Cep Telefonu Tavsiyesi

Forum Kurallarına Uygun Farklı Konular Üzerine Sohbet ve Paylaşımlar
Forum kuralları
Sevgili Üyeler Forum Kurallarında Tartışılması Uygun Olmadığı Belirtilen Konular Hakkında Bu Bölümde Paylaşım ve Fikir Bildirimi Yapmayınız. İnançlar, Politika, Fanatizm, Irkçılık Vb. İçeriklerde Konular Açmayınız. Ayrıca Kişisel Mahremiyet ve Ailesel Durumlarınızı İçeren Konuları Burada Paylaşmayınız. Birbirinize Saygılı Olunuz Lütfen.

Re: Cep Telefonu Tavsiyesi

Mesaj MertYe » 20 Eki 2016, 15:42

o2o yazdı:Mert Abi telefon teknolojisine uzağım ancak yaklaşık son 1 aydır uçakta ''S7 ler uçuş boyunca tamamen kapalı olacak'' anonsu duyduktan sonra BENCE S7 direk elenir.Samsung olacaksa da samsung s7 hariç hangi modeli varsa o olmalı bence.

Bildiğim kadariyla o S7 değil Note 7 için geçerli sadece
Kullanıcı avatarı
MertYe

Mesaj batamer » 23 Eki 2016, 08:10

iPhone 7 için de tıslama benzeri bir ses geliyor şikayetleri varmış ve yazılım ile düzeltilemeyecek, hardware sorunu olduğu söyleniyor.

Sent from my iPad using Tapatalk
Kullanıcı avatarı
batamer

Mesaj aokyy » 23 Eki 2016, 13:25

Şimdiye kadarki gözlemim sonu S ile bitmeyen iphone'lar maalesef kötü. 3S, 4S, 5S ve 6S modelleri 3, 4, 5 ve 6 modellerine göre çok daha üstün olarak geliyor. O yüzden 7 yerine 6S daha iyi benim gözümde.

HTC insanlarda pek görülmediğinden kullanılacak bir modeli zaten limited gibi benim gözümde. HTC 10 ise gerçekten olmuş bir telefon. İncelediğim kadarıyla ses kalitesi harika.

Sony'nin son çıkan telefonları güzel fakat aşırı pahalı olduğu kanaatindeyim.

LG son ürünleriyle pek dikiş tutturamadı.

Benim en sevmediğim husus uygulamaların kullanıcıdan istediği izinler. Bir bankacılık uygulamasının telefon rehberime erişmesini, dandik bir klavye uygulamasının fotoğraf makineme erişmesini, saçma sapan bir oyunun mesajlarıma erişmesini ya da hiçbir şeyle alakası olmayan el feneri uygulamasının ses kaydına erişmesini rahatsız edici buluyorum. Şuna erişebilsin buna erişemesin şeklinde bir seçenek yok. Ya hepsini kabul edip uygulamayı yüklemem ya da toptan vazgeçmem gerekiyor. Androidde en azından hangi izinlerin istendiği bildiriliyor fakat İOS'ta o da yok. İOS'a da öylesine güveniyoruz. Ne kadar güvenilir Allah bilir.

Reklam gibi olmasın sadece bilgi için yazıyorum Huaweinin yazılımında izin yöneticisi var ve bu izin yöneticisi rehbere, mesajlara, çağrı kaydına, konuma, takvime erişmek isteyen uygulamaları kullanıcıya soruyor. Artık ne kadar gerçekçi onu bilemiyorum tabi.

Bunun yanında ben de bu aralar aynı araştırmayı yapıyorum ve tercihimi büyük ihtimalle Huawei P9'dan yana kullanacağım. Gayet güzel bir cihaz.
Kullanıcı avatarı
aokyy

Önceki

Dön TSF Sohbet - Off Topic Discussion

Kimler çevrimiçi

Bu forumu gezen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 40 misafir

TSF Partner Brands & Medias
Ancon
Arnold & Son
Ateliers deMonaco
Audemars Piguet
Badollet Geneve
Bell & Ross
Breitling
Chopard
Concord
Gucci
Hautlence
Hublot
Linde Werdelin
Maîtres du Temps
Manufacture Royale
Oris
Parmigiani Fleurier
Snyper Geneve
Steinhart
Watchonista

Facebook  Twitter  Instagram  Youtube  RSS Portal    |    Gallery    |    Blog    |     Advertise / Reklam / Contact      

All brand names and trademarks are the property of their respective owners