Cep telefonlar覺n覺n garanti s羹resi bitiminde bozulmas覺

Forum Kurallar覺na Uygun Farkl覺 Konular zerine Sohbet ve Payla覺mlar
Forum kurallar覺
Sevgili yeler Forum Kurallar覺nda Tart覺覺lmas覺 Uygun Olmad覺覺 Belirtilen Konular Hakk覺nda Bu B繹l羹mde Payla覺m ve Fikir Bildirimi Yapmay覺n覺z. 襤nan癟lar, Politika, Fanatizm, Irk癟覺l覺k Vb. 襤癟eriklerde Konular A癟may覺n覺z. Ayr覺ca Kiisel Mahremiyet ve Ailesel Durumlar覺n覺z覺 襤癟eren Konular覺 Burada Paylamay覺n覺z. Birbirinize Sayg覺l覺 Olunuz L羹tfen.

Mesaj manil » 02 ub 2017, 15:37

Off topic b繹l羹me yazmak istedim, yanl覺 yer ise moderat繹rlere i 癟覺kt覺 :(

Konu:

G繹zlemim o ki, hangi marka olursa olsun, cep telefonunu kullanmaya balad覺覺n覺zdan sonra garanti s羹resi biter bitmez telefonlar hakk覺n rahmetine kavuuyor.

Bu s羹re sonunda ya ekran 癟atla覺, ya yavalama ya da t羹rl羹 t羹rl羹 nedenlerle telefonu deitirmek zorunda kal覺yorsunuz. Eyay覺 temiz kullan覺r覺m benden saat alanlar bilir bu durumu. Telefon i癟in de ayn覺s覺 ge癟erli ama ne kadar sak覺n覺rsan覺z sak覺n覺n bu s羹re bitti mi yine gidip fahi fiyatla telefon almak zorunda kal覺yorsunuz.

Bug羹ne kadar Blackberry, Samsung ve en sonunda Sony'de ayn覺 durum oldu. Tr繹st m羹, kartel mi her neyse, bu telefoncular adeta mafya gibi.

Sent from my D6603 using Tapatalk
Some people feel the rain. Others just get wet.

Bob Marley
Kullan覺c覺 avatar覺
manil

Kay覺t: 14 ub 2014, 12:33

Re: Cep telefonlar覺n覺n garanti s羹resi bitiminde bozulmas覺

Mesaj kiwi21 » 02 ub 2017, 15:48

Ben ve eim 2 y覺l覺 ak覺n s羹redir Xiaomi kullan覺yoruz. Zerre yavalamad覺 ve in'den al覺nd覺覺ndan dolay覺 garantisi olmamas覺na ramen bozulmad覺. Maallah m覺 demek laz覺m bilemedim. :roll: Piyasaya g繹re minimum %50 maliyeti de cabas覺.

Android telefonlar覺n genel s覺k覺nt覺s覺 yavalama olay覺 ama Xiaomi kendi iletim sistemi mi yaz覺l覺m m覺 desem (MIUI) herhangi bir yaval覺k vs olmuyor. Tavsiye edebilirim abi :thumbup:
https://instagram.com/kiwiwatch
Kullan覺c覺 avatar覺
kiwi21

Ya: 36
Kay覺t: 31 Tem 2011, 10:56

Mesaj rtalhaustun » 02 ub 2017, 16:35

2 senedir Windows Phone kullan覺yorum. 3 farkl覺 telefon kulland覺m ama hi癟 birinde ne 癟atlama ne k覺r覺lma ne de yavalama oldu. Bence o kiisel bir sorun, ans meselesi. Microsoft Windows Phone 繹nerirdim ancak uygulamalar覺n tek tel el 癟ekmesi sorunu olduundan yak覺nda pazar pay覺 s覺f覺rlanacakt覺r. Bu y羹zden 繹nermiyorum. Kiwinin dedii gibi xiaomi g羹zel bir se癟enek!!
in love w/ Cartier
Kullan覺c覺 avatar覺
rtalhaustun

Kay覺t: 22 Oca 2016, 02:07

Mesaj fortis » 02 ub 2017, 16:57

Kat覺ld覺覺m 繹nerme. iPhone 6 kullan覺yorum. Garanti s羹resinin bitmesine 5 g羹n kala hoparl繹r ar覺zas覺 verdi. Garanti kapsam覺nda yenisi ile deitirdiler. Neyseki ansl覺yd覺m. 5 g羹n sonra da ar覺zalanabilirdi. Yine de teekk羹rler Apple. r羹n羹n羹n arkas覺nda bu kadar net ve g羹ven verici ekilde duran 癟ok fazla marka yok maalesef.

Tapatalk kullanarak iPhone arac覺l覺覺yla g繹nderildi
En son fortis taraf覺ndan 02 ub 2017, 19:17 tarihinde d羹zenlendi, toplamda 1 kere d羹zenlendi.
Kullan覺c覺 avatar覺
fortis

Kay覺t: 29 Eyl 2016, 16:54

Mesaj MertYe » 02 ub 2017, 17:44

Ben babamin iphone bataryas覺n覺 garanti bittikten 10 gun sonra garantiden deitirdim. Apple bu konuda musteri memnuniyeti y羹ksek bir firma
Kullan覺c覺 avatar覺
MertYe

Ya: 30
Kay覺t: 14 Au 2014, 19:13

Mesaj kethuda57 » 02 ub 2017, 19:47

Ald覺覺mda 13 ay garantisi olan ikinci el iphone telefonu 癟aramba g羹n羹 servise g繹t羹rd羹m. Bataryas覺 癟ok 癟abuk bitiyordu ve yandaki sessize alan tuta benim i癟in fazla sorun yaratmayan ufak bir ar覺za vard覺. Garantisinin bitmesine 2 ay kalm覺t覺. Telefonu teste soktular ve telefonda sorun var size yeni telefon vereceiz dediler. Adamlar覺n m羹teri memnuniyeti anlay覺覺n覺 takdir ettim.

Daha 繹nceden kulland覺覺m motorola ve lg telefonlar覺n ger癟ekten b羹y羹k problemi olduu halde servisten ar覺zas覺 giderilmeden geri d繹nd羹. Sonras覺nda aman sizle mi uraaca覺m diyip yeni telefon ald覺m her seferinde.

Markalardan ziyade garanti veren servis firmalar覺 daha 繹nemli. Mesela motoralay覺 teleservice garantili alanlar hep para iadesi ald覺lar ama benim ald覺覺m gold bilgisayar garantisinde olduu i癟in tamir edilmeden geri geldi.
Senin kular覺n olurdu mevsimi yolculuklara 癟a覺ran...
襤nstagram : kethuda57
Kullan覺c覺 avatar覺
kethuda57

Ya: 40
Kay覺t: 26 Tem 2011, 21:02

Mesaj evrantolga » 08 Mar 2018, 09:53

bu konuda haklar覺m覺 bilir ve hep kazanan taraf olurum,

ilk 繹nce siemens telefonum sonra iphone sonra hp bilgisayar ve yine iphone birebir s覺f覺r deiim daha sonra lg telefon fatura iadesi ald覺m.

herkesin bilmesi gereken basit kurallar var.

1 y覺l i癟inde 3 kere ayn覺 ar覺za veya 4 farkl覺 ar覺za verirse
onar覺m s羹resi 30 i g羹n羹n羹 ge癟erse
yada 羹r羹n羹 ald覺覺n覺z ilk hafta i癟inde ar覺za verirse

s覺f覺r 羹r羹n veya fatura iadesi alma hakk覺n覺z bulunuyor.
Kullan覺c覺 avatar覺
evrantolga

Kay覺t: 13 ub 2018, 22:57

D繹n TSF Sohbet - Off Topic Discussion

Kimler 癟evrimi癟i

Bu forumu gezen kullan覺c覺lar: Hi癟 bir kay覺tl覺 kullan覺c覺 yok ve 26 misafir

TSF Partner Brands & Medias
Ancon
Arnold & Son
Ateliers deMonaco
Audemars Piguet
Badollet Geneve
Bell & Ross
Breitling
Chopard
Concord
Gucci
Hautlence
Hublot
Linde Werdelin
Maîtres du Temps
Manufacture Royale
Oris
Parmigiani Fleurier
Snyper Geneve
Steinhart
Watchonista

Facebook  Twitter  Instagram  Youtube  RSS Portal    |    Gallery    |    Blog    |     Advertise / Reklam / Contact      

All brand names and trademarks are the property of their respective owners