Sanal Para Birimleri / Blockchain / Cryptocurrency

Forum Kurallarına Uygun Farklı Konular Üzerine Sohbet ve Paylaşımlar
Forum kuralları
Sevgili Üyeler Forum Kurallarında Tartışılması Uygun Olmadığı Belirtilen Konular Hakkında Bu Bölümde Paylaşım ve Fikir Bildirimi Yapmayınız. İnançlar, Politika, Fanatizm, Irkçılık Vb. İçeriklerde Konular Açmayınız. Ayrıca Kişisel Mahremiyet ve Ailesel Durumlarınızı İçeren Konuları Burada Paylaşmayınız. Birbirinize Saygılı Olunuz Lütfen.

Re: Sanal Para Birimleri / Blockchain / Cryptocurrency

Mesaj asymptote » 07 Oca 2018, 01:08

Tgm yazdı:söz meclisden dışarı, yanlış anlaşılmasın ama eşek olunca işte..

Well said.. :thumbup:

Tgm yazdı:Adam Renault Clio alıyor özel tüketim vergisi ödüyor, sanırsın Morgan, Wiesmann falan almış :o

Üzerine özel tüketim vergisini koyunca Clio gerçekten özel tüketim oluyor. Bu düzenlemeyi her kim getirdiyse hakkını yememek lazım. Zekice bir hamle.. ;)
"Evrende en büyük ziyan, sorgulama yeteneğini yitirmiş bir beyindir." - A. Einstein
Kullanıcı avatarı
asymptote

Mesaj mermertaş » 07 Oca 2018, 13:46

Geçtiğimiz günlerde, Almanya ' nın sorusu üzerine Avrupa Birliği kriptolar para mıdır, emtia mıdır ı konuştu. Para olursa vergi alamıyorsunuz malum. Ülkemizde bu kesinlikle emtia olacaktır. Kulak arkası dilleme grade bir vergilendirme bekliyorum.

Zaten yerli borsalar alışta %18 KDV almaya başlamış

VIA_F1 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
Kullanıcı avatarı
mermertaş

Mesaj Maybek » 07 Oca 2018, 17:35

Fiziki teslim olmadığından future piyasalarda bitcoin para olarak değerlendirildi, emtia demek biraz zorlama olur. Bu iş o kadar ilginç ki boşanma öncesi tüm parayı dönüp çiftler birbirinden mal saklıyor, ydışına para çıkarırken limit yok dön crypto ya yolla istediğin yere ben zaten milyonlar yapan adamın ( hasbelkader bile olsa) tekrar tl ye dönüp kör gözüm parmağına bunu Türkiye ye sokacağını sanmıyorum ama tahminim yılsonu bi varlık barışı daha olursa buralardaki paralar gelebilir, yazacak söyleyecek çok şey var. Eskiden isviçre,delaware falan bilgi vermediği müşterilerini açık etmediğinden tercih ediliyordu sonradan keşfedildi ki en iyi gizlilik anonimlik

Sent from my iPhone using Tapatalk
Kullanıcı avatarı
Maybek

Önceki

Dön TSF Sohbet - Off Topic Discussion

Kimler çevrimiçi

Bu forumu gezen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 25 misafir

TSF Partner Brands & Medias
Ancon
Arnold & Son
Ateliers deMonaco
Audemars Piguet
Badollet Geneve
Bell & Ross
Breitling
Chopard
Concord
Gucci
Hautlence
Hublot
Linde Werdelin
Maîtres du Temps
Manufacture Royale
Oris
Parmigiani Fleurier
Snyper Geneve
Steinhart
Watchonista

Facebook  Twitter  Instagram  Youtube  RSS Portal    |    Gallery    |    Blog    |     Advertise / Reklam / Contact      

All brand names and trademarks are the property of their respective owners