襤nternet siteleri ve cep telefonu sat覺覺 hakk覺nda bilgi

Forum Kurallar覺na Uygun Farkl覺 Konular zerine Sohbet ve Payla覺mlar
Forum kurallar覺
Sevgili yeler Forum Kurallar覺nda Tart覺覺lmas覺 Uygun Olmad覺覺 Belirtilen Konular Hakk覺nda Bu B繹l羹mde Payla覺m ve Fikir Bildirimi Yapmay覺n覺z. 襤nan癟lar, Politika, Fanatizm, Irk癟覺l覺k Vb. 襤癟eriklerde Konular A癟may覺n覺z. Ayr覺ca Kiisel Mahremiyet ve Ailesel Durumlar覺n覺z覺 襤癟eren Konular覺 Burada Paylamay覺n覺z. Birbirinize Sayg覺l覺 Olunuz L羹tfen.

Re: 襤nternet siteleri ve cep telefonu sat覺覺 hakk覺nda bilgi

Mesaj dogodenizli » 16 Tem 2019, 21:57

Mate 20 pro ilk 癟覺kt覺覺nda piyasadaki en iyi telefondu.su anda da en iyi birka癟 telefondan bir tanesi. Kafan覺z kar覺mas覺n bence. Piman olmazs覺n覺z. 襤stikamet belli :D
Kullan覺c覺 avatar覺
dogodenizli

Kay覺t: 26 ub 2018, 01:55

Mesaj rolexcollector » 16 Tem 2019, 22:16

dogodenizli yazd覺:
Caner1983 yazd覺:Arkadalar sosylal media google youtube instagram youn whatsup
Oyun oynamam arada dizi izlerim
Tek elle tutulsun istiyorum
G繹n羹l huawei diyor mant覺k s10 hangisi sizce
Batarya d羹z ekran p30
Ekran ses 癟覺k覺覺 s10
Edge ekran sevmiyorum batarya tak覺nt覺m var oyun oynam覺yorum sizce hangisi?

Huawei olsunda tatan olsun. Mate 20 pro. P30 ve hatta p20 pro. Bu sayd覺覺m telefonlar s10 un birka癟 g繹mlek 羹st羹ndedir.
Zaten Umut bey y覺llar覺n ios kullan覺c覺s覺 olarak tart覺maya noktay覺 koymu. Bize baka s繹z s繹ylemek d羹mez. Yeni nesil androidlerle ios k覺yas kabul etmiyor art覺k. 襤os yerinde sayarken android 癟ok geliti. Ve androidin gelimesindeki ana etken huawei in yapt覺覺 s覺癟rama. Android taraf覺nda samsung da y覺llarca yerinde sayd覺 ve hala da ilerleme kaydedemiyorlar.

Son olarak belirttiiniz gibi ses 癟覺k覺覺 konusunda s10 tam anlam覺 ile p30 un 繹n羹nde bir telefon deildir. Ayr覺ca kronik sorunlar覺 olan bir telefondur s10. Youtube da aray覺n bir癟ok video bulacaks覺n覺z.
Samsungun servisinden bahsetmiyorum bile tam bir rezalet. Zira s10 un fiyat覺 da u癟uk huawei ise tam bir f/p 羹r羹n羹.
Bunlar覺n d覺覺nda telefondaki ''bence'' en 繹nemli 2 ey olan kamera ve batarya konular覺na girmiyorum bile. Keza huawei samsungun 癟ok 癟ok 羹zerinde bu konularda. Leica lensi ve en az 1.5 2 g羹n giden bataryas覺yla.
S10 u nisandan beri kullan覺yorum, hi癟bir sorun ile kar覺lamad覺m.
ans olsa gerek

SM-G973F cihaz覺mdan Tapatalk kullan覺larak g繹nderildi
The best , or nothing..
Instagram : rolex.collector
Kullan覺c覺 avatar覺
rolexcollector

Ya: 41
Kay覺t: 31 Mar 2010, 23:14

Mesaj morningstar » 16 Tem 2019, 22:45

Huawei veya Samsung ikiside iyidir telefonda sorun 癟覺kma ii sans ii birazda.Anneme Almanyadan ald覺覺m samsung cihaz 1 y覺l sonra ariza vermiti aldim g繹t羹rd羹m telefonu servise 1 g羹n sonra yap覺p verdiler 羹cretsiz bir sekilde.Kendimde note 8 kullanmaktay覺m uana kadar bir problem yaamad覺m.Film dizi izlenince herturlu telefonda arj bitiyor.Iki telefonda piman etmez ben s10 u al覺rd覺m.

SM-N950F cihaz覺mdan Tapatalk kullan覺larak g繹nderildi
Kullan覺c覺 avatar覺
morningstar

Ya: 28
Kay覺t: 25 Au 2018, 23:45

Mesaj copycat » 16 Tem 2019, 23:03

Oyun oynamayacaksaniz hi癟bir markan覺n amiral gemisi modelini alman覺za gerek yok. Herhangi iyi bir markan覺n orta s覺n覺f cihaz覺 yeterlidir. Ancak imk璽nlariniz m羹saitse 羹st model almak sizin tercihiniz olur. Art覺k sosyal medya, dizi - film izleme, kaliteli fotoraf, video 癟ekme gibi ilemler mevcut cihazlar覺n donan覺mlar覺 i癟in kayda deer iler deil.

u cihaz android gibi deil 癟ok baar覺l覺 demek de doru bir yorum deil. Zira ezberden s繹ylenen performans sorunlar覺 en az 2-3 y覺l geride kald覺. u an Android hemen hemen t羹m sorunlar覺 am覺 bir iletim sistemi.

Son olarak cihazlar hakk覺nda doyurucu bilgi almak i癟in, teknoseyir kanal覺n覺n ilgili cihaza dair inceleme videolar覺n覺 tavsiye ederim.

MI 6 cihaz覺mdan Tapatalk kullan覺larak g繹nderildi
Kullan覺c覺 avatar覺
copycat

Ya: 42
Kay覺t: 30 Mar 2015, 10:28

Mesaj Caner1983 » 17 Tem 2019, 06:37

copycat yazd覺:Oyun oynamayacaksaniz hi癟bir markan覺n amiral gemisi modelini alman覺za gerek yok. Herhangi iyi bir markan覺n orta s覺n覺f cihaz覺 yeterlidir. Ancak imk璽nlariniz m羹saitse 羹st model almak sizin tercihiniz olur. Art覺k sosyal medya, dizi - film izleme, kaliteli fotoraf, video 癟ekme gibi ilemler mevcut cihazlar覺n donan覺mlar覺 i癟in kayda deer iler deil.

u cihaz android gibi deil 癟ok baar覺l覺 demek de doru bir yorum deil. Zira ezberden s繹ylenen performans sorunlar覺 en az 2-3 y覺l geride kald覺. u an Android hemen hemen t羹m sorunlar覺 am覺 bir iletim sistemi.

Son olarak cihazlar hakk覺nda doyurucu bilgi almak i癟in, teknoseyir kanal覺n覺n ilgili cihaza dair inceleme videolar覺n覺 tavsiye ederim.

Amiral gemisi almazsan覺zda mutlaka bieyinden k覺s覺yorlar 繹rnek vereyim mate 20 lite i癟in ses 癟覺k覺覺 baya k繹t羹 kula覺m覺n dibine kadar g繹t羹r羹yorum ve video 癟ekerken odaklanma da problem ya覺yor
Rolexs dont tick-tock
Kullan覺c覺 avatar覺
Caner1983

Ya: 41
Kay覺t: 05 Eyl 2014, 22:41

Mesaj aslan180 » 04 Eki 2019, 14:06

Caner1983 yazd覺:
copycat yazd覺:Oyun oynamayacaksaniz hi癟bir markan覺n amiral gemisi modelini alman覺za gerek yok. Herhangi iyi bir markan覺n orta s覺n覺f cihaz覺 yeterlidir. Ancak imk璽nlariniz m羹saitse 羹st model almak sizin tercihiniz olur. Art覺k sosyal medya, dizi - film izleme, kaliteli fotoraf, video 癟ekme gibi ilemler mevcut cihazlar覺n donan覺mlar覺 i癟in kayda deer iler deil.

Amiral gemisi almazsan覺zda mutlaka bieyinden k覺s覺yorlar 繹rnek vereyim mate 20 lite i癟in ses 癟覺k覺覺 baya k繹t羹 kula覺m覺n dibine kadar g繹t羹r羹yorum ve video 癟ekerken odaklanma da problem ya覺yor
Orta ve alt modellerde, hoparl繹r, mikrofon kalitesi, kullan覺lan batarya kapasitesi ve dayan覺kl覺l覺覺 , yine kullan覺lan kamera ve lensleri bir alt kalite oluyor. Beklentisi olan kullan覺c覺y覺, 癟ok tatmin etmiyor, ilk 3 aydan sonra...

F5321 cihaz覺mdan Tapatalk kullan覺larak g繹nderildi
Kullan覺c覺 avatar覺
aslan180

Kay覺t: 01 Ara 2013, 19:51

Mesaj moy » 04 Eki 2019, 17:35

iphone 2 癟覺kt覺覺nda apple a bulat覺m2 3s,4s,6s,X kulland覺m eimde 3s ile balay覺p 6s kulland覺 ge癟en ay ona note10+ ald覺k, senelerce iphone da tutsakm覺覺z haberimiz yokmu,
uygulamar覺n simge b羹y羹kl羹羹nden, dizilimine, font tipinden bilmem neyine kadar 繹zg羹rl羹k tan覺yor.Bu s羹per keyifli biey.
Sanayi olmadan ekonomi, ekonomi olmadan ba覺ms覺zl覺k olmaz.
Kullan覺c覺 avatar覺
moy

Ya: 38
Kay覺t: 10 ub 2015, 16:41

Mesaj mitY羹ksel » 04 Eki 2019, 20:53

襤Phone 6s 7s ve huawei P20 pro kullanan birisi olarak iPhone sadece WhatsApp ve tapatalk uygulamalar覺nda baar覺l覺 buluyorum. Bunun haricinde Android bana daha iyi geldi

CLT-L09 cihaz覺mdan Tapatalk kullan覺larak g繹nderildi
Kullan覺c覺 avatar覺
mitY羹ksel

Ya: 47
Kay覺t: 07 Haz 2016, 00:42

nceki

D繹n TSF Sohbet - Off Topic Discussion

Kimler 癟evrimi癟i

Bu forumu gezen kullan覺c覺lar: Hi癟 bir kay覺tl覺 kullan覺c覺 yok ve 38 misafir

TSF Partner Brands & Medias
Ancon
Arnold & Son
Ateliers deMonaco
Audemars Piguet
Badollet Geneve
Bell & Ross
Breitling
Chopard
Concord
Gucci
Hautlence
Hublot
Linde Werdelin
Maîtres du Temps
Manufacture Royale
Oris
Parmigiani Fleurier
Snyper Geneve
Steinhart
Watchonista

Facebook  Twitter  Instagram  Youtube  RSS Portal    |    Gallery    |    Blog    |     Advertise / Reklam / Contact      

All brand names and trademarks are the property of their respective owners