Oris TSF Edition ve Bana Yaatt覺覺

Forum Kurallar覺na Uygun Farkl覺 Konular zerine Sohbet ve Payla覺mlar
Forum kurallar覺
Sevgili yeler Forum Kurallar覺nda Tart覺覺lmas覺 Uygun Olmad覺覺 Belirtilen Konular Hakk覺nda Bu B繹l羹mde Payla覺m ve Fikir Bildirimi Yapmay覺n覺z. 襤nan癟lar, Politika, Fanatizm, Irk癟覺l覺k Vb. 襤癟eriklerde Konular A癟may覺n覺z. Ayr覺ca Kiisel Mahremiyet ve Ailesel Durumlar覺n覺z覺 襤癟eren Konular覺 Burada Paylamay覺n覺z. Birbirinize Sayg覺l覺 Olunuz L羹tfen.

Re: Oris TSF Edition ve Bana Yaatt覺覺

Mesaj drkuthan » 17 Kas 2016, 22:24

G繹z羹nden ya gelmeyen boaz覺 d羹羹mlenmeyen olmam覺t覺r ama inan覺n hikayenizi okurken sizin kadar h羹z羹nlendim ve sonras覺nda sizin kadar sevindim

Allah kimseye dert verip derman aratmas覺n, herey hepimizin g繹nl羹nce olsun 襤nallah
Kullan覺c覺 avatar覺
drkuthan

Kay覺t: 07 Kas 2016, 20:52

Mesaj fsinan » 18 Kas 2016, 09:09

Halden anlamayacak, d羹zg羹n, dingin, kaliteli insanlar olmasan覺z duygular覺m覺 paylamazd覺m zaten. Bu forumun bir kat覺l覺mc覺s覺 olmaktan 癟ok memnunum. Saolun tekrar, hepinize teekk羹rler. Allah raz覺 olsun iyi dileklerini iletenlerden, ben de iyilikler diliyorum.
"Money has no owners, has spenders". -Omar嚜
Kullan覺c覺 avatar覺
fsinan

Ya: 43
Kay覺t: 11 Mar 2010, 17:35

Mesaj darksilence » 18 Kas 2016, 23:36

Saatin bende de manevi y羹k羹 癟ok fazlad覺r. Elimde hangi saat olursa olsun oluma b覺rakabileceim manevi bir deer olucak (k覺ymetini bilirse tabi).

Anlatt覺klar覺n覺z 癟ok anlam y羹kl羹.. Keke boanmak son 癟are olsayd覺 diyicem ama ya覺n覺z itibariyle son 癟are olmutur eminim. ocuunuz i癟in biraz zor d繹nemler olucak ama... amas覺 ama oluyor ite... k覺saca hayat...

Ben bile mlm'nin dedii gibi g羹nde 3 defa a癟 karn覺na s羹rekli boan覺yoruz hep.. :D Sonras覺nda ba覺m覺 癟evirip bak覺yorum ki daha 4 ya覺nda 癟ocuum var. Bu k繹t羹l羹羹 ona yapmaya hakk覺m(覺m覺z) yok diyorum sonra ve yumuuyorum(imdilik)... sab覺r diyorum hep... olum i癟in... dedim ya hayat bu her y繹nden s覺nan覺yoruz... Allah sab覺rlar versin... Saatiniz i癟inde hay覺rl覺 olsun... k覺z覺n覺z i癟inde g羹zel bir gelecek diliyorum...Sevgiler, sayg覺lar....
"As the Years Go Passing By..."
Kullan覺c覺 avatar覺
darksilence

Ya: 36
Kay覺t: 24 Au 2012, 13:09

Mesaj Umutt » 19 Kas 2016, 07:09

stad 癟ok i癟ten ve duygu y羹kl羹 bir payla覺m olmu, hikayenin mutlu sonla bitmesine 癟ok sevindim. Allah size k覺z覺n覺zla birlikte bir 繹m羹r mutlu sal覺kl覺 hay覺rl覺 bir 繹m羹r nasip etsin.. Hayat覺n覺za anlam katan bu saatin bir hayat boyu g羹zel zamanlar g繹stermesi dileiyle..

Tapatalk kullanarak iPad arac覺l覺覺yla g繹nderildi
Kullan覺c覺 avatar覺
Umutt

Kay覺t: 01 Oca 2011, 23:13

Mesaj sedir » 19 Kas 2016, 07:22

B繹yle bir yaz覺 daha yoktur forumda.
Saatler... Manevi deeri ... Bu gibi eyler hep yaz覺l覺rd覺 da soyut olurdu anlat覺lanlar. Burada saate 繹yle bir hat覺ra y羹klemisiniz ki... Allah size ve evlad覺n覺za sal覺k ve mutluluk versin.

... ha bu arada, saati de g羹le g羹le, zevkle kullan覺n tabii ki.
Vakit nakittir.
Kullan覺c覺 avatar覺
sedir

Ya: 56
Kay覺t: 07 Nis 2010, 21:03

Mesaj kilimanjaro » 19 Kas 2016, 11:02

Boand覺覺m zaman hi癟 羹z羹lmedim sadece yeni bir hayata balaman覺n zorluklar覺n覺 癟ektim k覺sa bir s羹re.Yaln覺zca boand覺覺m覺 duyanlar覺n 癟ok 羹z羹ld羹k vah vah demesine k覺zd覺m i癟ten i癟e.Yahu 繹l羹m deil ki boanmak hatta iki taraf i癟inde birlikte yaaman覺n koullar覺 ortadan kalm覺t覺r ki insanlar buna karar vermilerdir ne g羹zel ite herkes yeni bir hayat kuracakt覺r.
Birde balang覺癟ta k覺z覺m i癟in devam edeyim diye d羹羹nm羹t羹m.Sonra dedim ki k覺z覺m 18 ya覺na geldiinde , ve ben hala evli kalm覺ken , diyelim ki onunla bir tart覺ma yaad覺m ve ona dedim ki ben bu evlilii bug羹ne kadar senin i癟in s羹rd羹rd羹m , bu hayata katland覺m.Bana eminim ki unu diyecekti : baba boansayd覺n bu senin hayat覺n .... ve 癟ocuk hakl覺 olurdu elbette.

imdi ben , k覺z覺m ve annesi mutlu mesut ya覺yoruz.

Bir tek 繹l羹m hayat覺n sonudur , boanmak ise yeni bir balang覺癟
Ne kadar farkl覺 olursa olsun, sana ait olmayana tenezz羹l etme , ve ne kadar basit olursa olsun senin olandan asla vazge癟me

Ernesto Che GUEVARA
Kullan覺c覺 avatar覺
kilimanjaro

Ya: 45
Kay覺t: 15 Eki 2014, 21:43

Mesaj fsinan » 20 Kas 2016, 01:06

Saolun arkadalar, insan kar覺dakinin anlayabildii kadar kendini anlatabilir. KAL襤TEL襤 insanlar olduunuzu bildiim i癟in paylam覺t覺m.

K覺z覺m bu arada saate bay覺ld覺, numaras覺n覺 ve sebebini anlatt覺m. G繹zleri doldu, 7 ya覺nda ama maallah o da benim gibi duygusal :D :thumbup:
Kullan覺c覺 avatar覺
fsinan

Mesaj fsinan » 20 Kas 2016, 01:09

darksilence yazd覺:Saatin bende de manevi y羹k羹 癟ok fazlad覺r. Elimde hangi saat olursa olsun oluma b覺rakabileceim manevi bir deer olucak (k覺ymetini bilirse tabi).

Anlatt覺klar覺n覺z 癟ok anlam y羹kl羹.. Keke boanmak son 癟are olsayd覺 diyicem ama ya覺n覺z itibariyle son 癟are olmutur eminim. ocuunuz i癟in biraz zor d繹nemler olucak ama... amas覺 ama oluyor ite... k覺saca hayat...

Ben bile mlm'nin dedii gibi g羹nde 3 defa a癟 karn覺na s羹rekli boan覺yoruz hep.. :D Sonras覺nda ba覺m覺 癟evirip bak覺yorum ki daha 4 ya覺nda 癟ocuum var. Bu k繹t羹l羹羹 ona yapmaya hakk覺m(覺m覺z) yok diyorum sonra ve yumuuyorum(imdilik)... sab覺r diyorum hep... olum i癟in... dedim ya hayat bu her y繹nden s覺nan覺yoruz... Allah sab覺rlar versin... Saatiniz i癟inde hay覺rl覺 olsun... k覺z覺n覺z i癟inde g羹zel bir gelecek diliyorum...Sevgiler, sayg覺lar....

4 ya覺ndaki evlad覺n覺za yapabileceiniz en b羹y羹k k繹t羹l羹k huzursuz ortamda b羹y羹mesi. Emin olun, 癟ocuk sevgi ve ilgiyi evlilik kurumundan deil, anne ve babas覺ndan al覺r. Tabii boanmay覺n, ama huzur ortam覺 olsun, onu demek istedim, hereyin ba覺 sal覺k, bo iler bunlar.
Kullan覺c覺 avatar覺
fsinan

Mesaj utabev » 21 Kas 2016, 02:24

fsinan , ite senin gibi g羹zel kalpli insanlar覺n bu forumda b羹y羹k bir 癟ounluk olduunu bildiim i癟in bu forumday覺m...
Ne kadar duygu dolu,ne kadar samimi c羹mleler..G羹le g羹le kullan覺n saatinizi.襤nallah evlad覺n覺z覺n evlad覺nada kullanmak nasip olsun.. :thumbup:
"Her ey bir nedenle olur. Eer olmuyorsa onun da bir nedeni vard覺r."
/Arnon Grunberg/
Kullan覺c覺 avatar覺
utabev

Ya: 52
Kay覺t: 24 ub 2012, 04:41

Mesaj fsinan » 21 Kas 2016, 09:22

Saolun :D
Kullan覺c覺 avatar覺
fsinan

Mesaj retrograde » 31 Ara 2016, 10:36

Saatin bir hikayesi olmas覺 ona 癟ok daha b羹y羹k anlamlar katiyor. Mutlu g羹nleriniz olsun k覺z覺n覺z ile birlikte.

'El-farah seb'ate eyy璽m vel huzn t羶l羹l 繹mr'
Kullan覺c覺 avatar覺
retrograde

Ya: 31
Kay覺t: 01 Ara 2011, 17:56

Mesaj eneftci » 02 May 2017, 15:22

癟ok g羹zel bir hikaye k覺z覺n覺z erikin bir birey olduunda eminim bu yaz覺y覺 tesad羹fen okursa Ona ne kadar 癟ok deer verdiinizi daha iyi anlar.
Kullan覺c覺 avatar覺
eneftci

Kay覺t: 16 Eki 2016, 23:10

ncekiSonraki

D繹n TSF Sohbet - Off Topic Discussion

Kimler 癟evrimi癟i

Bu forumu gezen kullan覺c覺lar: Hi癟 bir kay覺tl覺 kullan覺c覺 yok ve 9 misafir

TSF Partner Brands & Medias
Ancon
Arnold & Son
Ateliers deMonaco
Audemars Piguet
Badollet Geneve
Bell & Ross
Breitling
Chopard
Concord
Gucci
Hautlence
Hublot
Linde Werdelin
Maîtres du Temps
Manufacture Royale
Oris
Parmigiani Fleurier
Snyper Geneve
Steinhart
Watchonista

Facebook  Twitter  Instagram  Youtube  RSS Portal    |    Gallery    |    Blog    |     Advertise / Reklam / Contact      

All brand names and trademarks are the property of their respective owners