─░liski Problemim Hakkinda Ozel Yardim

Forum Kurallar─▒na Uygun Farkl─▒ Konular ├ťzerine Sohbet ve Payla┼č─▒mlar
Forum kurallar─▒
Sevgili ├ťyeler Forum Kurallar─▒nda Tart─▒┼č─▒lmas─▒ Uygun Olmad─▒─č─▒ Belirtilen Konular Hakk─▒nda Bu B├Âl├╝mde Payla┼č─▒m ve Fikir Bildirimi Yapmay─▒n─▒z. ─░nan├žlar, Politika, Fanatizm, Irk├ž─▒l─▒k Vb. ─░├žeriklerde Konular A├žmay─▒n─▒z. Ayr─▒ca Ki┼čisel Mahremiyet ve Ailesel Durumlar─▒n─▒z─▒ ─░├žeren Konular─▒ Burada Payla┼čmay─▒n─▒z. Birbirinize Sayg─▒l─▒ Olunuz L├╝tfen.

─░liski Problemim Hakkinda Ozel Yardim

Mesaj Classy » 19 Haz 2018, 23:47

Arkadaslar merhaba, buraya boyle bir konu acacagim cokta aklima gelmezdi ama soracak kimsem yok maalesef konuyu yazamayacagim tam anlamiyla fakat insan iliskilerinde (ask :D) cidden iyiyim diyen abilerimden bir ozel mesaj atmalarini rica ederim. Kisaca bir kiz var ve ingilizcede "hard to get" denen olayi oynadigini (naz yapma gibi) dusunuyorum bunun hakkinda dertlesmek istiyorum. Eger yanlis bir sey yapt─▒ysam lutfen kusura bakmayin

Konuyu buraya acikca yazmamamin sebebi bulunmaktan korkuyor olusum o yuzden mesaj daha gizli olur diye istedim soylemeyi unutmusum
Kullan─▒c─▒ avatar─▒
Classy

Ya┼č: 20
Kay─▒t: 07 Tem 2017, 13:28

Re: ─░liski Problemim Hakkinda Ozel Yardim

Mesaj Ufkynl » 19 Haz 2018, 23:57

"The red pill"
Bunu ara┼čt─▒r derim. Hayat─▒n boyunca tavsiye alan de─čil veren taraf olursun ;)
Kullan─▒c─▒ avatar─▒
Ufkynl

Kay─▒t: 18 Eki 2015, 18:09

Mesaj EnderE » 20 Haz 2018, 00:04

Engin Genctan dan "insan olmak" kitab─▒n─▒ oku dostum. ─░yi gelir

BLA-L09 cihaz─▒mdan Tapatalk kullan─▒larak g├Ânderildi
Ender Erdogan / Eski Kullan─▒c─▒ Ad─▒ Forestsoul
Kullan─▒c─▒ avatar─▒
EnderE

Ya┼č: 37
Kay─▒t: 20 ┼×ub 2016, 23:59

Mesaj ekdellal » 20 Haz 2018, 09:17

Ka├žan kovalan─▒r [emoji23]

Tapatalk kullanarak iPhone arac─▒l─▒─č─▒yla g├Ânderildi
t─▒rt─▒l─▒n kaderi kelebek olmak ve g├╝zel ├Âlmektir...
Kullan─▒c─▒ avatar─▒
ekdellal

Ya┼č: 48
Kay─▒t: 15 Kas 2016, 20:42

Mesaj Classy » 20 Haz 2018, 09:26

Ufkynl yazd─▒:"The red pill"
Bunu ara┼čt─▒r derim. Hayat─▒n boyunca tavsiye alan de─čil veren taraf olursun ;)

Te┼čekk├╝r ederim 2016da ├ž─▒kan bir film tarz─▒ bir ┼čey var bunu mu kastediyorsunuz yoksa kitap m─▒?
EnderE yazd─▒:Engin Genctan dan "insan olmak" kitab─▒n─▒ oku dostum. ─░yi gelir

BLA-L09 cihaz─▒mdan Tapatalk kullan─▒larak g├Ânderildi
Te┼čekk├╝r ederim d├╝n dayanamad─▒m pdf'sini indirip bakt─▒m. :D
Kullan─▒c─▒ avatar─▒
Classy

Ya┼č: 20
Kay─▒t: 07 Tem 2017, 13:28

Mesaj Ufkynl » 20 Haz 2018, 09:30

Film olan─▒ daha ├žok bo┼čanmalardan ma─čdur olan erkekleri feminist ideolojinin nas─▒l erkekleri k├Âleye cevirmeye ├žal─▒┼čt─▒─č─▒n─▒ anlat─▒r. Ilerleyen a┼čamada onu da izlersin. Ama ┼ču an acil yard─▒m istedi─čin konu bu de─čil. Eksi s├Âzl├╝kte ara┼čt─▒rabilirsin t├╝rk├že kaynak 9larak. Kar┼č─▒ ele┼čtirisini de ayn─▒ anda bulabilirsin hem boylece.
Kullan─▒c─▒ avatar─▒
Ufkynl

Mesaj debra » 20 Haz 2018, 10:11

ÔÇťGer├žektenÔÇŁ feminist ideolojinin ne oldu─čunu bilen ve anlayan ki┼čiler bu tip kad─▒nlara feminist dendi─čini duysalar herhalde intihar eder.
Ufkynl yazd─▒:Film olan─▒ daha ├žok bo┼čanmalardan ma─čdur olan erkekleri feminist ideolojinin nas─▒l erkekleri k├Âleye cevirmeye ├žal─▒┼čt─▒─č─▒n─▒ anlat─▒r. Ilerleyen a┼čamada onu da izlersin. Ama ┼ču an acil yard─▒m istedi─čin konu bu de─čil. Eksi s├Âzl├╝kte ara┼čt─▒rabilirsin t├╝rk├že kaynak 9larak. Kar┼č─▒ ele┼čtirisini de ayn─▒ anda bulabilirsin hem boylece.

Kullan─▒c─▒ avatar─▒
debra

Kay─▒t: 16 Nis 2018, 21:43

Mesaj manil » 20 Haz 2018, 11:31

Kad─▒n erkek ili┼čkilerinden dertli olmak sadece ┼čahs─▒n─▒za ├Âzel bir durum de─čildir. Bu a├ž─▒dan bak─▒ld─▒─č─▒nda "end point" olarak umursamamaktan, ruh hastas─▒ ya da katil olmaya ve hatta intihara dek farkl─▒la┼čabilecek olas─▒ sonu├žlar olsa da N┼×A genelde bunlar─▒n hi├ž birisi olmaz ve hayat─▒n─▒za yeni birisi kat─▒l─▒r, sonra yeni birisi daha, sonra belki birisi daha...

Ya┼č─▒n─▒za g├Âre gayet olgun buldu─čum kendinizi ifade edi┼č tarz─▒n─▒z ve yaz─▒m karakteriniz nedeniyle durumsal fark─▒ndal─▒─č─▒n─▒z─▒n y├╝ksek oldu─ču d├╝┼č├╝n├╝yorum, uzatmadan ifade edecek olursam memleketimizde "hard to get girl" olay─▒na ba┼čtan hi├ž girmeyin derim.
ÔÇťSome people feel the rain. Others just get wet.ÔÇŁ

Bob Marley
Kullan─▒c─▒ avatar─▒
manil

Kay─▒t: 14 ┼×ub 2014, 12:33

Mesaj Archimed » 20 Haz 2018, 12:41

2 alternatif ├Âneriyorum:

1. Arkan─▒za bakmadan ko┼čarak uzakla┼č─▒n.
2. Ka├žam─▒yorsan─▒z yere yat─▒p ├Âl├╝ taklidi yap─▒n.

Ba┼čka belki ac─▒ ├žekersiniz ama sonra "iyi ki yapm─▒┼č─▒m" dersiniz ;) Atalar─▒m─▒z "fazla naz a┼č─▒k usand─▒r─▒r" diye bo┼ča dememi┼čler. Ger├ži bizim k├╝lt├╝r├╝m├╝zde k─▒z─▒n nazl─▒ olmas─▒ beklenir, ama de─či┼čen d├╝nyada, ili┼čkilerin de globalle┼čti─či ortamlarda; eski nesilden gelen tavsiyelere uyup hayat─▒ boyunca naz yapan ki┼čilerden fazla bir ┼čey beklemeyin. Kanser olursunuz alimallah...
Kullan─▒c─▒ avatar─▒
Archimed

Kay─▒t: 01 Eki 2011, 14:28

Mesaj Tolgi06 » 20 Haz 2018, 12:48

9 y─▒ll─▒k forum hayat─▒mda en ilgin├ž buldu─čum ba┼čl─▒k :D

Umar─▒m sanc─▒s─▒z atlat─▒rs─▒n─▒z :champ:
Kullan─▒c─▒ avatar─▒
Tolgi06

Ya┼č: 28
Kay─▒t: 03 Nis 2010, 23:20

Mesaj vmetin » 20 Haz 2018, 13:53

─░li┼čki problemi de─čil de ili┼čki ya┼čayamama problemi.
:D :D :D :D
Kullan─▒c─▒ avatar─▒
vmetin

Ya┼č: 83
Kay─▒t: 13 Ara 2011, 17:37

Mesaj Ufkynl » 20 Haz 2018, 14:00

debra yazd─▒:ÔÇťGer├žektenÔÇŁ feminist ideolojinin ne oldu─čunu bilen ve anlayan ki┼čiler bu tip kad─▒nlara feminist dendi─čini duysalar herhalde intihar eder.
Ufkynl yazd─▒:Film olan─▒ daha ├žok bo┼čanmalardan ma─čdur olan erkekleri feminist ideolojinin nas─▒l erkekleri k├Âleye cevirmeye ├žal─▒┼čt─▒─č─▒n─▒ anlat─▒r. Ilerleyen a┼čamada onu da izlersin. Ama ┼ču an acil yard─▒m istedi─čin konu bu de─čil. Eksi s├Âzl├╝kte ara┼čt─▒rabilirsin t├╝rk├že kaynak 9larak. Kar┼č─▒ ele┼čtirisini de ayn─▒ anda bulabilirsin hem boylece.

G├╝n├╝m├╝z feministleri desek daha do─čru olacak sanirim. Keza 60 lar 70 ler d├Ânemi feminizm ile ┼ču anki feminizm taban tabana z─▒t. E─čer belgeseli izlediyseniz ge├žmi┼čte feministlerle birlikte m├╝cadele eden nee yorklu bir akademisyen ile yap─▒lan r├Âportaja da yer verilmi┼č.
Kullan─▒c─▒ avatar─▒
Ufkynl

Sonraki

D├Ân TSF Sohbet - Off Topic Discussion

Kimler ├ževrimi├ži

Bu forumu gezen kullan─▒c─▒lar: Hi├ž bir kay─▒tl─▒ kullan─▒c─▒ yok ve 5 misafir

Click To Discover Time Square Kanyon

TSF Partner Brands & Medias
Ancon
Arnold & Son
Ateliers deMonaco
Audemars Piguet
Badollet Geneve
Bell & Ross
Breitling
Chopard
Concord
Gucci
Hautlence
Hublot
Linde Werdelin
Maîtres du Temps
Manufacture Royale
Oris
Parmigiani Fleurier
Snyper Geneve
Steinhart
Watchonista

Facebook  Twitter  Instagram  Youtube  RSS Portal    |    Gallery    |    Blog    |     Advertise / Reklam / Contact      

All brand names and trademarks are the property of their respective owners