Oris TSF 1 Sene Garanti Uzat覺m覺 Bilgi

Forum Kurallar覺na Uygun Farkl覺 Konular zerine Sohbet ve Payla覺mlar
Forum kurallar覺
Sevgili yeler Forum Kurallar覺nda Tart覺覺lmas覺 Uygun Olmad覺覺 Belirtilen Konular Hakk覺nda Bu B繹l羹mde Payla覺m ve Fikir Bildirimi Yapmay覺n覺z. 襤nan癟lar, Politika, Fanatizm, Irk癟覺l覺k Vb. 襤癟eriklerde Konular A癟may覺n覺z. Ayr覺ca Kiisel Mahremiyet ve Ailesel Durumlar覺n覺z覺 襤癟eren Konular覺 Burada Paylamay覺n覺z. Birbirinize Sayg覺l覺 Olunuz L羹tfen.

Oris TSF 1 Sene Garanti Uzat覺m覺 Bilgi

Mesaj o2o » 19 Kas 2016, 11:24

Merhabalar ,
My oris sayfas覺na girerek OR襤S TSF Edition saatin garanti s羹resi ilave 1 sene daha bedelsiz uzatmak istendi ancak baar覺l覺 olunamad覺. 襤lave 1 sene bedelsiz garanti uzat覺m覺n覺 baaran arkadalar nas覺l yap覺ld覺覺n覺 anlat覺rsa bizlerde ayn覺 y繹ntemi izleriz.
Kullan覺c覺 avatar覺
o2o

Kay覺t: 17 Kas 2015, 18:53

Re: Oris TSF 1 Sene Garanti Uzat覺m覺 Bilgi

Mesaj darksilence » 19 Kas 2016, 13:37

Seri numaras覺 k覺sm覺na saatin arkas覺ndaki 34-00... diye olan kodu ortadaki "-" tire iareti ile birletirip 3400... diye yazd覺覺n覺zda geri kalan saatin modeli falan otomatik doluyor hemen. Dediimin ayn覺s覺n覺 yapt覺ysan覺z eer tsf edition olduu i癟in 繹zel seri numaras覺n覺 sisteme ilenmemi de olabilir bilmiyorum ihtimalleri canland覺r覺yorum u an kafamda.
"As the Years Go Passing By..."
Kullan覺c覺 avatar覺
darksilence

Ya: 41
Kay覺t: 24 Au 2012, 13:09

Mesaj o2o » 20 Kas 2016, 13:35

darsilence teekk羹rler ancak kay覺t baar覺s覺z olmu.

kay覺t yapt覺rmay覺 baaran var m覺 acaba? @bond ?
Kullan覺c覺 avatar覺
o2o

Mesaj Shinigami » 20 Kas 2016, 15:35

ben kay覺t yapt覺m u anda garantisi 2019 sonuna kadar g繹z羹k羹yor, darksilence 覺n dedii gibi seri numaras覺n覺 girdikten sonra geri kalan yerler otomatik doldu, isim soyad vs giriliyor birde al覺nan yeri soruyor. se癟enekler aras覺nda tempus yok (sat覺 ofisi olmad覺覺 i癟indir diye tahmin ediyorum) herhangi bir bayi se癟imi yaparak sonland覺rd覺m ben onay verdi.
Kullan覺c覺 avatar覺
Shinigami

Kay覺t: 02 Haz 2012, 12:10

Mesaj o2o » 21 Kas 2016, 09:43

Shinigami yazd覺:ben kay覺t yapt覺m u anda garantisi 2019 sonuna kadar g繹z羹k羹yor, darksilence 覺n dedii gibi seri numaras覺n覺 girdikten sonra geri kalan yerler otomatik doldu, isim soyad vs giriliyor birde al覺nan yeri soruyor. se癟enekler aras覺nda tempus yok (sat覺 ofisi olmad覺覺 i癟indir diye tahmin ediyorum) herhangi bir bayi se癟imi yaparak sonland覺rd覺m ben onay verdi.

Seri numaras覺 k覺sm覺na 7653XXX girilmi olmam覺...
Birde kasan覺n arkas覺nda yer alan 35xxxxx numara 35'den sonra - iareti olmadan girilmi yine olmam覺. Anlamad覺m gitti.
Kullan覺c覺 avatar覺
o2o

Mesaj Bora71 » 21 Kas 2016, 09:59

Garanti kart覺n覺n 羹zerindeki seri numaras覺n覺 girince sat覺nalma tarihi otomatik 癟覺kt覺. Ama ben de bayiye tak覺ld覺m, Tempus sistemde g繹z羹km羹yor, baka bir bayi de se癟medin ne olur nolmaz diye, Tempus'u arad覺m, durumu ilettim. Bir ka癟 kii yapm覺 bize e-mail geldi, ancak bir bakt覺ral覺m dediler, ben de bir daha bakamad覺m..
Kullan覺c覺 avatar覺
Bora71

Ya: 52
Kay覺t: 20 Ara 2012, 14:49

Mesaj khef » 21 Kas 2016, 13:19

Aa覺da belirtilen numaralar girildiinde bilgiler 癟覺k覺yor. Fakat bayi se癟iminde uygun bir yer olmad覺覺 i癟in hen羹z kay覺t yapmad覺m. Tempus yak覺n zamanda bilgi verecektir. :thumbup:

"nemli not: Bu b繹l羹mde sadece Oris saatlerini bulabilirsiniz. Mevcut koleksiyon yada ariv saatler seri numaras覺 ile giri yapabilir ve garanti s羹resi uzat覺labilir! M羹teriler saatlerini MyOris'e kaydettirip 1 y覺l garanti uzatmadan yararlanabilirler. 襤ki y覺ldan 繹nce saat alanlar, extra garanti uzatma hakk覺na sahip deildir. Seri numaras覺 kasan覺n arkas覺nda yaz覺l覺r. Bu sizin saatinize 繹zeldir. L羹tfen sadece rakam basamaklar覺n覺 yaz覺n覺z, arada boluk olmadan 2811742 nemli: Limitli 羹retim Oris saatler farkl覺 seri numaralar覺na sahiptir. ilk 繹nce 4 haneli numaralar覺 girin 繹r. 7601 ( referans numaras覺ndan 繹r. 01 680 7601 6084) daha sonra limitli 羹retim numaras覺n覺n t羹m hanelerini 繹r. 001( genellikle kasa yan覺nda bulunur). bu kasada 7601001. eer seri numaran覺z覺 bulamaz ve kaydolmakta sorun yasarsan覺z l羹tfen bizimle e-mail ile iletiime ge癟in."
Kullan覺c覺 avatar覺
khef

Ya: 43
Kay覺t: 07 Mar 2014, 13:02

Mesaj o2o » 21 Kas 2016, 14:25

khef yazd覺:Aa覺da belirtilen numaralar girildiinde bilgiler 癟覺k覺yor. Fakat bayi se癟iminde uygun bir yer olmad覺覺 i癟in hen羹z kay覺t yapmad覺m. Tempus yak覺n zamanda bilgi verecektir. :thumbup:

"nemli not: Bu b繹l羹mde sadece Oris saatlerini bulabilirsiniz. Mevcut koleksiyon yada ariv saatler seri numaras覺 ile giri yapabilir ve garanti s羹resi uzat覺labilir! M羹teriler saatlerini MyOris'e kaydettirip 1 y覺l garanti uzatmadan yararlanabilirler. 襤ki y覺ldan 繹nce saat alanlar, extra garanti uzatma hakk覺na sahip deildir. Seri numaras覺 kasan覺n arkas覺nda yaz覺l覺r. Bu sizin saatinize 繹zeldir. L羹tfen sadece rakam basamaklar覺n覺 yaz覺n覺z, arada boluk olmadan 2811742 nemli: Limitli 羹retim Oris saatler farkl覺 seri numaralar覺na sahiptir. ilk 繹nce 4 haneli numaralar覺 girin 繹r. 7601 ( referans numaras覺ndan 繹r. 01 680 7601 6084) daha sonra limitli 羹retim numaras覺n覺n t羹m hanelerini 繹r. 001( genellikle kasa yan覺nda bulunur). bu kasada 7601001. eer seri numaran覺z覺 bulamaz ve kaydolmakta sorun yasarsan覺z l羹tfen bizimle e-mail ile iletiime ge癟in."

Yani:

7653XXX ( Burada XXX yerine limit numaras覺 gireceiz) seri numaras覺 k覺sm覺na denemiler fakat olmam覺. Bu yaz覺lmayacak m覺?
Kullan覺c覺 avatar覺
o2o

Sonraki

D繹n TSF Sohbet - Off Topic Discussion

Kimler 癟evrimi癟i

Bu forumu gezen kullan覺c覺lar: Hi癟 bir kay覺tl覺 kullan覺c覺 yok ve 36 misafir

TSF Partner Brands & Medias
Ancon
Arnold & Son
Ateliers deMonaco
Audemars Piguet
Badollet Geneve
Bell & Ross
Breitling
Chopard
Concord
Gucci
Hautlence
Hublot
Linde Werdelin
Maîtres du Temps
Manufacture Royale
Oris
Parmigiani Fleurier
Snyper Geneve
Steinhart
Watchonista

Facebook  Twitter  Instagram  Youtube  RSS Portal    |    Gallery    |    Blog    |     Advertise / Reklam / Contact      

All brand names and trademarks are the property of their respective owners