Cep Telefonu Tavsiyesi

Forum Kurallarına Uygun Farklı Konular Üzerine Sohbet ve Paylaşımlar
Forum kuralları
Sevgili Üyeler Forum Kurallarında Tartışılması Uygun Olmadığı Belirtilen Konular Hakkında Bu Bölümde Paylaşım ve Fikir Bildirimi Yapmayınız. İnançlar, Politika, Fanatizm, Irkçılık Vb. İçeriklerde Konular Açmayınız. Ayrıca Kişisel Mahremiyet ve Ailesel Durumlarınızı İçeren Konuları Burada Paylaşmayınız. Birbirinize Saygılı Olunuz Lütfen.

Re: Cep Telefonu Tavsiyesi

Mesaj Shinigami » 21 Eyl 2016, 18:18

Oneplus one ı yaklaşık 2 yıldır kullanıyorum. Şu güne kadar en ufak sıkıntı yasatmadi, aldığımda flagship olarak tabir edilen bütün modellerdeki aynı özellikleri neredeyse yarı fiyatına sunuyordu yine aynı şekilde oneplus 3 modelinin de öyle olduğunu tahmin ediyorum. Yurtdışından gelen giden olursa özellikle tavsiye ederim. Kendi uzerinde en stabili mod olarak kabul edilen cyanogenmod ile geliyor ve devamlı bu model üzerinden güncelleme yayınlanıyor.
Kullanıcı avatarı
Shinigami

Mesaj mGundogdu » 21 Eyl 2016, 18:39

mi5 şu an piyasadaki fiyat performans endeksinde bence 1. sırada
PUHU Leather Goods
Kullanıcı avatarı
mGundogdu

Mesaj Fatih28 » 21 Eyl 2016, 19:58

Yaklaşık 6 seneden beri iphone kullanıyorum, şu anda 6 plus 64 gb var.
Açıkçası benim Apple tercih sebebim işletim sisteminin çok güvenlikli olması virüslü maili acamaya çalışsanız bile açmiyor, eger cok fazla mail trafiginiz varsa kullanimi en kolay telefon [emoji336] budur[emoji1303][emoji1303]

Sent from my iPhone using Tapatalk
Kullanıcı avatarı
Fatih28

Mesaj Khan » 21 Eyl 2016, 20:19

mGundogdu yazdı:mi5 şu an piyasadaki fiyat performans endeksinde bence 1. sırada

+1
God is good! Eski Kullanıcı Adı Nethuistr
Kullanıcı avatarı
Khan

Mesaj kethuda57 » 21 Eyl 2016, 20:25

Kullanım kolaylığı açısından en rahatı lg telefonlar bence. Ama çabuk arızalanıyorlar. Lg g2 yi çok severek kullanıyordum ancak 2. Defa ekran gidince lg den vazgeçmek zorunda kaldım. Kardeşim ve eşi lgg4 aldılar onlar da arızalarla uğraşıyorlar.
Güvenlik problemi de cabası. Kredi kartımdan bilgim dışı android uygulamasıs 400 liralık ödeme çekilmişti. Telefonda banka uygulaması vardı. Hala iphone 4 kullanan insanları görünce ve evde 4 senedir sorunsuz kullandığımız ipadi görünce artık bırak dedim androidi.

İphone 6 aldım 8-9 aydır kullanıyorum sorunsuzca. Hala lg g2 nin kullanım rahatlığını arıyorum kabul ediyorum ama artık iphonedan saşmam diyorum....
Senin kuşların olurdu mevsimi yolculuklara çağıran...
İnstagram : kethuda57
Kullanıcı avatarı
kethuda57

Mesaj kiwi21 » 21 Eyl 2016, 21:19

Bir kac xiaomi onerisi gelmis Mert. Eger ki ayni kaliteye daha dusuk fiyatlarla sahip olmak istiyorum diyorsan en azindan bi goz at Xiaomi'ye.
https://instagram.com/kiwiwatch
Kullanıcı avatarı
kiwi21

Mesaj vtechno » 21 Eyl 2016, 21:28

Saf android deneyimi istiyorsaniz nexux cihazlara bakmanızı tavsiye ederim. Türkiye pazarına çok girmeyen modeller fakat, ben android yazilim root vs gibi şeylerle çok ilgilendigim için (power user dedikleri mevzu) kesinlikle kullanmak isterim. Şuan note4 kullaniyorum. Gelecekteki telefonum ne olur derseniz yine note serisi olur. Nedenim ise developer ve rom yapan ekiplerin çok tercih ettigi ve root denen olayin en basit yapildigi cihazlar samsunglar.

SM-N910C cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
Kullanıcı avatarı
vtechno

Mesaj Maybek » 21 Eyl 2016, 21:53

Ben boyutundan ve saglamligindn dolayi asla 5s 5 veya se den sasmam

Sent from my SM-G900FQ using Tapatalk
Kullanıcı avatarı
Maybek

ÖncekiSonraki

Dön TSF Sohbet - Off Topic Discussion

Kimler çevrimiçi

Bu forumu gezen kullanıcılar: Majestic-12 [Bot] ve 27 misafir

TSF Partner Brands & Medias
Ancon
Arnold & Son
Ateliers deMonaco
Audemars Piguet
Badollet Geneve
Bell & Ross
Breitling
Chopard
Concord
Gucci
Hautlence
Hublot
Linde Werdelin
Maîtres du Temps
Manufacture Royale
Oris
Parmigiani Fleurier
Snyper Geneve
Steinhart
Watchonista

Facebook  Twitter  Instagram  Youtube  RSS Portal    |    Gallery    |    Blog    |     Advertise / Reklam / Contact      

All brand names and trademarks are the property of their respective owners