Iphone X mi ( plus m覺?

Forum Kurallar覺na Uygun Farkl覺 Konular zerine Sohbet ve Payla覺mlar
Forum kurallar覺
Sevgili yeler Forum Kurallar覺nda Tart覺覺lmas覺 Uygun Olmad覺覺 Belirtilen Konular Hakk覺nda Bu B繹l羹mde Payla覺m ve Fikir Bildirimi Yapmay覺n覺z. 襤nan癟lar, Politika, Fanatizm, Irk癟覺l覺k Vb. 襤癟eriklerde Konular A癟may覺n覺z. Ayr覺ca Kiisel Mahremiyet ve Ailesel Durumlar覺n覺z覺 襤癟eren Konular覺 Burada Paylamay覺n覺z. Birbirinize Sayg覺l覺 Olunuz L羹tfen.

Re: Iphone X mi ( plus m覺?

Mesaj hlkshnr » 12 Oca 2018 18:37

Yarin sirkeciye gidip fiyatlara bakacagim note 8 i incelemeye basladim x in uzerinde olduguna dair yorumlar 癟ok dediiniz gibi.

Tapatalk kullanarak iPhone arac覺l覺覺yla g繹nderildi
Kullan覺c覺 avatar覺
hlkshnr

Kay覺t: 14 Au 2016 01:07

Mesaj fortis » 13 Oca 2018 15:54

Benim elektronik 羹r羹nlerde temel bir felsefem var. En iyi elektronik 羹r羹n servise en az gidenidir. Gittiinde de en iyi servis hizmeti verendir. Dolay覺s覺yla iphone vs. samsung k覺yaslamas覺nda benim i癟in iphone her t羹rl羹 samsungun 繹n羹nde. Peki neden? Tecr羹beyle sabit de ondan. u an ilk 癟覺kt覺覺 g羹nlerde ald覺覺m iphone 6y覺 halen kullan覺yorum. 襤lk 癟覺kt覺覺nda note 3 alm覺t覺m. Bir senenin sonunda telefondaki iletimsel ve donan覺msal problemler nedeniyle samsung servisiyle muhatap olmam gerekti. Benden uzak Allaha yak覺n olsun. O derece k繹t羹, o derece t羹ketici d羹man覺 bir servis. Peki ya iphone servisi tecr羹bem nas覺ld覺? Telefonumun garantisinin bitmesine 12 g羹n kala hoparl繹r羹nden ses almakta zorlanmam 羹zerine telefonu servise verdim. Yakla覺k 5 g羹n sonra yenisini verdiler. Yok tamir edeceiz, yok servis s羹remiz 21 i g羹n羹d羹r l羹tfen bekleyin gibi zart zurt ilerle uramad覺m. Son batarya ve yavalatma skandal覺 iphone i癟in tabi ki 繹nemli bir prestij kayb覺 yaatt覺. Ama en az覺ndan hen羹z elimizde patlayan bir telefon 羹retecek kadar ileri gitmediler. :)

Ios ve Android k覺yaslamas覺nda ise art覺k iosun o kadar da ileride olduunu sanm覺yorum. O nedenle Samsung harici android tabanl覺 telefonlara da bir bak覺n derim.

Kullan覺c覺 avatar覺
fortis

Kay覺t: 29 Eyl 2016 16:54

Mesaj nzmokur » 13 Oca 2018 22:10

fortis yazd覺:Benim elektronik 羹r羹nlerde temel bir felsefem var. En iyi elektronik 羹r羹n servise en az gidenidir. Gittiinde de en iyi servis hizmeti verendir. Dolay覺s覺yla iphone vs. samsung k覺yaslamas覺nda benim i癟in iphone her t羹rl羹 samsungun 繹n羹nde. Peki neden? Tecr羹beyle sabit de ondan. u an ilk 癟覺kt覺覺 g羹nlerde ald覺覺m iphone 6y覺 halen kullan覺yorum. 襤lk 癟覺kt覺覺nda note 3 alm覺t覺m. Bir senenin sonunda telefondaki iletimsel ve donan覺msal problemler nedeniyle samsung servisiyle muhatap olmam gerekti. Benden uzak Allaha yak覺n olsun. O derece k繹t羹, o derece t羹ketici d羹man覺 bir servis. Peki ya iphone servisi tecr羹bem nas覺ld覺? Telefonumun garantisinin bitmesine 12 g羹n kala hoparl繹r羹nden ses almakta zorlanmam 羹zerine telefonu servise verdim. Yakla覺k 5 g羹n sonra yenisini verdiler. Yok tamir edeceiz, yok servis s羹remiz 21 i g羹n羹d羹r l羹tfen bekleyin gibi zart zurt ilerle uramad覺m. Son batarya ve yavalatma skandal覺 iphone i癟in tabi ki 繹nemli bir prestij kayb覺 yaatt覺. Ama en az覺ndan hen羹z elimizde patlayan bir telefon 羹retecek kadar ileri gitmediler. :)

Ios ve Android k覺yaslamas覺nda ise art覺k iosun o kadar da ileride olduunu sanm覺yorum. O nedenle Samsung harici android tabanl覺 telefonlara da bir bak覺n derim.

Note 3 g繹r羹羹n羹ze kat覺l覺yorum. Ama 癟ok sular akt覺 ve note 8 sorunsuz bir cihaz oldu

SM-G950F cihaz覺mdan Tapatalk kullan覺larak g繹nderildi
The best , or nothing..
Instagram : rolex.collector
Kullan覺c覺 avatar覺
nzmokur

Ya: 35
Kay覺t: 31 Mar 2010 23:14

Mesaj asuspc » 13 Oca 2018 23:09

fortis yazd覺:Benim elektronik 羹r羹nlerde temel bir felsefem var. En iyi elektronik 羹r羹n servise en az gidenidir. Gittiinde de en iyi servis hizmeti verendir. Dolay覺s覺yla iphone vs. samsung k覺yaslamas覺nda benim i癟in iphone her t羹rl羹 samsungun 繹n羹nde. Peki neden? Tecr羹beyle sabit de ondan. u an ilk 癟覺kt覺覺 g羹nlerde ald覺覺m iphone 6y覺 halen kullan覺yorum. 襤lk 癟覺kt覺覺nda note 3 alm覺t覺m. Bir senenin sonunda telefondaki iletimsel ve donan覺msal problemler nedeniyle samsung servisiyle muhatap olmam gerekti. Benden uzak Allaha yak覺n olsun. O derece k繹t羹, o derece t羹ketici d羹man覺 bir servis. Peki ya iphone servisi tecr羹bem nas覺ld覺? Telefonumun garantisinin bitmesine 12 g羹n kala hoparl繹r羹nden ses almakta zorlanmam 羹zerine telefonu servise verdim. Yakla覺k 5 g羹n sonra yenisini verdiler. Yok tamir edeceiz, yok servis s羹remiz 21 i g羹n羹d羹r l羹tfen bekleyin gibi zart zurt ilerle uramad覺m. Son batarya ve yavalatma skandal覺 iphone i癟in tabi ki 繹nemli bir prestij kayb覺 yaatt覺. Ama en az覺ndan hen羹z elimizde patlayan bir telefon 羹retecek kadar ileri gitmediler. :)

Samsung s4 kulland覺m ve hala k羹癟羹k olum kullan覺yor sorun 癟覺kmad覺 . Bir iPhoneci olarak ,

4s bir kere ekran deiimi yaad覺m ve hala duruyor ama 癟al覺m覺yor

5s = 2 defa garantiden deiti home tuu ve kilitlenme sorunu ve hala bende

6s= 1 sefer deiti ve hala bende

7= hen羹z batarya 癟abuk bitmesi harici sorunsuz kullan覺yorum .

iPhone sevdiim noktas覺 羹r羹n deiimi yap覺yor fakat buda telefonu temiz kullanm覺san覺z kasas覺nda ekran覺nda 癟izik g繹癟羹k olmazsa . Yoksa etraf覺mda 3 ayl覺k telefonu bozulan ama deitirilmeyen para istenen 癟ok kii var .

Umtyksl
Kullan覺c覺 avatar覺
asuspc

Ya: 41
Kay覺t: 07 Haz 2016 00:42

nceki

D繹n TSF Sohbet - Off Topic Discussion

Kimler 癟evrimi癟i

Bu forumu gezen kullan覺c覺lar: Majestic-12 [Bot] ve 8 misafir

TSF Partner Brands & Medias
Ancon
Arnold & Son
Ateliers deMonaco
Audemars Piguet
Badollet Geneve
Bell & Ross
Breitling
Chopard
Concord
Gucci
Hautlence
Hublot
Linde Werdelin
Maîtres du Temps
Manufacture Royale
Oris
Parmigiani Fleurier
Snyper Geneve
Steinhart
Watchonista

Facebook  Twitter  Instagram  Youtube  RSS Portal    |    Gallery    |    Blog    |     Advertise / Reklam / Contact      

All brand names and trademarks are the property of their respective owners