Sami Watches H.Moser&Cie  T├╝rkiye Distrib├╝t├Âr├╝ Websitesi ─░├žin T─▒klay─▒n─▒z

Saati Umursamadan 7/24 Takmak / ├ľzenerek Rotasyonlu Kullan─▒m

Forum Kurallar─▒na Uygun Farkl─▒ Konular ├ťzerine Sohbet ve Payla┼č─▒mlar
Forum kurallar─▒
Sevgili ├ťyeler Forum Kurallar─▒nda Tart─▒┼č─▒lmas─▒ Uygun Olmad─▒─č─▒ Belirtilen Konular Hakk─▒nda Bu B├Âl├╝mde Payla┼č─▒m ve Fikir Bildirimi Yapmay─▒n─▒z. ─░nan├žlar, Politika, Fanatizm, Irk├ž─▒l─▒k Vb. ─░├žeriklerde Konular A├žmay─▒n─▒z. Ayr─▒ca Ki┼čisel Mahremiyet ve Ailesel Durumlar─▒n─▒z─▒ ─░├žeren Konular─▒ Burada Payla┼čmay─▒n─▒z. Birbirinize Sayg─▒l─▒ Olunuz L├╝tfen.

Re: Saati Umursamadan 7/24 Takmak / ├ľzenerek Rotasyonlu Kull

Mesaj Heesh » 15 Mar 2023, 12:43

Bende titiz lik hastay─▒m ama bir yerden sonra ya┼čanm─▒┼čl─▒k deyip devam etmek laz─▒m ilk g├╝nk├╝ gibi kals─▒n desem de bazen ilk g├╝n ki gibi durmas─▒ sanki saat ile hi├ž bir┼čey ya┼čamam─▒┼č─▒m ben par├žam olmam─▒┼č gibi geliyor sonra diyorum k├╝ ben ile ya┼čas─▒n gerisi dert de─čil

Tapatalk kullanarak iPhone arac─▒l─▒─č─▒yla g├Ânderildi
Kullan─▒c─▒ avatar─▒
Heesh

Kay─▒t: 30 Eki 2015, 16:00

Mesaj hfatih » 15 Mar 2023, 20:25

Satmayacagima karar verdi─čim bir saat ise hi├ž umursamam. Cizilirse ├žizilir cizilmezse cizilmez. Bir yere ├žarpsam d├Ân├╝p bakmam ├žizildi mi diye. ├çizikler ya┼čanm─▒┼čl─▒kt─▒r gibi romantik d├╝┼č├╝ncelerim de yoktur. Bir saat alacaksam ├žizilmesi kaybolmas─▒ vs bana dert olmamal─▒. Bu y├╝zdendir ki en l├╝ks saatim Seiko [emoji28] ┼×u fani d├╝nyada az derdimiz yok zaten, bir de kolumdaki saati dert etmek istemem.
Kullan─▒c─▒ avatar─▒
hfatih

Ya┼č: 30
Kay─▒t: 23 Haz 2016, 19:36

Mesaj utabev » 15 Mar 2023, 20:55

Saatlerime ve sahip oldu─čum di─čer t├╝m ki┼čisel e┼čyalar─▒ma ger├žekten ├Âzenle bakar─▒m..Daha ├Ânceleri en ufak ├žizikte ve olu┼čan kusurda ├╝z├╝l├╝r ve elimden ├ž─▒kar─▒rd─▒m...┼×imdi tam tersi ilk ├žizikten sonra rahatlama hissediyorum..:) ├ç├╝nk├╝ ├žizilecek stresini atlatm─▒┼č oluyorum..
Hayat insana barda─č─▒n dolu taraf─▒na bakmay─▒ zamanla ├Â─čretiyor..Ke┼čke gen├ž ya┼č─▒mda ┼čuan ki ya┼č─▒mdaki tecr├╝belerimin bilinci ile ya┼čayabilseydim..
Asl─▒nda konu ba┼čl─▒─č─▒na bir s├╝r├╝ parantez a├ž─▒labilir..├ľrnek ,Saat zaman─▒ g├Âstermesi d─▒┼č─▒nda ne i├žin al─▒n─▒r sorusunun i├žerisinde de onlarca parantez a├ž─▒labilir..
Bence saatin zaman g├Âsterimi d─▒┼č─▒ndaki al─▒nma nedeni umursamadan takmak yada ├Âzenle kullanmak hatta kullanmay─▒p sadece seyretmek se├ženeklerinin belirlenmesinde en b├╝y├╝k etken diye d├╝┼č├╝n├╝yorum..
B─▒rak inceldi─či yerden kopsun..! G├╝n gelir en sa─člam yerinden kopar.Can─▒n Yanar..
Kullan─▒c─▒ avatar─▒
utabev

Ya┼č: 57
Kay─▒t: 24 ┼×ub 2012, 04:41

Mesaj Tgm » 16 Mar 2023, 09:18

├ľzenerek 7/24 takmak :thumbup:
"I'm gonna make him an offer he can't refuse."
Kullan─▒c─▒ avatar─▒
Tgm

Ya┼č: 35
Kay─▒t: 24 ┼×ub 2014, 15:17

Mesaj utabev » 20 Mar 2023, 01:38

Tgm yazd─▒:├ľzenerek 7/24 takmak :thumbup:

Oda stres yap─▒yor ama en do─črusu..
B─▒rak inceldi─či yerden kopsun..! G├╝n gelir en sa─člam yerinden kopar.Can─▒n Yanar..
Kullan─▒c─▒ avatar─▒
utabev

Ya┼č: 57
Kay─▒t: 24 ┼×ub 2012, 04:41

├ľnceki

D├Ân TSF Sohbet - Off Topic Discussion

Kimler ├ževrimi├ži

Bu forumu gezen kullan─▒c─▒lar: Hi├ž bir kay─▒tl─▒ kullan─▒c─▒ yok ve 15 misafir

TSF Partner Brands & Medias
Ancon
Arnold & Son
Ateliers deMonaco
Audemars Piguet
Badollet Geneve
Bell & Ross
Breitling
Chopard
Concord
Gucci
Hautlence
Hublot
Linde Werdelin
Maîtres du Temps
Manufacture Royale
Oris
Parmigiani Fleurier
Snyper Geneve
Steinhart
Watchonista

Facebook  Twitter  Instagram  Youtube  RSS Portal    |    Gallery    |    Blog    |     Advertise / Reklam / Contact      

All brand names and trademarks are the property of their respective owners