Saat için çekmece içi organizasyonu

Forum Kurallarına Uygun Farklı Konular Üzerine Sohbet ve Paylaşımlar
Forum kuralları
Sevgili Üyeler Forum Kurallarında Tartışılması Uygun Olmadığı Belirtilen Konular Hakkında Bu Bölümde Paylaşım ve Fikir Bildirimi Yapmayınız. İnançlar, Politika, Fanatizm, Irkçılık Vb. İçeriklerde Konular Açmayınız. Ayrıca Kişisel Mahremiyet ve Ailesel Durumlarınızı İçeren Konuları Burada Paylaşmayınız. Birbirinize Saygılı Olunuz Lütfen.

Saat için çekmece içi organizasyonu

Mesaj barkodd » 05 Şub 2020, 23:04

Merhabalar
Aslında saat kutuları/çantaları var diyeceksiniz, ve bunun da ucu açık zaten, fiyat oldukça yükseklere kadar çikabiliyor kalitesine göre, ama benim derdim saatlerin çekmecede sıkış tıkış durmaması, ve her saatin kabaca yerinin belli olması, baktığımda saatlerin düzenli şekilde gözümün önünde olması, bir de çözümün fazlaca yer kaplamaması, esnek olması, her ihtiyaca ve çekmece boyutuna göre saat çantalarından daha kolay uyum sağlayabilmesi. Saat çantaları/kutuları oldukça hantal, çoklu olanlar zaten monoblok, saat sayısı biraz artınca çekmecelere bile sığmıyorlar, tek ya da belki birkaç saatlik olanlar da zaten tek saat için fazlasıyla büyük, bunlardan onlarcasını bir çekmeceye sığdırmak zaten mümkün değil.

Saatlerin mücevher gibi özenle saklanmasına, tozlanmamasına/kirlenmemesine vb. hizmet edecek ürünlerin bunlar olmayacağı açık, ama şu çekmece içi organize edici tarak dişi gibi dişli/birbirlerine geçmeli (dolayısıyla hangi aralıklarla düzenleyeceğinize/bölmelerini homojen veya asimetrik ne kadar büyüklükte ayarlayacağınıza kendinizin karar verebileceğiniz) organizatörlerden kullanan var mıdır, sizce bu aparatlar saatlerin yastıklarından varsa (hemen her saatime yastık bulmak kolay) saatleri yastıklarıyla çekmece içerisinde düzenli bir şekilde yerleştirebilmeye uygun mudurlar?
Kullanıcı avatarı
barkodd

Re: Saat için çekmece içi organizasyonu

Mesaj morningstar » 05 Şub 2020, 23:21

Selamlar gardrop yaptirirken bi cekmeceye 12 adet bölme yaptirdim saatlerim icin.Tanidiginiz bir marangoza rahatlikla yaptirabiliriniz
Kullanıcı avatarı
morningstar

Mesaj barkodd » 06 Şub 2020, 19:07

o da bir seçenek, ama bana daha pratik-değiştirilebilir ya da farklı kombinasyonlar geliştirilebilir bir seçenek lazım. Yalnız bu zımbırtıları hiç kullanan görmedim, nette fonksiyonel gibi görünüp kağıt gibi gelme ihtimalleri de var
Kullanıcı avatarı
barkodd

Mesaj morningstar » 06 Şub 2020, 19:18

barkodd yazdı:o da bir seçenek, ama bana daha pratik-değiştirilebilir ya da farklı kombinasyonlar geliştirilebilir bir seçenek lazım. Yalnız bu zımbırtıları hiç kullanan görmedim, nette fonksiyonel gibi görünüp kağıt gibi gelme ihtimalleri de var
Ikea da görmüştüm sanırım bu tarz şeyleri oraya bakabilirsiniz

SM-N950F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
Kullanıcı avatarı
morningstar

Dön TSF Sohbet - Off Topic Discussion

Kimler çevrimiçi

Bu forumu gezen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 18 misafir

TSF Partner Brands & Medias
Ancon
Arnold & Son
Ateliers deMonaco
Audemars Piguet
Badollet Geneve
Bell & Ross
Breitling
Chopard
Concord
Gucci
Hautlence
Hublot
Linde Werdelin
Maîtres du Temps
Manufacture Royale
Oris
Parmigiani Fleurier
Snyper Geneve
Steinhart
Watchonista

Facebook  Twitter  Instagram  Youtube  RSS Portal    |    Gallery    |    Blog    |     Advertise / Reklam / Contact      

All brand names and trademarks are the property of their respective owners