K覺sa Belgeseller, Tart覺ma Programlar覺 ve Konumalar

Forum Kurallar覺na Uygun Farkl覺 Konular zerine Sohbet ve Payla覺mlar
Forum kurallar覺
Sevgili yeler Forum Kurallar覺nda Tart覺覺lmas覺 Uygun Olmad覺覺 Belirtilen Konular Hakk覺nda Bu B繹l羹mde Payla覺m ve Fikir Bildirimi Yapmay覺n覺z. 襤nan癟lar, Politika, Fanatizm, Irk癟覺l覺k Vb. 襤癟eriklerde Konular A癟may覺n覺z. Ayr覺ca Kiisel Mahremiyet ve Ailesel Durumlar覺n覺z覺 襤癟eren Konular覺 Burada Paylamay覺n覺z. Birbirinize Sayg覺l覺 Olunuz L羹tfen.

Re: K覺sa Belgeseller, Tart覺ma Programlar覺 ve Konumalar

Mesaj SeRxx » 18 ub 2013, 20:50

Sevdiim bir insan, sonuna kadar zevkle izledim/dinledim; teekk羹rler Asymptote :champ:
Kullan覺c覺 avatar覺
SeRxx

Ya: 37
Kay覺t: 01 Nis 2011, 22:39

Mesaj mucadeleci » 18 ub 2013, 21:33

asymptote yazd覺:Al覺n size stand-up :D Kendinize bir iyilik yap覺n ve sonuna kadar izleyin.. :)

Videonun 3:40 sular覺nda epey duyguland覺m, 癟羹nk羹 aa覺daki hikayeyi biliyorum. :arrow:

Semih Sayg覺ner benim en sevdiim sporculardan birisidir, mesleinde en iyisini hak ediyor :thumbup: :thumbup: :thumbup:
Zamana and olsun ki.....
Kullan覺c覺 avatar覺
mucadeleci

Ya: 42
Kay覺t: 23 Kas 2011, 07:18

Mesaj asymptote » 19 ub 2013, 11:07

Bilardo sporunu d羹nya 羹zerinde bir d繹nem tek ba覺na domine etmi bir isimdir. Kazand覺覺 ampiyonluklar覺n ve 繹d羹llerin say覺s覺n覺 eminim kendisi dahi tam olarak bilmiyordur. Sakarya'da benim 癟ocukluum ge癟tii i癟in Semih SAYGINER'in oradaki etkisini de bilirim. Bir癟ok ilde bulundum/yaad覺m, herhalde n羹fusa oranlarsak en 癟ok bilardo salonu Adapazar覺'ndad覺r. Sakarya'dan 癟覺kan baar覺 hikayeleri bir deil, iki deil. Futbolcular覺 bir kenara b覺rak覺rsak Kenan SOFUOLU ve Semih SAYGINER gibi d羹nya ampiyonlar覺 bu ehirden 癟覺km覺t覺r.

Bana sorarsan覺z ne Hamza YERL襤KAYA, ne Naim SLEYMANOLU ne de bakas覺.. Bireysel sporda T羹rkiye'nin en baar覺l覺 ismi hi癟 羹phesiz Semih SAYGINER'dir. T羹rkiye'de "bilordo"yu bilardo yapan, d羹nyada da bilardo sporuna ciddi katk覺 sunan 繹nemli bir deerdir. Kiiliiyle ve profesyonel baar覺s覺yla da herkese 繹rnek olacak bir isimdir.
"Evrende en b羹y羹k ziyan, sorgulama yeteneini yitirmi bir beyindir." - A. Einstein
Kullan覺c覺 avatar覺
asymptote

Kay覺t: 11 Ara 2010, 14:28

Mesaj mucadeleci » 26 ub 2013, 23:31

*asymptote +1 :thumbup: Bu arada Semih prenstir, Blomdahl centilmen, Jasper 癟akal, Ceulemans ise tek kelime ile "Master" :thumbup:
Semih Sayg覺ner VS. Blomdahl... ok efsanevi ma癟t覺r, hat覺rl覺yorum bu ma癟 y覺llarca konuuldu bilardo salonlar覺nda, merakl覺lar覺na...
Zamana and olsun ki.....
Kullan覺c覺 avatar覺
mucadeleci

Ya: 42
Kay覺t: 23 Kas 2011, 07:18

Mesaj asymptote » 27 ub 2013, 10:52

Son vuru ibretlik m羹cadeleci.. :) :thumbup:
"Evrende en b羹y羹k ziyan, sorgulama yeteneini yitirmi bir beyindir." - A. Einstein
Kullan覺c覺 avatar覺
asymptote

Mesaj buTa » 11 Mar 2013, 00:21

Biraz 繹nce Oliver Stone'un haz覺rlad覺覺, Amerika'n覺n Gizli Tarihi belgeselinin 2. B繹l羹m羹n羹 izledim , yazay覺m dedim. Tavsiye ederim, pazar akamlar覺 NTV de yay覺nlanmakta. Amerikan tarihinde asl覺nda y羹rekli insanlar覺n olduu ama maalesef sava tanr覺lar覺 taraf覺ndan bu insanlara ge癟it verilmediini 繹reniyoruz. 2. Bush'tan 繹nce en 繹nemli salak bakanlardan bir tanesi de Truman imi. B羹y羹k lider Roosevelt'ten sonra gelip D羹nya tarihinin icine edenlerden bir tanesi.. Bu neslin 繹rneklerinden birisi de W.Bush idi.

Bu vesileyle gecen hafta vefat eden Chavez'in topra覺 bol olsun diyerek Fox Tv muhabirine verdigi ayar覺 izleyelim..

Kullan覺c覺 avatar覺
buTa

Ya: 47
Kay覺t: 08 Eyl 2011, 23:23

Mesaj asymptote » 12 May 2013, 10:51

Black hole thermodynamics & spacetime granularity & casual set theory..
Kullan覺c覺 avatar覺
asymptote

Mesaj SeRxx » 03 Tem 2013, 10:26

Kullan覺c覺 avatar覺
SeRxx

Ya: 37
Kay覺t: 01 Nis 2011, 22:39

ncekiSonraki

D繹n TSF Sohbet - Off Topic Discussion

Kimler 癟evrimi癟i

Bu forumu gezen kullan覺c覺lar: Hi癟 bir kay覺tl覺 kullan覺c覺 yok ve 57 misafir

TSF Partner Brands & Medias
Ancon
Arnold & Son
Ateliers deMonaco
Audemars Piguet
Badollet Geneve
Bell & Ross
Breitling
Chopard
Concord
Gucci
Hautlence
Hublot
Linde Werdelin
Maîtres du Temps
Manufacture Royale
Oris
Parmigiani Fleurier
Snyper Geneve
Steinhart
Watchonista

Facebook  Twitter  Instagram  Youtube  RSS Portal    |    Gallery    |    Blog    |     Advertise / Reklam / Contact      

All brand names and trademarks are the property of their respective owners