Saati Umursamadan 7/24 Takmak / Özenerek Rotasyonlu Kullanım

Forum Kurallarına Uygun Farklı Konular Üzerine Sohbet ve Paylaşımlar
Forum kuralları
Sevgili Üyeler Forum Kurallarında Tartışılması Uygun Olmadığı Belirtilen Konular Hakkında Bu Bölümde Paylaşım ve Fikir Bildirimi Yapmayınız. İnançlar, Politika, Fanatizm, Irkçılık Vb. İçeriklerde Konular Açmayınız. Ayrıca Kişisel Mahremiyet ve Ailesel Durumlarınızı İçeren Konuları Burada Paylaşmayınız. Birbirinize Saygılı Olunuz Lütfen.

Re: Saati Umursamadan 7/24 Takmak / Özenerek Rotasyonlu Kull

Mesaj Heesh » 15 Mar 2023, 12:43

Bende titiz lik hastayım ama bir yerden sonra yaşanmışlık deyip devam etmek lazım ilk günkü gibi kalsın desem de bazen ilk gün ki gibi durması sanki saat ile hiç birşey yaşamamışım ben parçam olmamış gibi geliyor sonra diyorum kü ben ile yaşasın gerisi dert değil

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
Kullanıcı avatarı
Heesh

Mesaj hfatih » 15 Mar 2023, 20:25

Satmayacagima karar verdiğim bir saat ise hiç umursamam. Cizilirse çizilir cizilmezse cizilmez. Bir yere çarpsam dönüp bakmam çizildi mi diye. Çizikler yaşanmışlıktır gibi romantik düşüncelerim de yoktur. Bir saat alacaksam çizilmesi kaybolması vs bana dert olmamalı. Bu yüzdendir ki en lüks saatim Seiko [emoji28] Şu fani dünyada az derdimiz yok zaten, bir de kolumdaki saati dert etmek istemem.
Kullanıcı avatarı
hfatih

Mesaj utabev » 15 Mar 2023, 20:55

Saatlerime ve sahip olduğum diğer tüm kişisel eşyalarıma gerçekten özenle bakarım..Daha önceleri en ufak çizikte ve oluşan kusurda üzülür ve elimden çıkarırdım...Şimdi tam tersi ilk çizikten sonra rahatlama hissediyorum..:) Çünkü çizilecek stresini atlatmış oluyorum..
Hayat insana bardağın dolu tarafına bakmayı zamanla öğretiyor..Keşke genç yaşımda şuan ki yaşımdaki tecrübelerimin bilinci ile yaşayabilseydim..
Aslında konu başlığına bir sürü parantez açılabilir..Örnek ,Saat zamanı göstermesi dışında ne için alınır sorusunun içerisinde de onlarca parantez açılabilir..
Bence saatin zaman gösterimi dışındaki alınma nedeni umursamadan takmak yada özenle kullanmak hatta kullanmayıp sadece seyretmek seçeneklerinin belirlenmesinde en büyük etken diye düşünüyorum..
Bırak inceldiği yerden kopsun..! Gün gelir en sağlam yerinden kopar.Canın Yanar..
Kullanıcı avatarı
utabev

Mesaj Tgm » 16 Mar 2023, 09:18

Özenerek 7/24 takmak :thumbup:
"I'm gonna make him an offer he can't refuse."
Kullanıcı avatarı
Tgm

Mesaj utabev » 20 Mar 2023, 01:38

Tgm yazdı:Özenerek 7/24 takmak :thumbup:

Oda stres yapıyor ama en doğrusu..
Bırak inceldiği yerden kopsun..! Gün gelir en sağlam yerinden kopar.Canın Yanar..
Kullanıcı avatarı
utabev

Mesaj peugeot206wrc » 22 Eyl 2023, 17:04

Gecenin bir saati uyanıp da karanlıkta super luminova kadranımdan saati öğrenemeyeceksem neden saat takıyorum ki?
Saat Kaç?
Kullanıcı avatarı
peugeot206wrc

Mesaj Oblomov » 02 Ara 2023, 20:49

Eve geldiğimde ilk işim üstümü değiştirip saatimi çıkarmak olur.. 7/24 bana göre değil.. işim gereği dress Watch kullanıyorum hafta içleri ama hafta sonu spor saatimi takarım.. sanırım ben rotasyon taraftarıyım..
Kullanıcı avatarı
Oblomov

Mesaj danGerfuLL » 03 Ara 2023, 13:07

peugeot206wrc yazdı:Gecenin bir saati uyanıp da karanlıkta super luminova kadranımdan saati öğrenemeyeceksem neden saat takıyorum ki?
Gecenin bir yarısı uyanıp da yanan fosfor olacağını sanmıyorum. Olsa olsa trityum olur o da parıl parıl parlayan bir yapıya sahip değil.

M2007J20CG cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
Kullanıcı avatarı
danGerfuLL

ÖncekiSonraki

Dön TSF Sohbet - Off Topic Discussion

Kimler çevrimiçi

Bu forumu gezen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 36 misafir

TSF Partner Brands & Medias
Ancon
Arnold & Son
Ateliers deMonaco
Audemars Piguet
Badollet Geneve
Bell & Ross
Breitling
Chopard
Concord
Gucci
Hautlence
Hublot
Linde Werdelin
Maîtres du Temps
Manufacture Royale
Oris
Parmigiani Fleurier
Snyper Geneve
Steinhart
Watchonista

Facebook  Twitter  Instagram  Youtube  RSS Portal    |    Gallery    |    Blog    |     Advertise / Reklam / Contact      

All brand names and trademarks are the property of their respective owners