Yurtd覺覺 hayali

Forum Kurallar覺na Uygun Farkl覺 Konular zerine Sohbet ve Payla覺mlar
Forum kurallar覺
Sevgili yeler Forum Kurallar覺nda Tart覺覺lmas覺 Uygun Olmad覺覺 Belirtilen Konular Hakk覺nda Bu B繹l羹mde Payla覺m ve Fikir Bildirimi Yapmay覺n覺z. 襤nan癟lar, Politika, Fanatizm, Irk癟覺l覺k Vb. 襤癟eriklerde Konular A癟may覺n覺z. Ayr覺ca Kiisel Mahremiyet ve Ailesel Durumlar覺n覺z覺 襤癟eren Konular覺 Burada Paylamay覺n覺z. Birbirinize Sayg覺l覺 Olunuz L羹tfen.

Yurtd覺覺 hayali

Mesaj devrk74 » 27 Haz 2019, 13:41

Arkadalar uzun zamand覺r hayalim olan Yurtd覺覺nda ev sahibi olup senede birkac ay yaayabileceim ayr覺ca 癟ocuklar覺m i癟inde g羹zel bir deneyim olmas覺 i癟in yetrli imkanlar覺 salad覺m. uanki politik ve ekonomik durumlar s繹zkonusu iken 繹derdiiniz bir 羹lke varm覺
Kullan覺c覺 avatar覺
devrk74

Kay覺t: 27 Haz 2019, 13:36

Re: Yurtd覺覺 hayali

Mesaj morningstar » 27 Haz 2019, 16:02

Benim 繹nereceim 羹lkeler
襤talya
Ispanya
Avusturya

Kendimde belli zamanlarda Almanya da kalmama ramen almanyay覺 pek 繹nermiyorum.zellikle italyan覺n doal ve tarihi g羹zellikleri 癟ok fazla benim favori yerim toskana b繹lgeleri.Viyanada yaam standartlar覺 ehrin d羹zeni y羹ksek seviyede.

SM-N950F cihaz覺mdan Tapatalk kullan覺larak g繹nderildi
Kullan覺c覺 avatar覺
morningstar

Ya: 28
Kay覺t: 25 Au 2018, 23:45

Mesaj dogodenizli » 27 Haz 2019, 16:21

Bu 癟ok spesifik bir konu. Nas覺l bir yaam tarz覺n覺z olduuyla paralel olacakt覺r ehir ve 羹lke secimi. Mesela sakinlii mi seversiniz yoksa kalabal覺k ortamlar覺 mi? Sosyal biri misin覺z? Yaayaca覺n覺z ehir pahal覺 mi olacak ucuz mu? Trafikle aran覺z nas覺l?

T羹m bu 繹nermelerden ba覺ms覺z olarak tavsiye edebileceim bal覺ca 羹lkeler iskandinav 羹lkeleri ve Kanadad覺r. Neden diyecek olursan覺z herkese uygun sosyal olanaklar覺 vard覺r bu 羹lkelerin. 襤nsanlar覺 s覺cakkanl覺d覺r. Uyum konusunda da s覺k覺nt覺 癟ekmezsiniz. Trafik derdi yoktur. Ekonomik kriz yoktur. Kargaa ortam覺 yoktur. Kutuplama yoktur. Ayr覺mc覺l覺k yoktur. Refah seviyesi y羹ksektir. Ve gelir adaletli da覺lm覺t覺r. Yani 癟ocuklar覺n覺z i癟in ideal ortamdir.Hi癟 mi negatif y繹n羹 yok can覺m dediginizi duyar gibiyim :) 2 haftal覺k tecr羹bemle unu s繹yleyebilirim ki 癟ok souk 羹lkeler :) k覺 aylari 癟ekilmez hale gelebilir :) e o kadar da olsun :)
Kullan覺c覺 avatar覺
dogodenizli

Kay覺t: 26 ub 2018, 01:55

Mesaj copycat » 27 Haz 2019, 17:38

u an T羹rklerin en 癟ok gittii yerlerden biri de Portekiz. Ev al覺m覺 ve buna bal覺 izinlerin al覺nmas覺 daha kolay olduundan san覺r覺m.

MI 6 cihaz覺mdan Tapatalk kullan覺larak g繹nderildi
Kullan覺c覺 avatar覺
copycat

Ya: 42
Kay覺t: 30 Mar 2015, 10:28

Mesaj Umutt » 27 Haz 2019, 17:49

Ben tercihim Avustralya olurdu;

Doas覺, farkl覺 k羹lt羹rlere a癟覺kl覺覺, ortalama k羹lt羹r seviyesi vb..

Halen, niye zaman覺nda gitmedim diye hay覺flan覺r dururum.

LYA-L09 cihaz覺mdan Tapatalk kullan覺larak g繹nderildi
Kullan覺c覺 avatar覺
Umutt

Kay覺t: 01 Oca 2011, 23:13

Mesaj Xhantos » 27 Haz 2019, 17:58

Ben olsam paray覺 gayr覺menkule balamazd覺m, saat al覺rd覺m :P Oralardan ev alacak kadar, y覺lda birlka癟 ay giderim diyecek kadar maddi durumunuz varsa, yakla覺k ayn覺 eyleri evi sat覺n almadan da yapabilirsiniz :)

lkeler 癟ok deiiyor, 繹rnein 1980lerin 襤ngilteresi, 2000lerin, ve imdilerin 襤ngilteresi sanki farkl覺 memleketler!

T羹m羹yle g繹癟 etmek istiyorum deseydiniz baka ama her y覺l, ya da bika癟 y覺lda bir baka 羹lkeye gidin, birinde sahilde kal覺n, dierinde da yamac覺nda. 10 y覺l gibi bir s羹re asl覺nda k覺sa ama 羹lkeler ve o 羹lkelerdeki politik ve ekonomik durumlar覺n deimesi i癟in yeterli bir s羹re.
Kullan覺c覺 avatar覺
Xhantos

Kay覺t: 30 Nis 2019, 22:00

Mesaj leonardo06 » 27 Haz 2019, 18:53

Kanaday覺 tavsiye etmem arkadalar. Burada 3.senem.
D覺ar覺daki imaj覺 癟ok y羹ksek bir 羹lke ama i癟ine girince 繹yle deil

Sent from my iPhone using Tapatalk
Kullan覺c覺 avatar覺
leonardo06

Kay覺t: 10 Mar 2012, 14:52

Mesaj moy » 27 Haz 2019, 19:52

Xhantos yazd覺:Ben olsam paray覺 gayr覺menkule balamazd覺m, saat al覺rd覺m :P Oralardan ev alacak kadar, y覺lda birlka癟 ay giderim diyecek kadar maddi durumunuz varsa, yakla覺k ayn覺 eyleri evi sat覺n almadan da yapabilirsiniz :)

Soruyu soran arkda覺m覺z b羹y羹k ihtimal 繹ncelikle m羹lk al覺p ard覺ndan vatal覺l覺k almay覺 d羹羹n羹yor.O y羹zden paran覺n balanmas覺 laz覺m :)
Sanayi olmadan ekonomi, ekonomi olmadan ba覺ms覺zl覺k olmaz.
Kullan覺c覺 avatar覺
moy

Ya: 38
Kay覺t: 10 ub 2015, 16:41

Sonraki

D繹n TSF Sohbet - Off Topic Discussion

Kimler 癟evrimi癟i

Bu forumu gezen kullan覺c覺lar: Hi癟 bir kay覺tl覺 kullan覺c覺 yok ve 40 misafir

TSF Partner Brands & Medias
Ancon
Arnold & Son
Ateliers deMonaco
Audemars Piguet
Badollet Geneve
Bell & Ross
Breitling
Chopard
Concord
Gucci
Hautlence
Hublot
Linde Werdelin
Maîtres du Temps
Manufacture Royale
Oris
Parmigiani Fleurier
Snyper Geneve
Steinhart
Watchonista

Facebook  Twitter  Instagram  Youtube  RSS Portal    |    Gallery    |    Blog    |     Advertise / Reklam / Contact      

All brand names and trademarks are the property of their respective owners