D-Smart Rezaleti !

Forum Kurallarına Uygun Farklı Konular Üzerine Sohbet ve Paylaşımlar
Forum kuralları
Sevgili Üyeler Forum Kurallarında Tartışılması Uygun Olmadığı Belirtilen Konular Hakkında Bu Bölümde Paylaşım ve Fikir Bildirimi Yapmayınız. İnançlar, Politika, Fanatizm, Irkçılık Vb. İçeriklerde Konular Açmayınız. Ayrıca Kişisel Mahremiyet ve Ailesel Durumlarınızı İçeren Konuları Burada Paylaşmayınız. Birbirinize Saygılı Olunuz Lütfen.

D-Smart Rezaleti !

Mesaj Baran » 04 Eki 2018, 18:36

Evime 2 oda için Tv + İnternet paketi satın aldım 22 Eylülde.2 gün sonra gelip TV kısmını hallettiler fakat defalarca aramama rağmen haklısınız denmesine rağmen montaj süresi olan 7 iş gününü coktan gectim ama internet için beni hala ne arayan var ne soran.Aradım iyi konuştum aradım küfrettim ama hiçbir sonuc alamıyorum.Cayma hakkım olan 14 günü geçmeden yarın malesef arayıp tv yide iptal ettireceğim.Bu kadar büyük bir firmanın böyle iş bilmezliği amatörlüğü olur iş değil.Kazandıkları her kuruş haram zıkkım olsun diyecek bişey yok.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
Kullanıcı avatarı
Baran

Re: D-Smart Rezaleti !

Mesaj Maradona » 04 Eki 2018, 19:49

Al birini, vur ötekine... El attığımız yer dökülüyor... Her yer profesyonel görünümlü amatörler tarafından işgal edilmiş... Bıktırdılar artık her şeyden... Yazık...

Sabır diliyorum...
Kullanıcı avatarı
Maradona

Mesaj debra » 04 Eki 2018, 19:54

Baran yazdı:Evime 2 oda için Tv + İnternet paketi satın aldım 22 Eylülde.2 gün sonra gelip TV kısmını hallettiler fakat defalarca aramama rağmen haklısınız denmesine rağmen montaj süresi olan 7 iş gününü coktan gectim ama internet için beni hala ne arayan var ne soran.Aradım iyi konuştum aradım küfrettim ama hiçbir sonuc alamıyorum.Cayma hakkım olan 14 günü geçmeden yarın malesef arayıp tv yide iptal ettireceğim.Bu kadar büyük bir firmanın böyle iş bilmezliği amatörlüğü olur iş değil.Kazandıkları her kuruş haram zıkkım olsun diyecek bişey yok.

aynı şey benim de başıma geldi dün. Yeni taşındım boş port yok diye delirttiler beni. Tehditvari de konuşunca hemen R yapıp halletmek için aradılar. Rezil bir şirket.

Kullanıcı avatarı
debra

Mesaj siyahpena » 04 Eki 2018, 20:30

Hangisi iyi ki? ttnet , kablonet, superonline.. bu şirketlerden ağzı yanmayan, doğru düzgün muhatap bulabilen var mı?

Kullanıcı avatarı
siyahpena

Mesaj ÜmitYüksel » 04 Eki 2018, 20:39

Arkadaşlar, ne yazık ki ülkemizde kazıklamak ,keriz yerine konmak gibi bir durum var.Ofisimin internet paketini yıllar önce 8 MB üzerine, ne yaptıysam çıkartamadım.Sebebi ise ofisin girişi sokak üzerinden olunca saçmalıyorlar.Birkaç firma ile görüştüm numaranızı verin kontrol edelim demeleri ,numaradan kontrol edip sizin 8 MB destekliyor fazlasını alamazsınız demeleri yokmu çıldırdım.Hepsine ,kardeşim bak ön caddedeki şahıs 35MB kullanıyor ,benim de hattım o kutudan geliyor dememe rağmen kutuyu sokakta aramaları yüzünden başaramıdm ayrıca altyapı desteklemiyor sözü ile çıldırdım.Kardeşim altyapıyı bana niye söylüyorsun sağlayıcı sensin altyapı yatırımını yap o zaman dediğimde saçmaladılar .Enson başka bir firmayı aradım ve numaradan ve adres kaydı ile kontrol ettrdim oda 8MB dedi .Kapattım 15 dakika sonra firmayı tekrar aradım ve müşteri temsilcisine size geçmek istiyorum 35 MB (Fiber hattı olmadığı için) paketten alayım dedim .Tabiiki efendim hemen kontrol edelim numaranız ve adres bilgiizi alalım dediler.Hemen ön caddedeki bir dükkanın adresi ile birlikte telefon numarasını verdim ve kontrol ettiler 35 MB den yararlanabiliyorsunuz diyerek abonelik geçiş şlemlerini başlattılar .2 gün sonra 35 MB paket ile kullanmaya başladım.Kardeşim demek ki olay numara kontrolü falan değil numara aynı ama adresi sallayınca nasıl oluyorsa hız arttı.En son aynı olayı evim için yaptım.Yapmadan önce müşteri temsilcisine 8mb internet yetmiyor adil kota uygulaması yüzünden hızım 3-5 gün sonra 700 kb lardan yukarı çıkmıyor dediğimde ukala müşteri temsiclisi, efendim evde çocuklarınız varsa "youtube , instagram , facebook veya video izleme sitelerini " filitreleme yapın kotayı aşmazsınız dedi.Bu lafın üstüne, ben bunları kullanmayacaksam çocuklarım girmeyecekse interneti niye alayım size niye para ödeyim deyince sesini kesti. Birkaç gün sonra aynı taktikle adresim değişti paketi yükseltmek istiyorum diyerek ön cadde üzerinden adres verdim ve 10 dakika sonra 35 MB hızı aldım.Müşteri temsilcisine benim numaradan kontrol ettiniz ve hızım 8MB üstüne çıkmıyordu ama biraz önce başka bir arkadaşınıza yanlış adres verince nasıl oldu ise numaram değişmediği halde kutu değişmediği halde hızım arttı buna nasıl açıklama yapacaksınız dediğimde suç işliyorusunuz yanlış beyan vererk demeleri üzerine şikayet o zaman nasıl olsa görüşmeler kayıt altındaymış savunmamaızı yaparız dememle , olayın üstü kapatıldı ve kullanmaya devam ediyorum.
Kullanıcı avatarı
ÜmitYüksel

Mesaj doc » 04 Eki 2018, 21:07

asuspc yazdı:Arkadaşlar, ne yazık ki ülkemizde kazıklamak ,keriz yerine konmak gibi bir durum var.Ofisimin internet paketini yıllar önce 8 MB üzerine, ne yaptıysam çıkartamadım.Sebebi ise ofisin girişi sokak üzerinden olunca saçmalıyorlar.Birkaç firma ile görüştüm numaranızı verin kontrol edelim demeleri ,numaradan kontrol edip sizin 8 MB destekliyor fazlasını alamazsınız demeleri yokmu çıldırdım.Hepsine ,kardeşim bak ön caddedeki şahıs 35MB kullanıyor ,benim de hattım o kutudan geliyor dememe rağmen kutuyu sokakta aramaları yüzünden başaramıdm ayrıca altyapı desteklemiyor sözü ile çıldırdım.Kardeşim altyapıyı bana niye söylüyorsun sağlayıcı sensin altyapı yatırımını yap o zaman dediğimde saçmaladılar .Enson başka bir firmayı aradım ve numaradan ve adres kaydı ile kontrol ettrdim oda 8MB dedi .Kapattım 15 dakika sonra firmayı tekrar aradım ve müşteri temsilcisine size geçmek istiyorum 35 MB (Fiber hattı olmadığı için) paketten alayım dedim .Tabiiki efendim hemen kontrol edelim numaranız ve adres bilgiizi alalım dediler.Hemen ön caddedeki bir dükkanın adresi ile birlikte telefon numarasını verdim ve kontrol ettiler 35 MB den yararlanabiliyorsunuz diyerek abonelik geçiş şlemlerini başlattılar .2 gün sonra 35 MB paket ile kullanmaya başladım.Kardeşim demek ki olay numara kontrolü falan değil numara aynı ama adresi sallayınca nasıl oluyorsa hız arttı.En son aynı olayı evim için yaptım.Yapmadan önce müşteri temsilcisine 8mb internet yetmiyor adil kota uygulaması yüzünden hızım 3-5 gün sonra 700 kb lardan yukarı çıkmıyor dediğimde ukala müşteri temsiclisi, efendim evde çocuklarınız varsa "youtube , instagram , facebook veya video izleme sitelerini " filitreleme yapın kotayı aşmazsınız dedi.Bu lafın üstüne, ben bunları kullanmayacaksam çocuklarım girmeyecekse interneti niye alayım size niye para ödeyim deyince sesini kesti. Birkaç gün sonra aynı taktikle adresim değişti paketi yükseltmek istiyorum diyerek ön cadde üzerinden adres verdim ve 10 dakika sonra 35 MB hızı aldım.Müşteri temsilcisine benim numaradan kontrol ettiniz ve hızım 8MB üstüne çıkmıyordu ama biraz önce başka bir arkadaşınıza yanlış adres verince nasıl oldu ise numaram değişmediği halde kutu değişmediği halde hızım arttı buna nasıl açıklama yapacaksınız dediğimde suç işliyorusunuz yanlış beyan vererk demeleri üzerine şikayet o zaman nasıl olsa görüşmeler kayıt altındaymış savunmamaızı yaparız dememle , olayın üstü kapatıldı ve kullanmaya devam ediyorum.

Şaka gibi diyeceğim ama gülünecek bir durum yokki şaka olsun. Böyle saçmalık mı olur. Tek kelime ile rezalet.
Bende internet hattım ile sorun yaşamıştım. Telefonla bir türlü çözemedim. Şirkette çalışan arkadaşım bana en üst yöneticinin mail adresini verdi ve kendisi ilgili yerlere bir mail attı, çözüm olmazsa CEO’ya mail yaz dedi. Arkadaşımın mailinden 5dk sonra beni aradılar 15dk sonra sorun çözüldü. 1ayda çözülemeyen sorun 15dk da çözülebiliyormuş.

Kullanıcı avatarı
doc

Mesaj Maradona » 04 Eki 2018, 21:32

Hasta bunlar... Bir de interneti nasıl kullanacağımızı öğretecekler hadlerini bilmeden... Vay be...

Tek IP üzerinden bir sürü kullanıcıyı internete bağlama üçkağıtçılığı var bir de... Tek aboneye vermesi gereken IP numarasını sanal bir alt ağ yaratarak birden fazla aboneye veriyor ana çıkış olarak... Port hızını paylaştırıyor, tek kuzudan bir sürü post çıkarıyor böylece... 100 IP kiralıyor beyim, üçkağıt ile 1000 kişiye satıyor... Normal kullanıcı anlamıyor tabii ki bunu ama P2P kullanıcısı anlıyor... Film indir hadi indirebilirsen... Sonra ara çağrı merkezini... Hakkın olan, bedelini ödediğin tek çıkışı talep et dilenci gibi... Salak bir çalışan anlamasın olayı, uğraş dur saatlerce... P2P kullanmak yasak desin, aboneliği iptal ile tehdit etsin... Zıvanadan çık... Falan filan işte... Öff, şiştim...
Kullanıcı avatarı
Maradona

Mesaj Pardayan » 05 Eki 2018, 05:40

Bu arada abonesi olduğum kablo tv 3 gündür Ataşehir de yayın yapamıyor. Neymiş fiber optik kablolar kopmuş. Fatura gelince 30 günlük bedeli alıyorlar. Ama daha şimdilik 3 gündür yayın yok ne zaman düzeleceğini söylemekten de acizler.
Kullanıcı avatarı
Pardayan

Sonraki

Dön TSF Sohbet - Off Topic Discussion

Kimler çevrimiçi

Bu forumu gezen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 46 misafir

TSF Partner Brands & Medias
Ancon
Arnold & Son
Ateliers deMonaco
Audemars Piguet
Badollet Geneve
Bell & Ross
Breitling
Chopard
Concord
Gucci
Hautlence
Hublot
Linde Werdelin
Maîtres du Temps
Manufacture Royale
Oris
Parmigiani Fleurier
Snyper Geneve
Steinhart
Watchonista

Facebook  Twitter  Instagram  Youtube  RSS Portal    |    Gallery    |    Blog    |     Advertise / Reklam / Contact      

All brand names and trademarks are the property of their respective owners