TSF ├ťyelerine ├ľzel ─░ndirimli Sat─▒l─▒k Oris Modellerini ─░ncelemek ─░├žin T─▒klay─▒n─▒z

Saati Umursamadan 7/24 Takmak / ├ľzenerek Rotasyonlu Kullan─▒m

Forum Kurallar─▒na Uygun Farkl─▒ Konular ├ťzerine Sohbet ve Payla┼č─▒mlar
Forum kurallar─▒
Sevgili ├ťyeler Forum Kurallar─▒nda Tart─▒┼č─▒lmas─▒ Uygun Olmad─▒─č─▒ Belirtilen Konular Hakk─▒nda Bu B├Âl├╝mde Payla┼č─▒m ve Fikir Bildirimi Yapmay─▒n─▒z. ─░nan├žlar, Politika, Fanatizm, Irk├ž─▒l─▒k Vb. ─░├žeriklerde Konular A├žmay─▒n─▒z. Ayr─▒ca Ki┼čisel Mahremiyet ve Ailesel Durumlar─▒n─▒z─▒ ─░├žeren Konular─▒ Burada Payla┼čmay─▒n─▒z. Birbirinize Sayg─▒l─▒ Olunuz L├╝tfen.

Re: Saati umursamadan 7/24 takmak vs ├Âzenerek rotasyonlu kul

Mesaj gozdentunay » 30 Kas 2018, 13:23

Pardayan yazd─▒:
brkblkn yazd─▒:
emnisp yazd─▒:Ben saatlerim ├žizildik├že zevk al─▒r─▒m. Benden bir iz kald─▒─č─▒n─▒ benimle birlikte birlikte ya┼čland─▒─č─▒n─▒ d├╝┼č├╝n├╝yorum. Elbette her mal─▒n ilk hali ├žok g├╝zel geliyor g├Âze ancak kulland─▒─č─▒n bir┼čeyin sana evrilmesi, seninle birlikte y─▒pranmas─▒, y─▒llanmas─▒ onlar─▒ ayr─▒ bir de─čerli k─▒l─▒yor benim i├žin.

Tapatalk kullanarak iPhone arac─▒l─▒─č─▒yla g├Ânderildi

Ben de bu ┼čekilde d├╝┼č├╝n├╝r├╝m. Denizde kumda da─čda k─▒rda her yerde; hatta uyurken bile takar─▒m. ├çizi─či de hat─▒rad─▒r. Sahip olduklar─▒m─▒z bize sahip olmas─▒n 8-)

Atıma( arabama), avradıma saatime iyi bakarım. Çizdirmeyeceksin :!:
[emoji23][emoji106]

Tapatalk kullanarak iPhone arac─▒l─▒─č─▒yla g├Ânderildi
Kullan─▒c─▒ avatar─▒
gozdentunay

Kay─▒t: 24 Kas 2017, 10:58

Mesaj Rolexozden » 06 Ara 2018, 09:10

Cam─▒n─▒n kaliteli olmas─▒ ┼čart san─▒r─▒m. Ben ┼čahsen s├╝rekli bir yerlere vurabiliyorum ekran─▒. ├çiziklerden ge├žilmiyor sonra.
Kullan─▒c─▒ avatar─▒
Rolexozden

Ya┼č: 31
Kay─▒t: 23 Kas 2016, 16:48

Mesaj designer » 12 Eyl 2019, 17:26

├çizikten nefret ederim. K─▒lcal ├žizi─če t├Âlerans─▒m yoktur. An─▒nda satar yenisini al─▒r─▒m. Kasada pamuklara sarar sarmalar─▒m. Gece uyan─▒p yerindeler mi diye kontrol etmezsem sabah─▒ edemem. E┼čim gizlice al─▒p takm─▒┼č ve ├žizmi┼č bir saatimi, an─▒nda e┼čimi bo┼čay─▒p saatide tazminat diye ona verdim o derece psikopat─▒m. :twisted: evlat anne baba karde┼č tan─▒mam s├Âz konusu saat olunca. Anneme rest ├žeker babamla papaz olurum o kadar :evil:
Paray─▒ koyaca─č─▒n─▒z yer cebinizdir, kalbiniz de─čil...
Kullan─▒c─▒ avatar─▒
designer

Ya┼č: 33
Kay─▒t: 26 May 2014, 00:41

Mesaj FT├╝rker » 13 May 2020, 00:35

Saatin ka├ž oldu─čuna de─čil,saatime bak─▒yorum.
Kullan─▒c─▒ avatar─▒
FT├╝rker

Ya┼č: 51
Kay─▒t: 19 Tem 2019, 21:42

Mesaj SelAc » 13 May 2020, 00:53

Bende tek obsesif ve tak─▒nt─▒l─▒ benim diye hay─▒flan─▒yordum. Benden beterleri varm─▒┼č. Mutlu oldum. :lol:
@zamankoleksiyoneri
Kullan─▒c─▒ avatar─▒
SelAc

Ya┼č: 40
Kay─▒t: 16 Eyl 2018, 21:10

Re: Saati Umursamadan 7/24 Takmak / ├ľzenerek Rotasyonlu Kull

Mesaj tcake » 01 Nis 2021, 18:00

Maradona yazd─▒:Sadece banyoda ├ž─▒kar saat kolumdan... G├╝n i├žinde ba┼čka, ak┼čam ba┼čka saat tak─▒yorum; Arap ve bol ya─č hikayesi... :-P

Tek saat kulland─▒─č─▒m zamanlarda da, rotasyon yapt─▒─č─▒m ┼čimdilerde de kolumdaki saate g├Âz├╝m gibi bakt─▒m/bak─▒yorum... Hunharca saat kullanan bir e┼če ve abiye sahibim, ├žok i├žim ac─▒yor saatlerine... Bir insan koluna hakim olamay─▒p nas─▒l s├╝rekli sa─ča sola vurur saatini, anlayabilmi┼č de─čilim... :-( E┼čime nadiren kendi saatlerimi veriyorum bu y├╝zden ve o g├╝n de on kere kontrol ediyorum... Mesela bug├╝n turuncu Seiko'yu temiz kulland─▒, aferin ona... ┼×imdi tekrar Makosunun anas─▒n─▒ a─člatmaya devam etsin, ald─▒m turuncumu kolundan... :-P

Evet, saat feti┼čistiyim... ;-)

Buradaki kim de─čil ki? :-D
Nur i├žinde yat abi

GM 9 Pro d cihaz─▒mdan Tapatalk kullan─▒larak g├Ânderildi
Kullan─▒c─▒ avatar─▒
tcake

Kay─▒t: 05 Oca 2021, 12:02

Mesaj mturann » 02 Nis 2021, 10:16

Maradona yazd─▒:Sadece banyoda ├ž─▒kar saat kolumdan... G├╝n i├žinde ba┼čka, ak┼čam ba┼čka saat tak─▒yorum; Arap ve bol ya─č hikayesi... :-P

Tek saat kulland─▒─č─▒m zamanlarda da, rotasyon yapt─▒─č─▒m ┼čimdilerde de kolumdaki saate g├Âz├╝m gibi bakt─▒m/bak─▒yorum... Hunharca saat kullanan bir e┼če ve abiye sahibim, ├žok i├žim ac─▒yor saatlerine... Bir insan koluna hakim olamay─▒p nas─▒l s├╝rekli sa─ča sola vurur saatini, anlayabilmi┼č de─čilim... :-( E┼čime nadiren kendi saatlerimi veriyorum bu y├╝zden ve o g├╝n de on kere kontrol ediyorum... Mesela bug├╝n turuncu Seiko'yu temiz kulland─▒, aferin ona... ┼×imdi tekrar Makosunun anas─▒n─▒ a─člatmaya devam etsin, ald─▒m turuncumu kolundan... :-P

Evet, saat feti┼čistiyim... ;-)

Buradaki kim de─čil ki? :-D

Nurlar i├žinde uyu Maradona
Kullan─▒c─▒ avatar─▒
mturann

Kay─▒t: 13 Kas 2014, 18:00

├ľnceki

D├Ân TSF Sohbet - Off Topic Discussion

Kimler ├ževrimi├ži

Bu forumu gezen kullan─▒c─▒lar: Hi├ž bir kay─▒tl─▒ kullan─▒c─▒ yok ve 11 misafir

TSF Partner Brands & Medias
Ancon
Arnold & Son
Ateliers deMonaco
Audemars Piguet
Badollet Geneve
Bell & Ross
Breitling
Chopard
Concord
Gucci
Hautlence
Hublot
Linde Werdelin
Maîtres du Temps
Manufacture Royale
Oris
Parmigiani Fleurier
Snyper Geneve
Steinhart
Watchonista

Facebook  Twitter  Instagram  Youtube  RSS Portal    |    Gallery    |    Blog    |     Advertise / Reklam / Contact      

All brand names and trademarks are the property of their respective owners