Steinhart Ödeme Sorunu

Forum Kurallarına Uygun Farklı Konular Üzerine Sohbet ve Paylaşımlar
Forum kuralları
Sevgili Üyeler Forum Kurallarında Tartışılması Uygun Olmadığı Belirtilen Konular Hakkında Bu Bölümde Paylaşım ve Fikir Bildirimi Yapmayınız. İnançlar, Politika, Fanatizm, Irkçılık Vb. İçeriklerde Konular Açmayınız. Ayrıca Kişisel Mahremiyet ve Ailesel Durumlarınızı İçeren Konuları Burada Paylaşmayınız. Birbirinize Saygılı Olunuz Lütfen.

Re: Steinhart Ödeme Sorunu

Mesaj Umutt » 18 Kas 2016, 22:28

mertotmen yazdı:Debit kart ile ödeme yapmıştım. İşin bir de öteki yanı var steinhart info çok kaçamak cevaplar veriyor. 400 kelimelik anlatım yapıyorum buna karşılık söyledikleri tek şey sizin paranızı biz almadık. E diyorum ödemeyi yaptım şayet yanlış bir şey olsaydı siteniz approved lamazdı diyorum cevap yok. Çok ilginç. Banka işini de biraz daha açabilir misiniz ?

Hocam bu işlemde muhtemelen valör söz konusu yani hesabınızdan çıkan para satıcı firma hesaplarına henüz girmemiş. Yurtdışı internet istesinden debit kart ile alışveriş konusuna yabancıyım ama muhtemelen sizin tl hesabınızdan , eur satış yapılarak karşı tarafa havale yapılmış gibi görünüyor. Bu işlem dediğim gibi valörlü bir işlem olabilir, size tavsiyem bankanız ile görüşüp ( debit kart hangi bankaya ait ise) swift mesajını isteyin. Eğer işleme dair swift oluşmamışsa ve sadece hesaptan çıktığını görüyorsanız valörü öğrenmeye çalışın.Steinhart dolandırıcılık yapacsk bir firma değil, Ben sorununuzun bir kaç gün içinde çözüleceğini düşünüyorum müsterih olun.

Sent from my iPad using Tapatalk
Kullanıcı avatarı
Umutt

Re: Steinhart Ödeme Sorunu

Mesaj darksilence » 18 Kas 2016, 22:29

mertotmen yazdı:Debit kart ile ödeme yapmıştım. İşin bir de öteki yanı var steinhart info çok kaçamak cevaplar veriyor. 400 kelimelik anlatım yapıyorum buna karşılık söyledikleri tek şey sizin paranızı biz almadık. E diyorum ödemeyi yaptım şayet yanlış bir şey olsaydı siteniz approved lamazdı diyorum cevap yok. Çok ilginç. Banka işini de biraz daha açabilir misiniz ?

Buna benzer aynı mailleşmeyi USA Buck ile yapmıştım. Temsilcinin adı bile aklımda halen; Charice Speer!

Siz ne yazarsanız yazın gramerdeki bütün terimleri kullanın, TOEFL düzeyinde konuşun bizi anlamıyorlar! Bizim ağdalı türkçemizin hatta ve hatta aklımızdan geçen düşünce akışımızı çevirip anlatmaya kalkışın yine üstüne basa basa söylüyorum ANLAMIYORLAR... Ne dersek diyelim bizim anlattıklarımız onlara "Everything bud little little" gibi gidiyor.. Allah kolaylık versin.. İtalyanlar da böyle....
"As the Years Go Passing By..."
Kullanıcı avatarı
darksilence

Önceki

Dön TSF Sohbet - Off Topic Discussion

Kimler çevrimiçi

Bu forumu gezen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 20 misafir

TSF Partner Brands & Medias
Ancon
Arnold & Son
Ateliers deMonaco
Audemars Piguet
Badollet Geneve
Bell & Ross
Breitling
Chopard
Concord
Gucci
Hautlence
Hublot
Linde Werdelin
Maîtres du Temps
Manufacture Royale
Oris
Parmigiani Fleurier
Snyper Geneve
Steinhart
Watchonista

Facebook  Twitter  Instagram  Youtube  RSS Portal    |    Gallery    |    Blog    |     Advertise / Reklam / Contact      

All brand names and trademarks are the property of their respective owners