Temmuz Tayland Rotası

Forum Kurallarına Uygun Farklı Konular Üzerine Sohbet ve Paylaşımlar
Forum kuralları
Sevgili Üyeler Forum Kurallarında Tartışılması Uygun Olmadığı Belirtilen Konular Hakkında Bu Bölümde Paylaşım ve Fikir Bildirimi Yapmayınız. İnançlar, Politika, Fanatizm, Irkçılık Vb. İçeriklerde Konular Açmayınız. Ayrıca Kişisel Mahremiyet ve Ailesel Durumlarınızı İçeren Konuları Burada Paylaşmayınız. Birbirinize Saygılı Olunuz Lütfen.

Temmuz Tayland Rotası

Mesaj cagatay1903 » 16 Şub 2016, 13:49

Aslında temmuz sonu bayram tatiliyle yıllık iznimi birleştirerek eşimle Küba ya gitmeyi planlıyorduk ama promosyon biletler bize kalmadığından bu plan tutmadı ve şu anda rotamızı Tayland'a çevirmiş durumdayız.

2 temmuz yola çıkış 16 temmuz dönüş tatil aralığımız.

Ben daha önce Bangkok ve pattaya ya gitmiştim. Eşimin de Bangkok ü görmesini isterim Pattaya ya gerek yok.

Gezinin benim içinde ilginç olmasını sağlamak için aklımda Kamboçya siem reap var. Buna ilaveten Chang mai, phuket , koh samui aklımda olan yerler. Hepsini görmeye vakit yeter mi bilmiyorum ama bütçede önemli tabi.

Sizce bu yerleri görmek istesek gidiş sıralamamız Nasıl olmalı ? Önce Bangkok ardından changmai ardından siem reap ardından phuket ve hep uçak kullanarak tarzında bir ulaşım doğru olur mu ?
Kullanıcı avatarı
cagatay1903

Re: Temmuz Tayland Rotası

Mesaj cagatay1903 » 16 Şub 2016, 17:11

Yaptığım çalışmalar neticesinde son durum
İstanbul--> Bangkok 4 gün
Koh Samui 3 gün
Phuket 3 gğn
Chang Mai 3 gün
Bangkok -->İstanbul

Tüm yol + otel ikikişi toplam 8.000 TL (Temmuz Ayı Ölü Sezon sebebiyle)
Kullanıcı avatarı
cagatay1903

Mesaj noopass » 17 Şub 2016, 14:48

İyi yolculuklar abi :)
Kullanıcı avatarı
noopass

Mesaj cagatay1903 » 17 Şub 2016, 15:43

Teşekkür ederim :champ:

En azından planlamamı ve yaptıklarımı yazayım belki işine yarayan olur :thumbup:
Kullanıcı avatarı
cagatay1903

Mesaj Archimed » 17 Şub 2016, 17:06

Bence Tayland eşle gitmek için uygun bir yer olmayabilir. Maldivler Bali falan tamam da Tayland'da erkek erkeğe bir grupla veya hiç olmadı yanlız gitmek daha eğlenceli olabilir :lol: :lol:
Kullanıcı avatarı
Archimed

Mesaj cagatay1903 » 17 Şub 2016, 18:42

Bak şimdi buna katılmıyorum.
Tabi Tayland'ın seks turizmi konusundaki hali malum ama eşle - kız arkadaşla gidip görülebilecek harika bir kültürü var.

Hani neyi ararsan onu bulabileceğin bir çeşitliliğe sahip. Maldiv'e gitsek deniz, kum, güneş 2 hafta birbirimizin başının etini yeriz :thumbup: :champ:
Kullanıcı avatarı
cagatay1903

Mesaj afl » 17 Şub 2016, 20:48

Çağatay ideal bir program olmuş. İyi eğlenceler.
Küçük bir bilgi, Bangkok'tan Kamboçya Angkor Wat'a turizm acentaları kısa turlar yapıyor. Kısadan kastım şu; otobüsle gidiliyor, geceleniyor, Angkor Wat geziliyor, dönülüyor. Tek yön sekiz saat falan sürüyor. Tayland'da trafik facia, ölümlü trafik kazalarında bizi geçen tek ülke ama yol çok güzel. Macera arıyorsanız araya da Angkor Wat sıkıştıralım derseniz düşünebilirsiniz.
Kullanıcı avatarı
afl

Mesaj o2o » 17 Şub 2016, 23:10

Keyifli tatiller, dönünce de +/-deneyimlerinizi paylaşırsanız kendi adıma sevinirim. [emoji2][emoji2]
Kullanıcı avatarı
o2o

Sonraki

Dön TSF Sohbet - Off Topic Discussion

Kimler çevrimiçi

Bu forumu gezen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 44 misafir

TSF Partner Brands & Medias
Ancon
Arnold & Son
Ateliers deMonaco
Audemars Piguet
Badollet Geneve
Bell & Ross
Breitling
Chopard
Concord
Gucci
Hautlence
Hublot
Linde Werdelin
Maîtres du Temps
Manufacture Royale
Oris
Parmigiani Fleurier
Snyper Geneve
Steinhart
Watchonista

Facebook  Twitter  Instagram  Youtube  RSS Portal    |    Gallery    |    Blog    |     Advertise / Reklam / Contact      

All brand names and trademarks are the property of their respective owners