Rusya İş Fırsatları

Forum Kurallarına Uygun Farklı Konular Üzerine Sohbet ve Paylaşımlar
Forum kuralları
Sevgili Üyeler Forum Kurallarında Tartışılması Uygun Olmadığı Belirtilen Konular Hakkında Bu Bölümde Paylaşım ve Fikir Bildirimi Yapmayınız. İnançlar, Politika, Fanatizm, Irkçılık Vb. İçeriklerde Konular Açmayınız. Ayrıca Kişisel Mahremiyet ve Ailesel Durumlarınızı İçeren Konuları Burada Paylaşmayınız. Birbirinize Saygılı Olunuz Lütfen.

Rusya İş Fırsatları

Mesaj Skywalker87 » 20 Haz 2018, 19:08

Merhaba konumuzun biraz dışarısında fakat verdiğim rahatsızlıktan dolayı şimdiden özür diliyorum. Elektrik Mühendisiyim, Rusya'da iş fırsatları araştırıyorum. Rusya'da yaşayan ve sektörün içerisinde olanlar özelden iletişime geçebilir ise çok memnun olurum. Şimdiden teşekkürler.

Sent from my iPhone using Tapatalk
Kullanıcı avatarı
Skywalker87

Re: Rusya İş Fırsatları

Mesaj Zafer50 » 19 Ara 2018, 00:08

Dostum selam, biraz geç bir cevap olacak fakat forumda yeniyim. :D Ben uzun zamandır Rusya'da yaşıyorum ve mühendislik alanında Rusya'da çok fazla eleman ihtiyacı olduğunu söyleyebilirim. Rusya'yla Türkiye arasında en büyük pazar inşaat sektörü ve sürüsüne bereket Türk inşaat firması bulunuyor burada. Her gün bir yenisi açılıyor ve her iş kolundan eleman ihtiyacı oluyor. Türk firmalarına başvurabilirsin fakat iş bulma imkanın daha yüksek olsa da çalışma şartları Rus firmalarına kıyasla daha zordur. Türk firmalarının yanında Rus firmalarına da başvurmanı tavsiye edebilirim. Ben yıllar önce yatırımcı olarak Rusya'ya geldim, sizin sektörden pek anlamam fakat eğer diyorsan ki Rusya'da hem çalışayım, hem de bir ev satın alırım zamanla, özellikle şu makaleye göz atmanı önerebilirim. Sakın paranı kiralara yedirme, özellikle Moskova'da kiralar kıyamet gibi :D
Evet, tarafından!
Kullanıcı avatarı
Zafer50

Dön TSF Sohbet - Off Topic Discussion

Kimler çevrimiçi

Bu forumu gezen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 27 misafir

TSF Partner Brands & Medias
Ancon
Arnold & Son
Ateliers deMonaco
Audemars Piguet
Badollet Geneve
Bell & Ross
Breitling
Chopard
Concord
Gucci
Hautlence
Hublot
Linde Werdelin
Maîtres du Temps
Manufacture Royale
Oris
Parmigiani Fleurier
Snyper Geneve
Steinhart
Watchonista

Facebook  Twitter  Instagram  Youtube  RSS Portal    |    Gallery    |    Blog    |     Advertise / Reklam / Contact      

All brand names and trademarks are the property of their respective owners