
Kullan覺c覺 avatar覺
Tolgi06

Ya: 34
Kay覺t: 03 Nis 2010, 23:20

Mesaj TheCooper » 12 Ara 2011, 00:21

Bu vergi, g羹mr羹k ii filan...K覺saca anlatabilir misiniz?Ald覺覺m saatin g羹mr羹kte tak覺lma olas覺l覺覺 var m覺?
Nacar en metin saattir...
Kullan覺c覺 avatar覺
TheCooper

Ya: 29
Kay覺t: 06 Eyl 2010, 15:54

nceki

D繹n TSF Sohbet - Off Topic Discussion

Kimler 癟evrimi癟i

Bu forumu gezen kullan覺c覺lar: Hi癟 bir kay覺tl覺 kullan覺c覺 yok ve 101 misafir

TSF Partner Brands & Medias
Ancon
Arnold & Son
Ateliers deMonaco
Audemars Piguet
Badollet Geneve
Bell & Ross
Breitling
Chopard
Concord
Gucci
Hautlence
Hublot
Linde Werdelin
Maîtres du Temps
Manufacture Royale
Oris
Parmigiani Fleurier
Snyper Geneve
Steinhart
Watchonista

Facebook  Twitter  Instagram  Youtube  RSS Portal    |    Gallery    |    Blog    |     Advertise / Reklam / Contact      

All brand names and trademarks are the property of their respective owners