Saat kutusu tavsiyesi

Forum Kurallarına Uygun Farklı Konular Üzerine Sohbet ve Paylaşımlar
Forum kuralları
Sevgili Üyeler Forum Kurallarında Tartışılması Uygun Olmadığı Belirtilen Konular Hakkında Bu Bölümde Paylaşım ve Fikir Bildirimi Yapmayınız. İnançlar, Politika, Fanatizm, Irkçılık Vb. İçeriklerde Konular Açmayınız. Ayrıca Kişisel Mahremiyet ve Ailesel Durumlarınızı İçeren Konuları Burada Paylaşmayınız. Birbirinize Saygılı Olunuz Lütfen.

Re: Saat kutusu tavsiyesi

Mesaj SeiKinetic » 21 Şub 2017, 01:26

Aylar önce masa, gardrop, komidin vb. üzerlerinde muhafaza etmekten bıkmış ve acelemin de olmayışıyla birlikte AliExpress'ten yaklaşık 15$ gibi bir fiyatla sipariş etmiştim. Birebir aynısı Türk alışveriş sitelerinde 100TL civarındaydı. Kutuyu sürekli bir yerlere taşıma durumunda değilseniz veya günde 10-15 kez açıp kapamıyorsanız; ekonomik bir seçim de yapılabilir. Ayrıca, kendiniz yapmayı da deneyebilirsiniz.

Bendeki model;
Resim

Üstü cam gibi görünse de çoğu modelde daha fazla esneklik ve taşınabilirlik sağlanması için mika benzeri maddeler tercih ediliyor.
Tutto ha una maniera.
Kullanıcı avatarı
SeiKinetic

Mesaj kethuda57 » 21 Şub 2017, 08:28

şu adamların sultanahmette yerleri var. cumartesi öğlen 2 gibi kapattıkları için görme inceleme şansım olmadı hiç. ben camlı olmayan bir saat kutusu almak istiyorum. fotoğrafta kutu çok güzel görünüyor ama gerçekte nasıldır bilemiyorum. bu hafta denk getirebilirse benim gitmek gibi düşüncem vardı. eğer gidebilirsem buradan paylaşırım.

https://spotkutu.com/kategori/saat-kutulari/84/

Resim
Senin kuşların olurdu mevsimi yolculuklara çağıran...
İnstagram : kethuda57
Kullanıcı avatarı
kethuda57

Mesaj Umutt » 21 Şub 2017, 10:19

arkadaşlar bu saat kutuları ile ilgili benim yaşadığım en büyük problem, kasanın yeterince yüksek olmaması ve özellikle kalın kordonlu ya da kasalı saatlerde (panerai,steinhart vs..) kapağın saat camına temas etmesi. çoğunluğunun yüksekliği içeriden 6 -7 cm yi geçmiyor. Benim şu an kullandığım kutu yu özellikle sorarak aldım ama yine de cam kapağı kaparken tedirgin oluyorum

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
Kullanıcı avatarı
Umutt

Mesaj kethuda57 » 25 Şub 2017, 16:07

Bugün bahsettiğim yere gidebilme şansım oldu. Cumartesi günleri saat 14:00 e kadar açık olduğu için daha önceki iki denemem başarısız olmuştu. Bugün Kerim kardeşimle saat 09:30 da sirkecide buluştuk ve sonunda mekanı sonunda gördük :)

Saat kutuları gayet güzel diyebilirim. Showroom olduğu için satış yapmadılar. Fiyatlar konusunda indirim yapmıyorlar zaten toptan satış fiyatlarımız bu fiyatlar dediler... internet üzerinden ürünlerimizi alabilirsiniz diye bilgi verdiler...

Resim
Resim
Resim
Resim
Kullanıcı avatarı
kethuda57

Mesaj Baran » 25 Şub 2017, 16:10

Kaliteli görünüyor ama biri burdan aldıgını ve kalitesiz cıktıgnı sölemişti sanırım forumdan.

Kullanıcı avatarı
Baran

Mesaj kethuda57 » 25 Şub 2017, 20:13

Baran yazdı:Kaliteli görünüyor ama biri burdan aldıgını ve kalitesiz cıktıgnı sölemişti sanırım forumdan.

Taşkın birşeyler yazmıştı ilk sayfada ama burayı kastetmemişti. Ama başka bir başlıkta yorum varsa bilemiyorum.
Dipnot olarak belirtmek gerekirse firma yetkilisi baktıklarımız arasında içinde deri döşeme olan modelleri gösterirken şöyle bir ifade kullandı : "Şu an baktığınız deri döşeme modellerin içini kumaşla degiştiriyoruz çünkü deri olanlarda sorunlar yaşadık bu haliyle satmıyoruz baştan belirteyim "
Kullanıcı avatarı
kethuda57

Mesaj Baran » 25 Şub 2017, 20:17

Kutular dışarıdan bayağı kaliteli görünüyor doğrusu şaşırdım...

Kullanıcı avatarı
Baran

Mesaj Roxio » 26 Şub 2017, 22:24

Kutular çok kaliteli gözüküyor fakat bana göre o kadar para vermeye gerek yok. Çok pahalı geldiler bana.
Kullanıcı avatarı
Roxio

ÖncekiSonraki

Dön TSF Sohbet - Off Topic Discussion

Kimler çevrimiçi

Bu forumu gezen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 24 misafir

TSF Partner Brands & Medias
Ancon
Arnold & Son
Ateliers deMonaco
Audemars Piguet
Badollet Geneve
Bell & Ross
Breitling
Chopard
Concord
Gucci
Hautlence
Hublot
Linde Werdelin
Maîtres du Temps
Manufacture Royale
Oris
Parmigiani Fleurier
Snyper Geneve
Steinhart
Watchonista

Facebook  Twitter  Instagram  Youtube  RSS Portal    |    Gallery    |    Blog    |     Advertise / Reklam / Contact      

All brand names and trademarks are the property of their respective owners