Beyaz E┼čya ├ľnerisi

Forum Kurallar─▒na Uygun Farkl─▒ Konular ├ťzerine Sohbet ve Payla┼č─▒mlar
Forum kurallar─▒
Sevgili ├ťyeler Forum Kurallar─▒nda Tart─▒┼č─▒lmas─▒ Uygun Olmad─▒─č─▒ Belirtilen Konular Hakk─▒nda Bu B├Âl├╝mde Payla┼č─▒m ve Fikir Bildirimi Yapmay─▒n─▒z. ─░nan├žlar, Politika, Fanatizm, Irk├ž─▒l─▒k Vb. ─░├žeriklerde Konular A├žmay─▒n─▒z. Ayr─▒ca Ki┼čisel Mahremiyet ve Ailesel Durumlar─▒n─▒z─▒ ─░├žeren Konular─▒ Burada Payla┼čmay─▒n─▒z. Birbirinize Sayg─▒l─▒ Olunuz L├╝tfen.

Re: Beyaz E┼čya ├ľnerisi

Mesaj TSayiR » 28 Eki 2016, 17:55

Terasus yazd─▒:Selamlar,

Evime bula┼č─▒k makinesi alaca─č─▒m. Biraz ara┼čt─▒rd─▒m ve 3 programl─▒ bir makinan─▒n bana fazlas─▒ ile yeterli olaca─č─▒na kanaat getirdim (evinde tek ya┼čayan ve misafiri pek fazla olmayan birisiyim). Ar├želik, Bosch ve Siemens markalar─▒n─▒ ara┼čt─▒rd─▒m, i├žlerinden en ekonomik olan─▒ Ar├želik 6233 bula┼č─▒k makinas─▒. Bu makinay─▒ kullanan, bilen var m─▒d─▒r? ├ľn├╝m├╝zdeki sal─▒ g├╝n├╝ gidip alaca─č─▒m, e─čer ├žok k├Ât├╝ bir yorum okuyup olumsuz etkilenmez isem. Te┼čekk├╝r ederim.

Terasus ben evime beyaz esyalari samsung marka aldim. Buzdolabi ve bulasik makinasi cok iyi c─▒kt─▒, ancak camasir makinesi asiri sesli. Bizdeki samsungda 3 programli ve e┼čim gayet memnun. Tavsiye ederim[emoji106]

SM-J700F cihaz─▒mdan Tapatalk kullan─▒larak g├Ânderildi
@WatchesTNC
Kullan─▒c─▒ avatar─▒
TSayiR

Ya┼č: 33
Kay─▒t: 18 ┼×ub 2016, 14:17

Mesaj Umutt » 28 Eki 2016, 18:39

e─čer fiyat fayda dengesi ├žok fazla g├Âzetmiyor ve salt kaliteye odaklan─▒yorsan─▒z sharp ve miele derim beyaz e┼čya i├žin.televizyonda ise toshiba,sharp ve samsung.E─čer fiyat/performans g├Âzetiyorsan─▒z hem beyaz e┼čyada hem televizyonda lg ve samsung.Ben buzdolab─▒nda lg yi , televizyonda ise samsung u birbirine k─▒yasla bir t─▒k daha ba┼čar─▒l─▒ buluyorum.

Sent from my iPhone using Tapatalk
Kullan─▒c─▒ avatar─▒
Umutt

Kay─▒t: 01 Oca 2011, 23:13

Mesaj Fatih28 » 28 Eki 2016, 19:21

Terasus yazd─▒:Selamlar,

Evime bula┼č─▒k makinesi alaca─č─▒m. Biraz ara┼čt─▒rd─▒m ve 3 programl─▒ bir makinan─▒n bana fazlas─▒ ile yeterli olaca─č─▒na kanaat getirdim (evinde tek ya┼čayan ve misafiri pek fazla olmayan birisiyim). Ar├želik, Bosch ve Siemens markalar─▒n─▒ ara┼čt─▒rd─▒m, i├žlerinden en ekonomik olan─▒ Ar├želik 6233 bula┼č─▒k makinas─▒. Bu makinay─▒ kullanan, bilen var m─▒d─▒r? ├ľn├╝m├╝zdeki sal─▒ g├╝n├╝ gidip alaca─č─▒m, e─čer ├žok k├Ât├╝ bir yorum okuyup olumsuz etkilenmez isem. Te┼čekk├╝r ederim.

Valla ustad eger butcenize uygun ise siemens'den ┼ča┼čmay─▒n derim bundan 8-10 sene onceki arcelik gercekten cok kaliteleri urunler yap─▒yorlard─▒ ama simdi gercekten cok k├Ât├╝, bildigim kadariyla su an siemensde kampanya var 3 programli A+ 950 tl civarinda kredi kartlarinada bildigim kadariyla 12 taksit yapiyorlar.

Tapatalk kullanarak iPhone arac─▒l─▒─č─▒yla g├Ânderildi
Kullan─▒c─▒ avatar─▒
Fatih28

Ya┼č: 37
Kay─▒t: 25 Haz 2016, 01:39

Mesaj Tgm » 30 Eki 2016, 20:05

Buzdolab─▒: Liebherr
├çama┼č─▒r ve bulas─▒k makinesi: Miele
F─▒r─▒n: Gaggenau

LG-H815 cihaz─▒mdan Tapatalk kullan─▒larak g├Ânderildi
"I'm gonna make him an offer he can't refuse."
Kullan─▒c─▒ avatar─▒
Tgm

Ya┼č: 30
Kay─▒t: 24 ┼×ub 2014, 15:17

Mesaj Umutt » 30 Eki 2016, 21:02

Tgm yazd─▒:Buzdolab─▒: Liebherr
├çama┼č─▒r ve bulas─▒k makinesi: Miele
F─▒r─▒n: Gaggenau

LG-H815 cihaz─▒mdan Tapatalk kullan─▒larak g├Ânderildi

+1 Liebherr'i unutmu┼čum

Tapatalk kullanarak iPad arac─▒l─▒─č─▒yla g├Ânderildi
Kullan─▒c─▒ avatar─▒
Umutt

Kay─▒t: 01 Oca 2011, 23:13

Mesaj albaysali » 31 Eki 2016, 08:53

Buzdolab─▒m Ar├želik elektronik olmayan eskinin modifiye edilmi┼č inox
Bula┼č─▒k makinam Siemens Germany ├╝retim inox
├çama┼č─▒r makinam Ar├želik
Kurutma makinam electrol├╝x
Televizyok samsung
Mutfak 3 l├╝ ankastrem setim ar├želik ama ben bosh alman─▒z ├Âneririm f─▒r─▒n─▒ 5 para etmez zira :D

*Ar├želik tan─▒d─▒k ├Âdeme taksit vs dolay─▒ ald─▒m ama buzdolab─▒ camas─▒r makinas─▒ndan memnunum bir f─▒r─▒n─▒ i┼če yaramad─▒.. :lol:

5 sene bitti durum bu hala makinalar sa─člam t─▒k─▒r t─▒k─▒r...Hay─▒rl─▒ olsun evlili─činiz.
"Sak─▒n, Allah'─▒ zalimlerin yapt─▒klar─▒ndan habersiz sanma! Ancak onlar─▒ , korkundan g├Âzlerin d─▒┼čar─▒ f─▒rlayaca─č─▒ bir g├╝ne erteliyor.."
Kullan─▒c─▒ avatar─▒
albaysali

Kay─▒t: 18 Eki 2012, 13:09

Mesaj Terasus » 01 Kas 2016, 17:33

Te┼čekk├╝r ederim yorumlar i├žin :champ:

Yar─▒n gidip Ar├želik'i almay─▒ d├╝┼č├╝n├╝yorum, 700tl'ye 3 programl─▒ modelini almak mant─▒kl─▒ geldi. Bosch ve Siemens'teki muadillerinin fiyat─▒ 950tl. Aradaki fark Ar├želik'i tercih etmeye de─čer benim i├žin.
Kullan─▒c─▒ avatar─▒
Terasus

Ya┼č: 33
Kay─▒t: 19 Tem 2010, 06:25

Mesaj MrOzcan » 02 Kas 2016, 23:19

30 senelik Beko performans─▒ s├╝per. Ar├želik sorun ├ž─▒karaca─č─▒n─▒ d├╝┼č├╝nm├╝yorum. Samsung almaman─▒z─▒ ├Âneririm.

Sent from my LG-D855 using Tapatalk
Kullan─▒c─▒ avatar─▒
MrOzcan

Kay─▒t: 02 Eki 2016, 13:26

Mesaj Samet7373 » 27 Kas 2017, 17:54

Profilo g├╝zel .
Kullan─▒c─▒ avatar─▒
Samet7373

Kay─▒t: 25 Kas 2017, 18:53

Mesaj nzmokur » 27 Kas 2017, 19:08

Terasus yazd─▒:Te┼čekk├╝r ederim yorumlar i├žin :champ:

Yar─▒n gidip Ar├želik'i almay─▒ d├╝┼č├╝n├╝yorum, 700tl'ye 3 programl─▒ modelini almak mant─▒kl─▒ geldi. Bosch ve Siemens'teki muadillerinin fiyat─▒ 950tl. Aradaki fark Ar├želik'i tercih etmeye de─čer benim i├žin.
Terasus, bence 250 lira farka de─čer. Ortalama 12.5 y─▒l kullansan y─▒lda 20 lira fark demek bu. Ya┼čataca─č─▒ az s─▒k─▒nt─▒ bu fark─▒ kapatacakt─▒r. Ar├želik yeni ├╝r├╝nlerde kaliteyi bir t─▒k azaltt─▒. Miele tavsiye eden arkada┼člara kat─▒l─▒yorum ve electrolux u de ekliyorum, ancak bunlar b├╝t├žeyi yukar─▒ ├žekecektir.
Mutluluklar

SM-G950F cihaz─▒mdan Tapatalk kullan─▒larak g├Ânderildi
The best , or nothing..
Instagram : rolex.collector
Kullan─▒c─▒ avatar─▒
nzmokur

Ya┼č: 36
Kay─▒t: 31 Mar 2010, 23:14

Mesaj wstren » 11 Oca 2018, 12:47

Biz yakla┼č─▒k 10 y─▒ld─▒r altus kullan─▒yoruz bula┼č─▒k makinesi olarak. Kendi evime de altus ald─▒m gayet memnunum di─čer markalar fiyat olarak b├╝t├žeyi zorlayabiliyor. Televizyon konusunda samsung led tv de ┼čuana kadar bir sorun ya┼čamad─▒k fakat bir vestel led tv var ara s─▒ra da olsa g├Âr├╝nt├╝ var fakat ses gelmiyor kapat a├žmak gerekiyor, usb tak─▒nca baz─▒ filmleri g├Ârm├╝yor benim tecr├╝belerim bunlar.
Kullan─▒c─▒ avatar─▒
wstren

Kay─▒t: 02 Ara 2017, 15:13

├ľnceki

D├Ân TSF Sohbet - Off Topic Discussion

Kimler ├ževrimi├ži

Bu forumu gezen kullan─▒c─▒lar: Hi├ž bir kay─▒tl─▒ kullan─▒c─▒ yok ve 9 misafir

TSF Partner Brands & Medias
Ancon
Arnold & Son
Ateliers deMonaco
Audemars Piguet
Badollet Geneve
Bell & Ross
Breitling
Chopard
Concord
Gucci
Hautlence
Hublot
Linde Werdelin
Maîtres du Temps
Manufacture Royale
Oris
Parmigiani Fleurier
Snyper Geneve
Steinhart
Watchonista

Facebook  Twitter  Instagram  Youtube  RSS Portal    |    Gallery    |    Blog    |     Advertise / Reklam / Contact      

All brand names and trademarks are the property of their respective owners