Kulaklık Tavsiyesi

Forum Kurallarına Uygun Farklı Konular Üzerine Sohbet ve Paylaşımlar
Forum kuralları
Sevgili Üyeler Forum Kurallarında Tartışılması Uygun Olmadığı Belirtilen Konular Hakkında Bu Bölümde Paylaşım ve Fikir Bildirimi Yapmayınız. İnançlar, Politika, Fanatizm, Irkçılık Vb. İçeriklerde Konular Açmayınız. Ayrıca Kişisel Mahremiyet ve Ailesel Durumlarınızı İçeren Konuları Burada Paylaşmayınız. Birbirinize Saygılı Olunuz Lütfen.

Kulaklık Tavsiyesi

Mesaj MertYe » 05 Mar 2016, 23:39

Merhabalar,

Önceden sahip olduğum Powerbeats kulaklıklarıma kardeşim tarafından el konulup (muhtemelen kayboldu bile) geri geleceğine dair ümidim kalmamasından dolayı yeni bir kulaklık arayışına girdim. Almışken iyi bir kulaklık almak istiyorum. Halihazırda evde Beats Studio ve Razer'ın oyuncu kulaklıkları mevcut ama bunlar kulaküstü kulaklık olarak geçtikleri için aradığım tarzda değiller. Genel olarak spor yaparken ve dışarıda kullanma amacıyla bir kulaklık almak istiyorum.

Siz değerli forum üyelerinin yorumları benim için önemli şayet herkes herşeyden baya bir anlıyor forumda. Öncelikli amaç en az parayla bu işin içinden çıkabilmek Powerbeats'leri ben Ingiltere'den bir mağazanın indiriminden almıştım mağaza kapanıyor diye 230 lira civarı bir fiyattı 2 sene önce. Şimdi için yine 300-350 lira seviyelerini mümkünse geçmeden güzel bir kulaklık almak istiyorum. İnanılmaz iyi bunu al diyebileceğiniz bişeyler olursa bütçe esneyebilir :D

Bütçe esneyebilir derken bir Clk olmadığımı hatırlatırım. Beolab 5 biraz sert geldi hala etkisinden çıkamadım ben açıkçası :lol:
Kullanıcı avatarı
MertYe

Re: Kulaklık Tavsiyesi

Mesaj MertYe » 05 Mar 2016, 23:47

Bu arada eskiden Ludacris SL99 kulakiçi kulaklıkları kullanıyordum. Onu kendim kaybetmiştim gayet mutluyduk. Şu an sanırım markanın kapanmasından dolayı indirimede girmişler normalde ben 100 dolara almıştım dolar 2 lira bile değilken o kadar eskiden yani şimdi 55 dolar olmuş benim kullandığım model. Birde wireless bir model var görünümüde hoşuma gitti fakat bluetooth bir kulaklık kullanmadım daha önce sizce artı eksileri nelerdir acaba.

Bluetooth kulaklık:

http://www.amazon.com/Soul-Ludacris-RUN ... y+ludacris

Edit: Ürünün Türkiye'ye kargosu yokmuş :(
Kullanıcı avatarı
MertYe

Mesaj eraslani » 05 Mar 2016, 23:51

Mert kulaklık deyince ben bose öneririm. Yıllardır kullandığım qc1 model kulaklığımdan hiç vazgeçemedim. Kablosu kadayıf oldu daha kullanıyorum. Noise cancelling özelliği olan bir model alırsan zevkle kullanacağından eminim.
Kullanıcı avatarı
eraslani

Kulaklık Tavsiyesi

Mesaj murat0431 » 06 Mar 2016, 00:03

Jaybird bluebuds x ve jaybird bluebuds x2 spor için tavsiye ederim ve o fiyat aralığında daha iyi bir wireless seçenek olduğunu düşünmüyorum spor için.Kullanan herkes oldukça memnun.Tabi siz yine de incelemelerine bakın[emoji6]
Kullanıcı avatarı
murat0431

Mesaj Clk » 06 Mar 2016, 03:04

eraslani yazdı:Mert kulaklık deyince ben bose öneririm. Yıllardır kullandığım qc1 model kulaklığımdan hiç vazgeçemedim. Kablosu kadayıf oldu daha kullanıyorum. Noise cancelling özelliği olan bir model alırsan zevkle kullanacağından eminim.

Bose Hi-Fi sistemlerde önerebilecegim bir marka degil ama kulaklik konusunda Eraslani'nin yorumuna sonuna kadar katiliyorum :thumbup:
TÜRK'üm!!! Ülkem TÜRKIYE CUMHURIYETI, bayragim TÜRK BAYRAGI ve milli icecegim RAKI'dir...
Kullanıcı avatarı
Clk

Mesaj murat2101 » 06 Mar 2016, 03:40

sennheiser cx 200 street ii
https://eksisozluk.com/sennheiser-cx-20 ... i--2126519

http://www.teknosa.com/urunler/11026050 ... ci-silikon

tabi beats i aratırmı aratmazmı bilemem ama fiyatı uygun 90tl

çayda bi gün bekledi,çıkartıp 1gün kuruttuktan sonra aynı performansla devam :)
Kullanıcı avatarı
murat2101

Mesaj MertYe » 06 Mar 2016, 03:44

Genel olarak amazon üzerinden yaptım araştırmalarımı. Türkiye'ye shipping olan ürünlere özellikle.

Bosenin 3i modelini çok beğendim yaşnız 179 + Tax olacak şekilde fiyatlandırma üzdü açıkçası

Resim

Diğeri ise 180 dolardan 48 dolara düşmüş olan + 5 dolar shipping ile Harman Kardon AE. Kullanıcı yorumları B&O'nun altında amazonda fakat uygun fiyatlı gümrüğe girmeyecek olması falan ciddi avantaj yarın satın alabilirim diye düşünüyorum bu kulaklığı. Herhangi bir ciddi olumsuz yorumu olan yoksa tabi :D

murat0431 Jaybirdler genel olarak 85 dolar üzeri fiyatlarıyla amazoonda gümrüğe takılma olayına maruz kalıyor ve ciddi olarak fiyat artışı oluyor diye eledim.

Eraslani, Clk ayrıca sizlerede çok teşekkürler. Bose iyi bir marka fakat fiyatlar biraz aradığım fiyat aralığının üzerinde diyelim :lol:

Resim
Kullanıcı avatarı
MertYe

Mesaj MertYe » 06 Mar 2016, 03:44

murat2101 yazdı:sennheiser cx 200 street ii
https://eksisozluk.com/sennheiser-cx-20 ... i--2126519

http://www.teknosa.com/urunler/11026050 ... ci-silikon

tabi beats i aratırmı aratmazmı bilemem ama fiyatı uygun 90tl

çayda bi gün bekledi,çıkartıp 1gün kuruttuktan sonra aynı performansla devam :)

Mesajınızı yeni gördüm bu kulaklığıda yarın ayrıca inceleyeceğim internet üzerindeki incelemelerde. Teşekkürler :champ:
Kullanıcı avatarı
MertYe

Sonraki

Dön TSF Sohbet - Off Topic Discussion

Kimler çevrimiçi

Bu forumu gezen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 57 misafir

TSF Partner Brands & Medias
Ancon
Arnold & Son
Ateliers deMonaco
Audemars Piguet
Badollet Geneve
Bell & Ross
Breitling
Chopard
Concord
Gucci
Hautlence
Hublot
Linde Werdelin
Maîtres du Temps
Manufacture Royale
Oris
Parmigiani Fleurier
Snyper Geneve
Steinhart
Watchonista

Facebook  Twitter  Instagram  Youtube  RSS Portal    |    Gallery    |    Blog    |     Advertise / Reklam / Contact      

All brand names and trademarks are the property of their respective owners