Saat i├žin ├žekmece i├ži organizasyonu

Forum Kurallar─▒na Uygun Farkl─▒ Konular ├ťzerine Sohbet ve Payla┼č─▒mlar
Forum kurallar─▒
Sevgili ├ťyeler Forum Kurallar─▒nda Tart─▒┼č─▒lmas─▒ Uygun Olmad─▒─č─▒ Belirtilen Konular Hakk─▒nda Bu B├Âl├╝mde Payla┼č─▒m ve Fikir Bildirimi Yapmay─▒n─▒z. ─░nan├žlar, Politika, Fanatizm, Irk├ž─▒l─▒k Vb. ─░├žeriklerde Konular A├žmay─▒n─▒z. Ayr─▒ca Ki┼čisel Mahremiyet ve Ailesel Durumlar─▒n─▒z─▒ ─░├žeren Konular─▒ Burada Payla┼čmay─▒n─▒z. Birbirinize Sayg─▒l─▒ Olunuz L├╝tfen.

Saat i├žin ├žekmece i├ži organizasyonu

Mesaj barkodd » 05 ┼×ub 2020, 23:04

Merhabalar
Asl─▒nda saat kutular─▒/├žantalar─▒ var diyeceksiniz, ve bunun da ucu a├ž─▒k zaten, fiyat olduk├ža y├╝kseklere kadar ├žikabiliyor kalitesine g├Âre, ama benim derdim saatlerin ├žekmecede s─▒k─▒┼č t─▒k─▒┼č durmamas─▒, ve her saatin kabaca yerinin belli olmas─▒, bakt─▒─č─▒mda saatlerin d├╝zenli ┼čekilde g├Âz├╝m├╝n ├Ân├╝nde olmas─▒, bir de ├ž├Âz├╝m├╝n fazlaca yer kaplamamas─▒, esnek olmas─▒, her ihtiyaca ve ├žekmece boyutuna g├Âre saat ├žantalar─▒ndan daha kolay uyum sa─člayabilmesi. Saat ├žantalar─▒/kutular─▒ olduk├ža hantal, ├žoklu olanlar zaten monoblok, saat say─▒s─▒ biraz art─▒nca ├žekmecelere bile s─▒─čm─▒yorlar, tek ya da belki birka├ž saatlik olanlar da zaten tek saat i├žin fazlas─▒yla b├╝y├╝k, bunlardan onlarcas─▒n─▒ bir ├žekmeceye s─▒─čd─▒rmak zaten m├╝mk├╝n de─čil.

Saatlerin m├╝cevher gibi ├Âzenle saklanmas─▒na, tozlanmamas─▒na/kirlenmemesine vb. hizmet edecek ├╝r├╝nlerin bunlar olmayaca─č─▒ a├ž─▒k, ama ┼ču ├žekmece i├ži organize edici tarak di┼či gibi di┼čli/birbirlerine ge├žmeli (dolay─▒s─▒yla hangi aral─▒klarla d├╝zenleyece─činize/b├Âlmelerini homojen veya asimetrik ne kadar b├╝y├╝kl├╝kte ayarlayaca─č─▒n─▒za kendinizin karar verebilece─činiz) organizat├Ârlerden kullanan var m─▒d─▒r, sizce bu aparatlar saatlerin yast─▒klar─▒ndan varsa (hemen her saatime yast─▒k bulmak kolay) saatleri yast─▒klar─▒yla ├žekmece i├žerisinde d├╝zenli bir ┼čekilde yerle┼čtirebilmeye uygun mudurlar?
Kullan─▒c─▒ avatar─▒
barkodd

Kay─▒t: 20 Oca 2011, 11:59

Re: Saat i├žin ├žekmece i├ži organizasyonu

Mesaj morningstar » 05 ┼×ub 2020, 23:21

Selamlar gardrop yaptirirken bi cekmeceye 12 adet b├Âlme yaptirdim saatlerim icin.Tanidiginiz bir marangoza rahatlikla yaptirabiliriniz
Kullan─▒c─▒ avatar─▒
morningstar

Ya┼č: 24
Kay─▒t: 25 A─ču 2018, 23:45

Mesaj barkodd » 06 ┼×ub 2020, 19:07

o da bir se├ženek, ama bana daha pratik-de─či┼čtirilebilir ya da farkl─▒ kombinasyonlar geli┼čtirilebilir bir se├ženek laz─▒m. Yaln─▒z bu z─▒mb─▒rt─▒lar─▒ hi├ž kullanan g├Ârmedim, nette fonksiyonel gibi g├Âr├╝n├╝p ka─č─▒t gibi gelme ihtimalleri de var
Kullan─▒c─▒ avatar─▒
barkodd

Kay─▒t: 20 Oca 2011, 11:59

Mesaj morningstar » 06 ┼×ub 2020, 19:18

barkodd yazd─▒:o da bir se├ženek, ama bana daha pratik-de─či┼čtirilebilir ya da farkl─▒ kombinasyonlar geli┼čtirilebilir bir se├ženek laz─▒m. Yaln─▒z bu z─▒mb─▒rt─▒lar─▒ hi├ž kullanan g├Ârmedim, nette fonksiyonel gibi g├Âr├╝n├╝p ka─č─▒t gibi gelme ihtimalleri de var
Ikea da g├Ârm├╝┼čt├╝m san─▒r─▒m bu tarz ┼čeyleri oraya bakabilirsiniz

SM-N950F cihaz─▒mdan Tapatalk kullan─▒larak g├Ânderildi
Kullan─▒c─▒ avatar─▒
morningstar

Ya┼č: 24
Kay─▒t: 25 A─ču 2018, 23:45

D├Ân TSF Sohbet - Off Topic Discussion

Kimler ├ževrimi├ži

Bu forumu gezen kullan─▒c─▒lar: Hi├ž bir kay─▒tl─▒ kullan─▒c─▒ yok ve 5 misafir

TSF Partner Brands & Medias
Ancon
Arnold & Son
Ateliers deMonaco
Audemars Piguet
Badollet Geneve
Bell & Ross
Breitling
Chopard
Concord
Gucci
Hautlence
Hublot
Linde Werdelin
Maîtres du Temps
Manufacture Royale
Oris
Parmigiani Fleurier
Snyper Geneve
Steinhart
Watchonista

Facebook  Twitter  Instagram  Youtube  RSS Portal    |    Gallery    |    Blog    |     Advertise / Reklam / Contact      

All brand names and trademarks are the property of their respective owners