TSF Nostalji Köşesi

Forum Kurallarına Uygun Farklı Konular Üzerine Sohbet ve Paylaşımlar
Forum kuralları
Sevgili Üyeler Forum Kurallarında Tartışılması Uygun Olmadığı Belirtilen Konular Hakkında Bu Bölümde Paylaşım ve Fikir Bildirimi Yapmayınız. İnançlar, Politika, Fanatizm, Irkçılık Vb. İçeriklerde Konular Açmayınız. Ayrıca Kişisel Mahremiyet ve Ailesel Durumlarınızı İçeren Konuları Burada Paylaşmayınız. Birbirinize Saygılı Olunuz Lütfen.

TSF Nostalji Köşesi

Mesaj asymptote » 09 Eki 2012, 00:45

Evet arkadaşlar hepimiz az ya da çok nostalji seviyoruz, dolayısıyla böyle bir başlık açmayı uygun buldum. Bu başlık altında eski film ve çizgi film jenerikleri, reklamlar, tanıtım broşürleri, eski eşyalar, antika saatlerimiz, kısacası nostalji tadı veren eskiye dair her şeyi paylaşalım istiyorum.. Bir nevi 80'ler yapalım biz de. Tabi dileyen yaşça bizden büyük kıdemli abilerimiz 60'lar da yapabilir ;) Foruma ait böyle bir arşiv oluşturursak hiç de fena olmaz diye düşündüm. Açılışı ben yapayım gerisini siz getirin: ;)

En son asymptote tarafından 09 Eki 2012, 01:49 tarihinde düzenlendi, toplamda 1 kere düzenlendi.
"Evrende en büyük ziyan, sorgulama yeteneğini yitirmiş bir beyindir." - A. Einstein
Kullanıcı avatarı
asymptote

Re: TSF Nostalji Köşesi

Mesaj mucadeleci » 09 Eki 2012, 01:07

*asymptote :thumbup: süper başlık. Ninja turtles ve yakari en çok sevdiklerimdi diyebilirim, unutmadan heman söylim, HE-MAN de favorilerim arasındadır :) Bu arada yakarideki kunduzun konuşmasını bire bir taklit ederim :D
Zamana and olsun ki.....
Kullanıcı avatarı
mucadeleci

Mesaj asymptote » 09 Eki 2012, 01:18

Kara Şimşek'i ve Mavi Ay'ı da koymuştum ama forum kabul etmedi onları, video olarak görünmüyorlar. Kara Şimşek saati geldi mi sokakta çocuk kalmazdı, ne günlerdi bee. :) ;)
"Evrende en büyük ziyan, sorgulama yeteneğini yitirmiş bir beyindir." - A. Einstein
Kullanıcı avatarı
asymptote

Mesaj mucadeleci » 09 Eki 2012, 01:24

Kara şimşek benim için tam bir efsanedir, daha dün gece izledim TRT1 de ve telefonuma kara şimşek sesleri için aplikasyon indirmeyi düşündüm, bu konularda pek iyi sayılmam bu arada ilgili ve yardım etmek isteyen arkadaşlar varsa öneri ve yardımlara açığım :) Bende 90 bölümün 80 i ingilizce olarak, mevcut isteyen olursa yollayabilirim.
Resim
En son mucadeleci tarafından 09 Eki 2012, 04:08 tarihinde düzenlendi, toplamda 1 kere düzenlendi.
Zamana and olsun ki.....
Kullanıcı avatarı
mucadeleci

Mesaj mucadeleci » 09 Eki 2012, 01:58

Arşivden bir nostalji hi-fi müzik sistemi fotoğrafı...
Resim
Zamana and olsun ki.....
Kullanıcı avatarı
mucadeleci

Mesaj AboveTheRim » 09 Eki 2012, 03:49

Asymptote teşekkürler. Resmen duygulandım ve duygulandıkça face'te paylaştım. Parliament sineması benim favorim :champ:
Mutluluk başarıya, başarı ise zamanı değerlendirmeye bağlıdır.
Kullanıcı avatarı
AboveTheRim

Mesaj sedir » 09 Eki 2012, 08:06

Güzel konu.
Katkıda bulunmaya çalışalım.
Vakit nakittir.
Kullanıcı avatarı
sedir

Mesaj herofb » 09 Eki 2012, 09:14

teşekkürler asymotote yukarıdakilere göre biraz daha yeni sayılsa da Tusubasa'yı unutmayalım lütfen
Kullanıcı avatarı
herofb

Sonraki

Dön TSF Sohbet - Off Topic Discussion

Kimler çevrimiçi

Bu forumu gezen kullanıcılar: Majestic-12 [Bot] ve 23 misafir

TSF Partner Brands & Medias
Ancon
Arnold & Son
Ateliers deMonaco
Audemars Piguet
Badollet Geneve
Bell & Ross
Breitling
Chopard
Concord
Gucci
Hautlence
Hublot
Linde Werdelin
Maîtres du Temps
Manufacture Royale
Oris
Parmigiani Fleurier
Snyper Geneve
Steinhart
Watchonista

Facebook  Twitter  Instagram  Youtube  RSS Portal    |    Gallery    |    Blog    |     Advertise / Reklam / Contact      

All brand names and trademarks are the property of their respective owners