Iphone X mi ( plus m覺?

Forum Kurallar覺na Uygun Farkl覺 Konular zerine Sohbet ve Payla覺mlar
Forum kurallar覺
Sevgili yeler Forum Kurallar覺nda Tart覺覺lmas覺 Uygun Olmad覺覺 Belirtilen Konular Hakk覺nda Bu B繹l羹mde Payla覺m ve Fikir Bildirimi Yapmay覺n覺z. 襤nan癟lar, Politika, Fanatizm, Irk癟覺l覺k Vb. 襤癟eriklerde Konular A癟may覺n覺z. Ayr覺ca Kiisel Mahremiyet ve Ailesel Durumlar覺n覺z覺 襤癟eren Konular覺 Burada Paylamay覺n覺z. Birbirinize Sayg覺l覺 Olunuz L羹tfen.

Re: Iphone X mi ( plus m覺?

Mesaj automagic » 23 Nis 2018, 19:14

X tavsiye ederim, ekran olay覺 kesinlikle 癟ok iyi. Kamera da cabas覺.
Kablosuz arj g羹zel birey :)

Sent from my iPhone using Tapatalk
Kullan覺c覺 avatar覺
automagic

Kay覺t: 16 Nis 2018, 21:04

Mesaj schavelle » 25 Nis 2018, 11:12

Saat ve telefon erkein kullanabilecei nadir aksesuarladan ikisi olduundan saat forumunda telefon tart覺mas覺n覺 okumak ilgin癟 oluyor.
Telefonlar saatlere nazaran 癟abuk k覺r覺labilen, kaybolabilen ve kesinlikle h覺zl覺 eskiyen 羹r羹nler. Bu y羹zden telefon se癟imimde saat tercih ederken bakt覺覺m kriterlerden farkl覺 kriterlere sahibim. Ama bir yandan da eer al覺rsam bir Vintage Rolex Explorer tak覺lm覺 kolda Xiaomi telefonla konumak konusunda ger癟ekten 癟ok karars覺z覺m :roll:
(Bu arada Xiaomi iyi telefon :lol: )
Kullan覺c覺 avatar覺
schavelle

Ya: 41
Kay覺t: 29 Oca 2018, 10:45

Mesaj asuspc » 25 Nis 2018, 12:11

schavelle yazd覺:Saat ve telefon erkein kullanabilecei nadir aksesuarladan ikisi olduundan saat forumunda telefon tart覺mas覺n覺 okumak ilgin癟 oluyor.
Telefonlar saatlere nazaran 癟abuk k覺r覺labilen, kaybolabilen ve kesinlikle h覺zl覺 eskiyen 羹r羹nler. Bu y羹zden telefon se癟imimde saat tercih ederken bakt覺覺m kriterlerden farkl覺 kriterlere sahibim. Ama bir yandan da eer al覺rsam bir Vintage Rolex Explorer tak覺lm覺 kolda Xiaomi telefonla konumak konusunda ger癟ekten 癟ok karars覺z覺m :roll:
(Bu arada Xiaomi iyi telefon :lol: )

Bu mant覺kla gidersek arabalar, oturulan evler ,k覺yafet markalar覺n覺 da kar覺lat覺rmak laz覺m ki yanl覺 olur.
Kullan覺c覺 avatar覺
asuspc

Ya: 41
Kay覺t: 07 Haz 2016, 00:42

Mesaj copycat » 26 Nis 2018, 07:33

Valla ben xiaomi mi 6 6 GB ram versiyonu ald覺m. ok 癟ok memnunum. bundan sonra ne Apple'覺n ne Samsung'un reklam b羹t癟esini finanse etmeyi d羹羹nm羹yorum:) imaj konusuna gelirsek de bilmiyorum bana m覺 繹yle geliyor ama cevremde iPhone ve Samsung'un en y羹ksek modelini 癟覺kt覺覺 anda alanlara bak覺yorum a覺rl覺kla dar gelirli insanlar. Ger癟ekten l羹ks t羹ketim ya da yat覺r覺m yapamayan insanlar kendilerini telefonlar覺yla g繹stermeye gayret ediyor.

MI 6 cihaz覺mdan Tapatalk kullan覺larak g繹nderildi
Kullan覺c覺 avatar覺
copycat

Ya: 37
Kay覺t: 30 Mar 2015, 10:28

Iphone X mi ( plus m覺?

Mesaj ekdellal » 26 Nis 2018, 09:24

copycat yazd覺:Ger癟ekten l羹ks t羹ketim ya da yat覺r覺m yapamayan insanlar kendilerini .....lar覺yla g繹stermeye gayret ediyor.

..... yerine her 羹r羹n gelebilir. Mesela saat. Polemik konusu olur bu c羹mle. Benim g繹r羹羹m isteyen istedii 羹r羹n羹 als覺n b羹t癟esi dahilinde.

Tapatalk kullanarak iPhone arac覺l覺覺yla g繹nderildi
t覺rt覺l覺n kaderi kelebek olmak ve g羹zel 繹lmektir...
Kullan覺c覺 avatar覺
ekdellal

Ya: 49
Kay覺t: 15 Kas 2016, 20:42

Mesaj copycat » 26 Nis 2018, 11:10

ekdellal yazd覺:
copycat yazd覺:Ger癟ekten l羹ks t羹ketim ya da yat覺r覺m yapamayan insanlar kendilerini .....lar覺yla g繹stermeye gayret ediyor.

..... yerine her 羹r羹n gelebilir. Mesela saat. Polemik konusu olur bu c羹mle. Benim g繹r羹羹m isteyen istedii 羹r羹n羹 als覺n b羹t癟esi dahilinde.

Yaln覺z burada ciddi bir n羹ans fark覺 var. Kaliteli saat kullanmak i癟in para yetmiyor bir k羹lt羹r ve keyif meselesidir saat. Ancak telefon i癟in bu k羹lt羹rden bahsedemiyorum. Ben hi癟bir asgari 羹cretlinin 48 ay taksitle Rolex ald覺覺n覺 hen羹z g繹rmedim.

Kullan覺c覺 avatar覺
copycat

Ya: 37
Kay覺t: 30 Mar 2015, 10:28

Mesaj automagic » 26 Nis 2018, 17:33

Dar gelirli birinin son model telefon almas覺 benim iktisadi g繹r羹lerim ile asla 繹rt羹m羹yor ancak, herhangi birinin al覺veri ve/veya yat覺r覺m tercihi konusunda yorum yapma hakk覺m覺z olduunu d羹羹nm羹yorum.

Toplum olarak s覺n覺fta kald覺覺m覺z bir konu bence herkesin kendi iine odaklanmas覺.

Yani elinde son model telefon ama sokakta a癟l覺ktan fenal覺k ge癟iren bir kii duymad覺k haberlerde.

Ayn覺s覺 tabii saatler i癟in de ge癟erli. Ama saat hobisinin daha fazla bilgi ve arat覺rma, kendi konusunda k羹lt羹r gerektiren bir ura olmas覺ndan kaynaklan覺yor diye d羹羹n羹yorum.

Bu tarz fikir tart覺malar覺nda, mant覺k biliminden yol al覺p, tam tersini de tart覺mak laz覺m: 癟ok zengin birinin, en ucuz telefonu kullanmas覺n覺 yad覺rgayabilir miyiz?

Selamlar ve sayg覺lar.

Kullan覺c覺 avatar覺
automagic

Kay覺t: 16 Nis 2018, 21:04

Mesaj therapeute » 27 Haz 2018, 15:00

Bende daima iphone kullan覺yorum , sebebi ise aksesuar zenginlii.

Iphone uyumlu k覺l覺flar vs o kadar 癟okki ayr覺ca vazge癟ilmez airpods var , bundan dolay覺 bende 6s'imi k覺sa zamanda x ile yenileyeceim.
Kullan覺c覺 avatar覺
therapeute

Kay覺t: 06 Haz 2016, 11:33

Mesaj debra » 27 Haz 2018, 15:28

Bir x kullan覺c覺s覺 olarak g繹r羹 belirteyim. D羹nyan覺n en sinir bozucu 繹zellii face id olabilir. Yatarken telefona bakay覺m, yok efendim g繹zl羹k takay覺m bunlar覺 unutun. Parmak izi nimetmi. Art覺 y繹n羹 ise kesinlikle pil 繹mr羹. Ger癟ekten fark ediyor

Kullan覺c覺 avatar覺
debra

Kay覺t: 16 Nis 2018, 21:43

Mesaj Skywalker87 » 27 Haz 2018, 15:33

Pil fakt繹r羹nden dolay覺 bende iPhone plus tercih ederdim.. birde iPhone x sanki 癟ok nazik d羹melere vs pek dayan覺kl覺 deil gibi duruyor

Resim

Bende bide b繹yle birey var, herkese tavsiye ederim, uzun yolda 癟ok kullan覺l覺..

Kullan覺c覺 avatar覺
Skywalker87

Ya: 29
Kay覺t: 19 May 2014, 23:08

Mesaj Zapod » 28 Haz 2018, 00:27

Arkadalar mate 10 pro kullan覺c覺s覺y覺m. Hakikaten g羹zel telefon yapm覺lar. Hem tasar覺m hem 繹zellikleri itibariyle harika bir telefon diyebilirim. Alternatif d羹羹n羹lebilir.

BLA-L09 cihaz覺mdan Tapatalk kullan覺larak g繹nderildi
Kullan覺c覺 avatar覺
Zapod

Kay覺t: 15 May 2018, 00:22

Mesaj ekdellal » 28 Haz 2018, 09:26

debra yazd覺:Bir x kullan覺c覺s覺 olarak g繹r羹 belirteyim. D羹nyan覺n en sinir bozucu 繹zellii face id olabilir. Yatarken telefona bakay覺m, yok efendim g繹zl羹k takay覺m bunlar覺 unutun. Parmak izi nimetmi. Art覺 y繹n羹 ise kesinlikle pil 繹mr羹. Ger癟ekten fark ediyor

Bana g繹re tam tersi. Face id ve wireless arj gelmi ge癟mi en iyi 2 iOS 繹zellii [emoji1419]

t覺rt覺l覺n kaderi kelebek olmak ve g羹zel 繹lmektir...
Kullan覺c覺 avatar覺
ekdellal

Ya: 49
Kay覺t: 15 Kas 2016, 20:42

ncekiSonraki

D繹n TSF Sohbet - Off Topic Discussion

Kimler 癟evrimi癟i

Bu forumu gezen kullan覺c覺lar: Hi癟 bir kay覺tl覺 kullan覺c覺 yok ve 8 misafir

TSF Partner Brands & Medias
Ancon
Arnold & Son
Ateliers deMonaco
Audemars Piguet
Badollet Geneve
Bell & Ross
Breitling
Chopard
Concord
Gucci
Hautlence
Hublot
Linde Werdelin
Maîtres du Temps
Manufacture Royale
Oris
Parmigiani Fleurier
Snyper Geneve
Steinhart
Watchonista

Facebook  Twitter  Instagram  Youtube  RSS Portal    |    Gallery    |    Blog    |     Advertise / Reklam / Contact      

All brand names and trademarks are the property of their respective owners