Amazondan saat almak???

Forum Kurallar─▒na Uygun Farkl─▒ Konular ├ťzerine Sohbet ve Payla┼č─▒mlar
Forum kurallar─▒
Sevgili ├ťyeler Forum Kurallar─▒nda Tart─▒┼č─▒lmas─▒ Uygun Olmad─▒─č─▒ Belirtilen Konular Hakk─▒nda Bu B├Âl├╝mde Payla┼č─▒m ve Fikir Bildirimi Yapmay─▒n─▒z. ─░nan├žlar, Politika, Fanatizm, Irk├ž─▒l─▒k Vb. ─░├žeriklerde Konular A├žmay─▒n─▒z. Ayr─▒ca Ki┼čisel Mahremiyet ve Ailesel Durumlar─▒n─▒z─▒ ─░├žeren Konular─▒ Burada Payla┼čmay─▒n─▒z. Birbirinize Sayg─▒l─▒ Olunuz L├╝tfen.

Re: Amazondan saat almak???

Mesaj Metehantr66 » 05 Eyl 2019, 19:52

Ankthas yazd─▒:Kredi kart─▒m yok demi┼čsiniz bence s─▒k─▒nt─▒ debit kart─▒ kullan─▒yor olman─▒z, kart─▒n─▒z Amazon'da ├Âdeme yapmaya uygun olmayabilir, ben ING kullan─▒yorum mesela onla ├Âdeme yapam─▒yordum. Yak─▒nlar─▒n─▒zdan kredi kart─▒ bulup ├Âyle deneyin bence :thumbup:

Yok i┼č kredi kart─▒yla denedim gene kabul etmiyor bu 3d secure olay─▒ndan dolay─▒

Tapatalk kullanarak iPhone arac─▒l─▒─č─▒yla g├Ânderildi
Kullan─▒c─▒ avatar─▒
Metehantr66

Kay─▒t: 21 Oca 2019, 01:40

Mesaj sentez42 » 05 Eyl 2019, 20:05

Metehantr66 yazd─▒:
Ankthas yazd─▒:Kredi kart─▒m yok demi┼čsiniz bence s─▒k─▒nt─▒ debit kart─▒ kullan─▒yor olman─▒z, kart─▒n─▒z Amazon'da ├Âdeme yapmaya uygun olmayabilir, ben ING kullan─▒yorum mesela onla ├Âdeme yapam─▒yordum. Yak─▒nlar─▒n─▒zdan kredi kart─▒ bulup ├Âyle deneyin bence :thumbup:

Yok i┼č kredi kart─▒yla denedim gene kabul etmiyor bu 3d secure olay─▒ndan dolay─▒

Model ne ki hocam?
Kullan─▒c─▒ avatar─▒
sentez42

Ya┼č: 25
Kay─▒t: 22 Nis 2017, 22:43

Mesaj Metehantr66 » 05 Eyl 2019, 22:56

sentez42 yazd─▒:
Metehantr66 yazd─▒:

Model ne ki hocam?

Mako XL

Kullan─▒c─▒ avatar─▒
Metehantr66

Mesaj g├Ârkemk » 06 Eyl 2019, 09:09

banka katlar─▒ i├žin merkezi aray─▒p yurtd─▒┼č─▒ al─▒┼čveri┼če a├žmak gerekiyor bazen
Kullan─▒c─▒ avatar─▒
g├Ârkemk

Kay─▒t: 02 Eyl 2016, 14:57

Mesaj Metehantr66 » 07 Eyl 2019, 00:35

g├Ârkemk yazd─▒:banka katlar─▒ i├žin merkezi aray─▒p yurtd─▒┼č─▒ al─▒┼čveri┼če a├žmak gerekiyor bazen

Yurt d─▒┼č─▒ al─▒┼čveri┼či a├ž─▒k hocam daha ├Ânce aliexpress den ├žok al─▒┼čveri┼č yapt─▒m sorun 3dsecure olmamas─▒ amazonda

Kullan─▒c─▒ avatar─▒
Metehantr66

Mesaj burakyigit » 07 Eyl 2019, 13:26

ben i┼č bank kart─▒yla sanal kart ve direkt ├žekimde hi├ž s─▒k─▒nt─▒ ya┼čam─▒yorum. ilgin├ž.
Kullan─▒c─▒ avatar─▒
burakyigit

Ya┼č: 33
Kay─▒t: 01 Eyl 2017, 20:13

Mesaj Metehantr66 » 07 Eyl 2019, 14:36

burakyigit yazd─▒:ben i┼č bank kart─▒yla sanal kart ve direkt ├žekimde hi├ž s─▒k─▒nt─▒ ya┼čam─▒yorum. ilgin├ž.

Bu bankalar─▒n bana s─▒k─▒nt─▒s─▒ niye so─čudum valla almaktan ya

Kullan─▒c─▒ avatar─▒
Metehantr66

Mesaj racister » 09 Eyl 2019, 14:20

bilen birileri yurt d─▒┼č─▒ndan ├Âzellikle amazondan al─▒┼čveri┼č hakk─▒nda bilgilendirme yapabilir mi? yada var m─▒ ┼č├Âyle t├╝m s├╝re├žleri anlatan bir konu bulamad─▒m varsa onu okuyay─▒m
Kullan─▒c─▒ avatar─▒
racister

Kay─▒t: 02 Eyl 2019, 21:10

Mesaj dkmbismarck » 09 Eyl 2019, 14:30

Yurtd─▒┼č─▒ndan saat almak,eger tan─▒d─▒─č─▒n─▒z biri arac─▒l─▒─č─▒yla olmayacaksa biraz maceral─▒ oluyor.Hele son vergilendirmelerden sonra cazibesi de kalmad─▒.Nadir bulunan bir model pe┼čindeyseniz bence sieger nickli ├╝ye ile ileti┼čime ge├žin.Onun ya┼čad─▒─č─▒ maceray─▒ soluksuz takip etmi┼čtik
Kullan─▒c─▒ avatar─▒
dkmbismarck

Kay─▒t: 23 Nis 2011, 18:37

Mesaj Metehantr66 » 10 Eyl 2019, 04:17

dkmbismarck yazd─▒:Yurtd─▒┼č─▒ndan saat almak,eger tan─▒d─▒─č─▒n─▒z biri arac─▒l─▒─č─▒yla olmayacaksa biraz maceral─▒ oluyor.Hele son vergilendirmelerden sonra cazibesi de kalmad─▒.Nadir bulunan bir model pe┼čindeyseniz bence sieger nickli ├╝ye ile ileti┼čime ge├žin.Onun ya┼čad─▒─č─▒ maceray─▒ soluksuz takip etmi┼čtik

─░kinci elini buldum yar─▒ fiyat─▒na kapatt─▒m her i┼čte bir hay─▒r varm─▒┼č :))

Kullan─▒c─▒ avatar─▒
Metehantr66

Mesaj dkmbismarck » 10 Eyl 2019, 12:01

Metehantr66 yazd─▒:
dkmbismarck yazd─▒:Yurtd─▒┼č─▒ndan saat almak,eger tan─▒d─▒─č─▒n─▒z biri arac─▒l─▒─č─▒yla olmayacaksa biraz maceral─▒ oluyor.Hele son vergilendirmelerden sonra cazibesi de kalmad─▒.Nadir bulunan bir model pe┼čindeyseniz bence sieger nickli ├╝ye ile ileti┼čime ge├žin.Onun ya┼čad─▒─č─▒ maceray─▒ soluksuz takip etmi┼čtik

─░kinci elini buldum yar─▒ fiyat─▒na kapatt─▒m her i┼čte bir hay─▒r varm─▒┼č :))

iyi g├╝nlerde kullan─▒n :champ:
Kullan─▒c─▒ avatar─▒
dkmbismarck

Kay─▒t: 23 Nis 2011, 18:37

Mesaj Metehantr66 » 10 Eyl 2019, 17:21

dkmbismarck yazd─▒:
Metehantr66 yazd─▒:

iyi g├╝nlerde kullan─▒n :champ:

├çok Te┼čekk├╝r ederim

Kullan─▒c─▒ avatar─▒
Metehantr66

├ľnceki

D├Ân TSF Sohbet - Off Topic Discussion

Kimler ├ževrimi├ži

Bu forumu gezen kullan─▒c─▒lar: Hi├ž bir kay─▒tl─▒ kullan─▒c─▒ yok ve 6 misafir

TSF Partner Brands & Medias
Ancon
Arnold & Son
Ateliers deMonaco
Audemars Piguet
Badollet Geneve
Bell & Ross
Breitling
Chopard
Concord
Gucci
Hautlence
Hublot
Linde Werdelin
Maîtres du Temps
Manufacture Royale
Oris
Parmigiani Fleurier
Snyper Geneve
Steinhart
Watchonista

Facebook  Twitter  Instagram  Youtube  RSS Portal    |    Gallery    |    Blog    |     Advertise / Reklam / Contact      

All brand names and trademarks are the property of their respective owners