Ayd覺n saat teknik servis ile yaad覺覺m sorun

Forum Kurallar覺na Uygun Farkl覺 Konular zerine Sohbet ve Payla覺mlar
Forum kurallar覺
Sevgili yeler Forum Kurallar覺nda Tart覺覺lmas覺 Uygun Olmad覺覺 Belirtilen Konular Hakk覺nda Bu B繹l羹mde Payla覺m ve Fikir Bildirimi Yapmay覺n覺z. 襤nan癟lar, Politika, Fanatizm, Irk癟覺l覺k Vb. 襤癟eriklerde Konular A癟may覺n覺z. Ayr覺ca Kiisel Mahremiyet ve Ailesel Durumlar覺n覺z覺 襤癟eren Konular覺 Burada Paylamay覺n覺z. Birbirinize Sayg覺l覺 Olunuz L羹tfen.

Ayd覺n saat teknik servis ile yaad覺覺m sorun

Mesaj Kb8 » 05 Eyl 2018, 08:41

Merhabalar,
Seiko saatimin titanyum tokas覺, yakla覺k 2 hafta gibi kullan覺m sonras覺nda kararm覺t覺.
Ayd覺n saat teknik servisine g繹t羹rd羹m. Ellerinde toka olmad覺覺 i癟in sipari vereceklerini, temin s羹resinin yakla覺k 2 ay s羹receini ve bu s羹re癟te de saatin kendilerinde kalmas覺n覺 istediklerini s繹ylediler. Tabi ki de saatin onlarda kalmas覺n覺 kabul etmedim, bir daha kararma olursa deitirmeyeceklerini s繹yleyerek sipari verdiler.
zerinden 2 ay ge癟tikten sonra telefon ile teknik servisi aramama ramen bir t羹rl羹 telefonlar覺 a癟an olmad覺. Neyse ki d羹n kendileri aray覺p tokan覺n geldiini s繹ylediler.Tesad羹fen oraya yak覺n olduum i癟in de gelip alabileceimi s繹yledim.
Gittiimde ilk olarak 375 TL talep ettiler. Bende itiraz edip, saatin daha yeni olduunu garanti kapsam覺nda deieceini s繹yledim.
Alayc覺 bir tav覺rla aksesuarlarda 羹cretsiz deiim yapmad覺klar覺n覺 s繹ylediler. Ben itiraz覺ma devam edip servis fiini g繹sterince i癟eri gidip, birka癟 dakika sonra d繹nd羹ler. cretsiz deiimi kabul ettiklerini ancak dier tokan覺n yan覺mda olmad覺覺 i癟in veremeyeceklerini s繹ylediler. Dier tokay覺 kargoya vermemi, ellerine ulat覺覺nda da bana yeni tokay覺 kargoya vereceklerini s繹ylediler.
Sonu癟 olarak tokay覺 alamad覺m ve bu yaanan samimiyetsiz durumlardan sonra da almay覺 d羹羹nm羹yorum.
Kullan覺c覺 avatar覺
Kb8

Ya: 40
Kay覺t: 25 Eki 2015, 21:20

Re: Ayd覺n saat teknik servis ile yaad覺覺m sorun

Mesaj canzdmr » 05 Eyl 2018, 09:16

襤letiimsizlik olmu sanki Ayd覺n saatin kendi i癟erisinde. Bedelsiz deiim yapacaklar覺n覺 s繹yleyip sonradan sizden 羹cret istemeleri hi癟 ho deil.

Ama sizin hakk覺n覺z bu deiim. Neden bu hakk覺 kullanmayas覺n覺z ki ? kargo ile uramak yerine al覺n tokay覺da gidip deitirin derim.
Kullan覺c覺 avatar覺
canzdmr

Ya: 35
Kay覺t: 02 ub 2018, 13:28

Mesaj Rolexozden » 10 Kas 2018, 09:56

Asl覺nda iini iyi yapan bir irket gibi g繹r羹nd羹 bana. Mailime bile hemen d繹n羹 salad覺lar...
Kullan覺c覺 avatar覺
Rolexozden

Ya: 34
Kay覺t: 23 Kas 2016, 16:48

Mesaj fare34 » 30 Kas 2018, 09:41

Ayd覺n saat normalde iyi 癟al覺覺yor ama bilemedim neden b繹yle yapt覺lar :roll:
Kullan覺c覺 avatar覺
fare34

Ya: 36
Kay覺t: 28 Tem 2016, 15:41

Mesaj Rolexozden » 06 Ara 2018, 09:13

Bende bir sorun yaad覺m bunu dememin 羹zerine :D
Kullan覺c覺 avatar覺
Rolexozden

Ya: 34
Kay覺t: 23 Kas 2016, 16:48

D繹n TSF Sohbet - Off Topic Discussion

Kimler 癟evrimi癟i

Bu forumu gezen kullan覺c覺lar: Bing [Bot], Majestic-12 [Bot] ve 32 misafir

TSF Partner Brands & Medias
Ancon
Arnold & Son
Ateliers deMonaco
Audemars Piguet
Badollet Geneve
Bell & Ross
Breitling
Chopard
Concord
Gucci
Hautlence
Hublot
Linde Werdelin
Maîtres du Temps
Manufacture Royale
Oris
Parmigiani Fleurier
Snyper Geneve
Steinhart
Watchonista

Facebook  Twitter  Instagram  Youtube  RSS Portal    |    Gallery    |    Blog    |     Advertise / Reklam / Contact      

All brand names and trademarks are the property of their respective owners