P20 Pro Hakkında

Forum Kurallarına Uygun Farklı Konular Üzerine Sohbet ve Paylaşımlar
Forum kuralları
Sevgili Üyeler Forum Kurallarında Tartışılması Uygun Olmadığı Belirtilen Konular Hakkında Bu Bölümde Paylaşım ve Fikir Bildirimi Yapmayınız. İnançlar, Politika, Fanatizm, Irkçılık Vb. İçeriklerde Konular Açmayınız. Ayrıca Kişisel Mahremiyet ve Ailesel Durumlarınızı İçeren Konuları Burada Paylaşmayınız. Birbirinize Saygılı Olunuz Lütfen.

P20 Pro Hakkında

Mesaj debra » 11 Ara 2018, 10:15

Herkese merhaba,

Kafamı kurcalayan bir durum var; bu aralar apple’a iphone’a falan inanılmaz kıl olmaya başladım ve Huawei p20 pro çok dikkatimi çekiyor alsam mı diyorum. Halihazırda iPhone X kullanıcısıyım ve hiç android işletim sistemli bir telefon kullanmadım. Kime fikrini sorsam herkes her konuda olduğu gibi fanatizm içinde. Merak ettiğim konular ise şunlar; ilk olarak hız. Android işletim sistemli telefonlar ios’lara göre daha çabuk ölüyor gibi bir inanış var, bunun doğru olup okmadığını merak ediyorum. İkincisi de kullanım kolaylığı. Malum iphone’a alışanlar için androide alışmak zor diyorlar vs vs. Dolayısıyla ben de sizlerin fikrini merak ettim.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
Kullanıcı avatarı
debra

Re: P20 Pro Hakkında

Mesaj neperliva » 11 Ara 2018, 10:20

P20 Pro dslr maline gibi cekiyor. Alin bence :thumbup:
"Hata yapmayan kişi aslında genel olarak hiçbir şey yapmıyor demektir".
Kullanıcı avatarı
neperliva

Mesaj ilkayacil » 11 Ara 2018, 10:28

Bire bir aynı durumdayım sizinle, hep Apple ürünlerini kullandım. Şimdide bozuldu bile sayılabilir. Aslında çok kaliteli buluyodum ama fikirlerim değişiyor sanırım apple konusunda. Takipteyim :)

Kullanıcı avatarı
ilkayacil

Mesaj cagatay1903 » 11 Ara 2018, 10:38

Kullanmıyorum ama Huawei'nin çok iyi bir marka olduğunu duyuyorum.

Kullanan herkes telefonundan memnun ve Apple marka telefonumda sorun çıkarsa Huawei'ye geçeceğim. :thumbup:
Kullanıcı avatarı
cagatay1903

Mesaj siyahpena » 11 Ara 2018, 11:18

Geçen yıla kadar çeşitli markaların üst segment denilebilecek android tabanlı telefonlarını kullandım. Android kötü değil, alışması zor da değil bana göre. Fakat her ne oluyor ise bir müddet sonra bir şekilde çeşitli sorunlar başlıyor. Ya bataryası ya ekranı ya kamerası derken iki yıldan fazla kullanmak nasip olmadı ki ben bir kaç banka ve birkaç sosyal medya uygulaması dışında uygulama indirip kullanmıyorum.

En sonunda eşimin ısrarları ve çevremde hala iphone 4s 5 5s kullananların yıllardır sorun yaşamamalarını referans alarak iphone7 256 gb edindim. Özetle şunu söyleyebilirim artık telefon diye bir derdim kalmadı.

Kişisel görüşüm telefonunuza sahip çıkın maceraya gerek yok :)

Kullanıcı avatarı
siyahpena

Mesaj MehmetKaratürk » 11 Ara 2018, 12:02

Bu konuda bende birşeyler söylemek isterim
İlk olarak denildiği üzere android işletim sistemi alışılmayacak veya zorlayıcı bir sistem değil tam aksine kolay yapısı ve detaylı içeriği çok daha fazla bunun yanında kullanıcılarına sunduğu kısa yollar widgetler çok başarılı çevremde android kullanıcısı arkadaşlarım yakınlarım var yaşadıkları problemlerin başında sıklıkla pil ekran gidip gelmeleri uygulamaların sistemle senkronize uyuşmazlık yaşamaları gibi problemlerin gitgide can sıkıcı hal aldıklarını dile getiriyorlar; bazıları beni iphone fanatiği sanabilir inanın değilim arkadaşlar keşke bir alternatif çıksada kurtarsak kendimizi 2010 yılı iphone 4 modeli ile başlayan sonra 5 ve şimdi 7 ile devam eden biri olarak ara ara yurtdışı cihazların gelmesini beklerken kullandığım android cihazları saymaz isek bu cihazlar STABİL yapısı ile kullanıcılarını memnun ediyor ve inanıyorum ki her iphone kullanıcısı alternatifi olsa deniliyordur bugün bir samsung bir p20 kamera olsun video çekim olsun prof cihazları aratmayacak derecede apple markası teknolojinin çok gerisinde dediğim gibi apple=afyon misali bağımlılık yapan bir durum diyebiliriz :D :(
Olmadı diye üzüldüğün dua'ya, gün gelir sevinirsin
Kullanıcı avatarı
MehmetKaratürk

Mesaj Mandos » 11 Ara 2018, 12:41

Apple kullanıcıyı hiç umursamayan bir firma. Kulaklık girişini kaldırdım ama aparatını vermiyorum gel satın al diyor. Hızlı şarj özelliği çıkarttım ama kutuda vermiyorum onu da gel al diyor. Senelerdir Android tarafında olan özellikleri canı istediği zaman getirip bunu abartılı bir şekilde daha ne yapalım der gibi sunuyor. Daha yeni wifi/hücresel veri açma kapama getirdiler diye seviniyordum ama gördük ki açıp kapatmıyor sadece bağlantıyı kesiyor. 50 saat ayarlara giriyoruz kapatmak için. Yolda giderken sürekli bu ağa bağlanalım mı diye sormasından bıkkınlık geldi. Bunun yanında fiyat politikası da rezalet bir durumda gidiyor. Note 9 ile yarışacak modelleri ondan neredeyse 2.5 kat daha pahalı. Evet stabil çünkü arka planda hiç bir şey yapmıyor/yaptırmıyor. Onlarca markanın kullandığı bir sistem olmamasının da avantajı var. Android tarafındaki markaların eskisi kadar kötü durumda olmadığını çevremde görüyorum. Şu an kullandığım hediye gelen 6 bozulursa kesinlikle Iphone almam. Bence telefonunuzu değiştirmeyin. 5G çıkana kadar bekleyip 5G destekleyen bir model alın. P20 destekliyor mu bilmiyorum ama bildiğim kadarıyla destekleyen modeller seneye çıkacaktı.
Kullanıcı avatarı
Mandos

Mesaj Maradona » 11 Ara 2018, 15:00

Donanım özelliklerinin artmasıyla beraber, son çıkan Android sürümleri eskisi gibi değil artık, stabilite sorunları çözüldü... Yeter ki düzgün bir markanın telefonunu alın... Ocak 2013'te piyasaya çıkar çıkmaz aldığım LG NEXUS 4 telefonu 4,5 yıl ben kullandım, geçen sene pilini değiştirip abime verdim, şimdi de o kullanıyor... Sonrasında kendime Asus Zenfone 3 aldım, herhangi bir yazılımsal ya da donanımsal sorun yaşamadan, son derece performanslı bir şekilde de onu kullanıyorum şu an hala... Eşim, eşimin yengesi ve abimin eşine Zenfone 3 Laser, eşimin kardeşine ise benimkinden aldık... Herkes son derece mutlu bir şekilde hayatına devam ediyor telefonlarıyla... Eşimin kardeşi iPhone'dan geçiş yaptı, büyük şüpheleri vardı Android için ama şimdi teşekkür ediyor bana tavsiyem için... Deli gibi oyun oynuyor, zerre ısınma yok telefonda... Kamera tatmin edici... Şarj sorunu yok, iPhone ile günde iki kez priz arardı garibim... [emoji6]

Samsung markasından haz etmem ama Note serisi muhteşem... Huawei de keza aynı şekilde... Üstelik bunlar bizim telefonlardan çok daha üst seviye memnuniyet yaratacaktır bünyenizde, onu da unutmayın... Android dünyası çok geniş, her ihtiyaca ve her bütçeye hitap eden bir ürün mutlaka var... Yeter ki araştırarak uygun marka ve modele karar verin... Sonrası sınırsız özgürlük... [emoji173]
Kullanıcı avatarı
Maradona

Sonraki

Dön TSF Sohbet - Off Topic Discussion

Kimler çevrimiçi

Bu forumu gezen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 40 misafir

TSF Partner Brands & Medias
Ancon
Arnold & Son
Ateliers deMonaco
Audemars Piguet
Badollet Geneve
Bell & Ross
Breitling
Chopard
Concord
Gucci
Hautlence
Hublot
Linde Werdelin
Maîtres du Temps
Manufacture Royale
Oris
Parmigiani Fleurier
Snyper Geneve
Steinhart
Watchonista

Facebook  Twitter  Instagram  Youtube  RSS Portal    |    Gallery    |    Blog    |     Advertise / Reklam / Contact      

All brand names and trademarks are the property of their respective owners