Oris TSF Edition ve Bana Yaşattığı

Forum Kurallarına Uygun Farklı Konular Üzerine Sohbet ve Paylaşımlar
Forum kuralları
Sevgili Üyeler Forum Kurallarında Tartışılması Uygun Olmadığı Belirtilen Konular Hakkında Bu Bölümde Paylaşım ve Fikir Bildirimi Yapmayınız. İnançlar, Politika, Fanatizm, Irkçılık Vb. İçeriklerde Konular Açmayınız. Ayrıca Kişisel Mahremiyet ve Ailesel Durumlarınızı İçeren Konuları Burada Paylaşmayınız. Birbirinize Saygılı Olunuz Lütfen.

Re: Oris TSF Edition ve Bana Yaşattığı

Mesaj drkuthan » 17 Kas 2016, 22:24

Gözünden yaş gelmeyen boğazı düğümlenmeyen olmamıştır ama inanın hikayenizi okurken sizin kadar hüzünlendim ve sonrasında sizin kadar sevindim

Allah kimseye dert verip derman aratmasın, herşey hepimizin gönlünce olsun İnşallah
Kullanıcı avatarı
drkuthan

Mesaj fsinan » 18 Kas 2016, 09:09

Halden anlamayacak, düzgün, dingin, kaliteli insanlar olmasanız duygularımı paylaşmazdım zaten. Bu forumun bir katılımcısı olmaktan çok memnunum. Sağolun tekrar, hepinize teşekkürler. Allah razı olsun iyi dileklerini iletenlerden, ben de iyilikler diliyorum.
"Money has no owners, has spenders". -Omar
Kullanıcı avatarı
fsinan

Mesaj darksilence » 18 Kas 2016, 23:36

Saatin bende de manevi yükü çok fazladır. Elimde hangi saat olursa olsun oğluma bırakabileceğim manevi bir değer olucak (kıymetini bilirse tabi).

Anlattıklarınız çok anlam yüklü.. Keşke boşanmak son çare olsaydı diyicem ama yaşınız itibariyle son çare olmuştur eminim. Çocuğunuz için biraz zor dönemler olucak ama... aması ama oluyor işte... kısaca hayat...

Ben bile mlm'nin dediği gibi günde 3 defa aç karnına sürekli boşanıyoruz hep.. :D Sonrasında başımı çevirip bakıyorum ki daha 4 yaşında çocuğum var. Bu kötülüğü ona yapmaya hakkım(ımız) yok diyorum sonra ve yumuşuyorum(şimdilik)... sabır diyorum hep... oğlum için... dedim ya hayat bu her yönden sınanıyoruz... Allah sabırlar versin... Saatiniz içinde hayırlı olsun... kızınız içinde güzel bir gelecek diliyorum...Sevgiler, saygılar....
"As the Years Go Passing By..."
Kullanıcı avatarı
darksilence

Mesaj Umutt » 19 Kas 2016, 07:09

Üstad çok içten ve duygu yüklü bir paylaşım olmuş, hikayenin mutlu sonla bitmesine çok sevindim. Allah size kızınızla birlikte bir ömür mutlu sağlıklı hayırlı bir ömür nasip etsin.. Hayatınıza anlam katan bu saatin bir hayat boyu güzel zamanlar göstermesi dileğiyle..

Tapatalk kullanarak iPad aracılığıyla gönderildi
Kullanıcı avatarı
Umutt

Mesaj sedir » 19 Kas 2016, 07:22

Böyle bir yazı daha yoktur forumda.
Saatler... Manevi değeri ... Bu gibi şeyler hep yazılırdı da soyut olurdu anlatılanlar. Burada saate öyle bir hatıra yüklemişsiniz ki... Allah size ve evladınıza sağlık ve mutluluk versin.

... ha bu arada, saati de güle güle, zevkle kullanın tabii ki.
Vakit nakittir.
Kullanıcı avatarı
sedir

Mesaj kilimanjaro » 19 Kas 2016, 11:02

Boşandığım zaman hiç üzülmedim sadece yeni bir hayata başlamanın zorluklarını çektim kısa bir süre.Yalnızca boşandığımı duyanların çok üzüldük vah vah demesine kızdım içten içe.Yahu ölüm değil ki boşanmak hatta iki taraf içinde birlikte yaşamanın koşulları ortadan kalmıştır ki insanlar buna karar vermişlerdir ne güzel işte herkes yeni bir hayat kuracaktır.
Birde başlangıçta kızım için devam edeyim diye düşünmüştüm.Sonra dedim ki kızım 18 yaşına geldiğinde , ve ben hala evli kalmışken , diyelim ki onunla bir tartışma yaşadım ve ona dedim ki ben bu evliliği bugüne kadar senin için sürdürdüm , bu hayata katlandım.Bana eminim ki şunu diyecekti : baba boşansaydın bu senin hayatın .... ve çocuk haklı olurdu elbette.

Şimdi ben , kızım ve annesi mutlu mesut yaşıyoruz.

Bir tek ölüm hayatın sonudur , boşanmak ise yeni bir başlangıç
Ne kadar farklı olursa olsun, sana ait olmayana tenezzül etme , ve ne kadar basit olursa olsun senin olandan asla vazgeçme

Ernesto Che GUEVARA
Kullanıcı avatarı
kilimanjaro

Mesaj fsinan » 20 Kas 2016, 01:06

Sağolun arkadaşlar, insan karşıdakinin anlayabildiği kadar kendini anlatabilir. KALİTELİ insanlar olduğunuzu bildiğim için paylaşmıştım.

Kızım bu arada saate bayıldı, numarasını ve sebebini anlattım. Gözleri doldu, 7 yaşında ama maşallah o da benim gibi duygusal :D :thumbup:
Kullanıcı avatarı
fsinan

Mesaj fsinan » 20 Kas 2016, 01:09

darksilence yazdı:Saatin bende de manevi yükü çok fazladır. Elimde hangi saat olursa olsun oğluma bırakabileceğim manevi bir değer olucak (kıymetini bilirse tabi).

Anlattıklarınız çok anlam yüklü.. Keşke boşanmak son çare olsaydı diyicem ama yaşınız itibariyle son çare olmuştur eminim. Çocuğunuz için biraz zor dönemler olucak ama... aması ama oluyor işte... kısaca hayat...

Ben bile mlm'nin dediği gibi günde 3 defa aç karnına sürekli boşanıyoruz hep.. :D Sonrasında başımı çevirip bakıyorum ki daha 4 yaşında çocuğum var. Bu kötülüğü ona yapmaya hakkım(ımız) yok diyorum sonra ve yumuşuyorum(şimdilik)... sabır diyorum hep... oğlum için... dedim ya hayat bu her yönden sınanıyoruz... Allah sabırlar versin... Saatiniz içinde hayırlı olsun... kızınız içinde güzel bir gelecek diliyorum...Sevgiler, saygılar....

4 yaşındaki evladınıza yapabileceğiniz en büyük kötülük huzursuz ortamda büyümesi. Emin olun, çocuk sevgi ve ilgiyi evlilik kurumundan değil, anne ve babasından alır. Tabii boşanmayın, ama huzur ortamı olsun, onu demek istedim, herşeyin başı sağlık, boş işler bunlar.
Kullanıcı avatarı
fsinan

ÖncekiSonraki

Dön TSF Sohbet - Off Topic Discussion

Kimler çevrimiçi

Bu forumu gezen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 11 misafir

TSF Partner Brands & Medias
Ancon
Arnold & Son
Ateliers deMonaco
Audemars Piguet
Badollet Geneve
Bell & Ross
Breitling
Chopard
Concord
Gucci
Hautlence
Hublot
Linde Werdelin
Maîtres du Temps
Manufacture Royale
Oris
Parmigiani Fleurier
Snyper Geneve
Steinhart
Watchonista

Facebook  Twitter  Instagram  Youtube  RSS Portal    |    Gallery    |    Blog    |     Advertise / Reklam / Contact      

All brand names and trademarks are the property of their respective owners